Marmaris Marmaris Öğretmenevi

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Merkez Muğla Öğretmenevi

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Marmaris Marmaris Belediyesi Çok Amaçlı Salon

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Bodrum Bodrum Öğretmenevi

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Köyceğiz Köyceğiz Belediyesi Delta Plaj Tesisleri

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Menteşe Konakaltı Kültür Merkezi

750 - 1.000 TL

Milas Agora Restaurant

1.500 - 2.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Sosyal Tesislerde ve Öğretmenevlerinde Düğün Avantajları

Hem düşük bütçeli hem de gösterişli bir düğün mekanı arıyorsanız sosyal tesislerde ya da öğretmenevlerinde bir davet organize edebilirsiniz. Sosyal tesislerde düğün yapmanın pek çok avantajı olduğunu söyleyebiliriz. Şehir merkezi içinde yer alması, otopark hizmeti sunması, yaz ve kış her mevsim yapılacak düğün ve davet organizasyonuna elverişli alana sahip olması, geniş bir menü seçeneği sunması bunlardan yalnızca bazıları. Böyle bir düğün organizasyonu için dikkat etmeniz gereken şey erken rezervasyon yaptırmanız. Eğer düğün tarihinize yakın zamanda arayış içine girerseniz, düğün gününüz için boş bir sosyal tesis bulmanız imkansız olabilir. En az 6 ay öncesinden mutlaka rezervasyonunuzu yaptırmanızı öneriyoruz. Öğretmenevi düğün organizasyonu da tıpkı diğer sosyal tesislerde olduğu gibi rezervasyonda acele etmeniz gereken mekan seçeneklerindendir. Ayrıca ailenizde bir öğretmen varsa ekstra indirim alabileceğinizi de unutmayın.

Muğla Sosyal Tesisleri İçin Düğün Teması Önerileri

Muğla’nın yazları oldukça sıcak ve kurak olurken, kış aylarında bol miktarda yağış görülebilir. Bu nedenle yaz aylarında kır düğünü için sosyal tesislerin bahçelerini, sonbahar ve kış aylarında ise olası bir yağış sürpriziyle karşılaşmamak için balo salonlarını tercih edebilirsiniz. Eğer yaz düğünü yapacaksanız ormanlarıyla zengin olan Muğla’da rustik bir düğün tercih ederek hoş bir tema oluşturabilirsiniz. Konuklarınıza da düğün hediyeliği olarak odun mumluklar vermek oldukça değişik ve hoş olabilir. Kış aylarında yapılacak bir düğün için ise, bordo tonlarında bir mekan süslemesi tercih ederek, kışa sıcak bir dokunuşta bulunabilirsiniz. Masa süslemelerinde kırmızı renk şakayıklar oldukça hoş görünecektir. Mevsimine uygun gelin makyajı yaptırarak da oldukça uyumlu görünebilirsiniz.

Düğün yapılacak sosyal tesisler ararken firmalardan fiyat teklifleri istemeyi ve erken rezervasyon yaptırmayı unutmayın!

Tüm İlçeler Sosyal Tesisler

Tüm Şehirler Sosyal Tesisler