Bilge Gündağ

E-posta Gönder

  • Bodrum, Muğla.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Bilge Gündağ Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000 TL'den fazla

Bilge Gündağ Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Bilge Gündağ Sık Sorulan Sorular

Bilge Gündağ gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Bilge Gündağ gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 10.000 TL'den fazla aralığındadır.


Bilge Gündağ gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Bilge Gündağ gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Bilge Gündağ şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Bilge Gündağ şehir dışında hizmet veriyor.


Bilge Gündağ ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Bilge Gündağ ile 6 haftadan fazla önce iletişime geçilmeli.

Bilge Gündağ Hakkında

Muğla’da uzun zamandır profesyonel şekilde Bilge Gündağ markası altında gelin makyajı yapıyorum. İşimi severek yapıyor ve içimdeki makyaja olan tutkumu her geçen gün daha çok geliştiriyorum. Almış olduğum makyaj eğitimi ve sertifikaları doğrultusunda Bodrum make up artistleri arasında tanınan ve sevilen kişilerden biri olmayı başarmanın mutluluğunu her daim yaşıyorum.

Düğününüz öncesi sizinle tanışarak benden beklentilerinizi ve nasıl bir gelin olmak istediğinizi konuşuyoruz. Daha önce yaptığım çalışmalar hakkında detaylı bilgiler vererek sizin de beni tanımanızı sağlıyorum. Gelinliğinizin modeli, düğün mekanınız ve eğlencenizin konsepti doğrultusunda bir makyaj stili belirliyoruz. Tüm bunlar doğru makyajı tercih etmek için elbette yeterli olmuyor. Yüz tipiniz de bizim için en belirleyici kriterlerin başında yer alıyor. Sizinle her şeyi konuşarak benden alacağınız hizmet konusunda tüm detayları tek tek not alıp planlıyorum.

Düğün günü geldiğinde ise daha önce konuşmuş olduğumuz şekilde hazırlıklarınıza başlıyoruz. Önce cildinizi temizliyor ve nemlendiriyorum. Makyajın uzun süre cildinizde bozulmadan durması için makyaj bazını güzelce uyguluyorum. Ten renginize uygun tonları bularak boynunuz ile yüzünüz arasında renk farkı kalmayacak bir fondöten uygulaması yapıyorum. Gözlerinizi beyaz kalemle büyütüyor, renkli farklarla buğulu bir görüntü elde ediyor ya da gölgeli bir far sürerek etkileyici bakışlara sahip olmanızı sağlıyorum. Kaşlarınızın içini dolduruyor, gerekiyorsa şekil veriyorum. Kontur işlemi yaparak yüz hatlarınızı belirginleştiriyor ve aydınlık bir görüntü elde ediyorum. Kısacası doğal görünmenizi sağlıyorum ama bunu makyajla yapıyorum.

Siz de Bodrum profesyonel makyaj sanatçıları arasında yer alan Bilge Gündağ’ın gelinlerinden biri olmak istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak bana ulaşabilirsiniz. Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyorum.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.