Muğla Müzik Firmaları

Muğla'da düğün planlayan çiftler için Muğla düğün orkestralarını, Muğla müzik firmalarını listeledik! Hemen incele, birlikte çalışabileceklerinle iletişime geçerek, fiyat teklifi iste!

24 firma

Marmaris

Tufan Özkan Wedding Project

2003 yılında kurulan Tufan Özkan Wedding Project 16 yıllık tecrübesiyle 2015 yılından bu yana Muğla Bölgesinde hizmet vermektedir. Geniş bir repertuara sahip Orkestraları, Grupları ve Showlarıyla...

5.000-7.500 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

%35 4 3 10

Merkez

SmyrnArt Orkestrası

Hepsi müzik öğretmeninden oluşan ‘’SmyrnArt Orkestrası’’ 11 senedir organizasyonlarda sahne almış profesyonel bir oluşumdur.Organizasyonunuza özel, repertuar düzenleyen ‘’SmyrnArt Orkestrası’’...

10.000 TL'den fazla

Min. Fiyat

Şehir Dışında Hizmet

Özellikler

Hediye 2 26

Bodrum

Son Production Müzik Organizasyon

SON PRODUCTION, canlı müzik grupları, sanatçılar, dj’ler, show ve animasyon gösterileri, menajerlik hizmetleri, parti organizasyonları ile Türkiye’nin her yerinde hizmet veren bir event organizasyon.

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

8 4

Merkez

Efes Bandosu

Hayal gücünüz kadar eğlence… Durağan ve standart günümüz eğlence anlayışından öte, sadece size özel bir gece için; tüm müzikal birikimlerimiz ve deneyimlerimizi, çeşitli sanatçılarla, yıllarca süren.

10.000 TL'den fazla

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

160 16 5

Bodrum

Tolga Seçkin Orkestrası

Tolga Seçkin, yeni nesil müzikal beklentiler doğrultusunda kurduğu geniş kadroyu sizlerle buluşturuyor. Düğün, davet, kurumsal organizasyonlar ve gala geceleri gibi özel anlarınızı unutulmaz kılmak...

5.000-7.500 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

Hediye 13 6

Bodrum

Arya Müzik Company

Arya Müzik Company

1

Fethiye

Mustafa Mert Orkestrası

Mustafa Mert Orkestrası, sizin için en değerli anlarınızda, profesyonel ekibimiz, en güncel şarkılarımız, güler yüzümüz ve enerjimizle hizmetinizdeyiz. Eğlenmeyen eğlendiremez!

5.000-7.500 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

%20 21 14 1

Milas

Ezgi Müzik Düğün Organizasyon

25 yıldır Ezgi Müzik Düğün Organizasyon olarak sizin en mutlu gününüzde yanınızda olmaktan ve o ortamda bulunmaktan büyük keyif alıyoruz. En mutlu gününüze gerek müzik alanında gerek de organizasyon..

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Açık Havada Performans

Özellikler

%20 6 1

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Orkestra ve DJler

Düğün hazırlığı yaparken atlamamanız gereken önemli konulardan biride düğün müziği. Düğün müziklerine karar verdiniz mi? Sizin için en özel şarkıyı ilk dans müziğiniz olarak mı kullanacaksınız, peki giriş müziği olarak hangisini kullanacaksınız? Düğün müziklerine karar vermek ve bir liste oluşturmak için uzman görüşlerine de ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Peki, düğün müziklerinizi icra edecek orkestra veya dj kim olacak! Düğün mekanınıza uygun olarak bir orkestra mı yoksa dj ile mi çalışacaksınız önce buna karar vermelisiniz. İkinci adımda ise sizler için bir araya getirdiğimiz Muğla’nın düğün müzik grupları ve dj’lerini inceleyerek kolayca müzik firmanızı seçebilirsiniz.