Gelin Saçı ve Makyajı

Bodrum Gelin Saçı ve Makyajı

Ekip By Yıldırım
5 Yorum
Bodrum
9 saatte cevap verir

2011 yılının Ağustos ayında Bağdat Caddesi Erenköy'de ilk şubesini açan Ekip By Yıldırım, o günden bu güne kadar kendi özgün stilini ve tarzını başarıyla yansıtıyor. Müşteri odaklı bir yaklaşım...

15.000 TL'den fazla
İncele

Diğer Firmalar

Bodrum Erdem Kıramer Çekmeköy

15.000 TL'den fazla

Bodrum Osça Vip Kuaför

2.500-5.000 TL

Bodrum Trend Bayan Kuaför Salonu

10.000-15.000 TL

Bodrum Soner Saç Tasarım

2.500 TL'den az

Bodrum Bilge Gündağ

15.000 TL'den fazla

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Bodrum Kuaförleri ve Hizmetleri

Muğla’nın popüler ilçesi Bodrum’da sizi hayatınızın en anlamlı günlerine hazırlayabilecek profesyonel kuaförler bulunuyor. Muğla Bodrum kuaförleri ağırlıklı olarak; Gümbet, Eskiçeşme, Beşköprü ve Kemeraltı’nda yer alıyor. Bu bölgelerdeki kuaförler sezonun saç modellerini, makyözler ise makyaj stillerini yakından takip ediyor. İlçedeki kuaför salonları trend uygulamalarıyla yalnızca gelinlere değil, büyük gruplara da hizmet verebiliyor.

Geniş hizmet yelpazesiyle dikkat çeken Bodrum kadın kuaförleri hem gelin saçınızı hem de makyajınızı en profesyonel şekilde yapıyor. Deneyimli kuaförler ve uzman makyözler ufak dokunuşlarla güzelliğinize güzellik katıyor. Düğün hazırlık sürecini Bodrum kuaförlerinde keyifle geçirmek isteyen gelin adaylarının organizasyon gününden en az 3 hafta önce salonlarla iletişim kurup randevu oluşturmaları gerekiyor.

Bodrum Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Profesyonel hizmetler alabileceğiniz pek çok kuaför Bodrum’da bulunuyor. Bodrum kuaför fiyatları, ortalamanın altında ve üzerinde olabiliyor. Şehir ortalamasının altında rakamlara hizmet sunan salonların bir kısmında, ücretsiz prova yapma olanağı bulunuyor. Uygun fiyatlı Bodrum Merkez kuaförleri, gelin adaylarına saç tasarım ve makyaj hizmetlerinin yanı sıra şahane imkanlar da sunuyor.

Kuaför salonlarının konumu, fiyatlar üzerinde etkili olan unsurların başında geliyor. Eskiçeşme’ndeki kuaför salonları, gelin başı ve profesyonel makyaj hizmetleri için ortalama ücretler talep ediyor. Ağda, masaj, bakım, takma kirpik, manikür ve pedikür gibi ek hizmetlerden yararlanmak isteyen gelinler belirledikleri bütçe aralığını artırmak durumunda kalabiliyor.

Bodrum’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Hayatınızın en anlamlı günlerinden birine hazırlanırken, saç ve makyajınız konusunda hiçbir endişeye kapılmamak için planlı davranmanız gerekiyor. Bu noktada taleplerinizi detaylı bir şekilde yazıp bir liste oluşturabilirsiniz. Trend gelin makyajınız ve muhteşem saçınız için alanında uzman kişilerden hizmet almalısınız. Saçınız yapıldıktan sonra aksesuara karar vermek istiyorsanız, kiralama olanağı sunan salonları tercih edebilirsiniz.

Bodrum her mevsimde düğün talebinin yüksek olduğu ilçeler arasında yer alıyor. Düğününüzden aylar önce kuaförünüzü belirleyip randevu oluşturmanız, herhangi bir olumsuzlukla karşılaşma ihtimalinizi en aza indiriyor. İlçedeki deneyimli kuaför ve makyözler, organizasyonlardan önce sundukları provalarla düğün gününüzde nasıl bir görünümde olacağınız hakkında bir fikir edinmenize katkı sağlıyor.

Bodrum Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Bodrum Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Bodrum gelin başınızı belirlemiş olduğunuz bütçe aralığına yaptırabileceğiniz kuaförleri bulabileceğiniz yerlerden biri. İlçedeki uzman kuaförlerin her biri, gelin adaylarından farklı ücretler talep ediyor. Bodrum’da standart bir gelin başını cep dostu fiyatlara yapan kuaförler bulunuyor. Balerin ve dağınık topuzlar, gelin adaylarının severek tercih ettiği modeller arasında yer alıyor.

Bodrum gelin saçı fiyatlarında semtlere göre farklılıklar gözlemlenebiliyor. Bodrum Marina kuaförleri, saç ve makyaj hizmetleri için bazen ortalamanın üstüne çıkabiliyor. Bodrum Merkez’deki salonlarda ise ücretler bir tık daha düşük oluyor. Alınan ek hizmetlere bağlı olarak, gelin adaylarının ödeyecekleri tutarlar değişiyor. Keratin bakımı, perma ve Brezilya fönü gibi kalıcı işlemler biraz maliyetli olabiliyor.

Bodrum Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Bodrum gelin makyajınızı; uygun, ortalama ve yüksek fiyatlara yaptırabileceğiniz ilçeler arasında yer alıyor. İlçede gelin makyajı hizmeti sunan pek çok makyöz bulunuyor. Her bir makyözün sunmuş olduğu hizmetler birbirinden farklı oluyor. İlçe genelinde standart gelin makyajları için uçuk rakamlar talep edilmiyor. Doğal gelin makyajları makul fiyatlara yapılabiliyor.

Bodrum’da en iyi kuaförler, gelinlere porselen makyaj hizmeti sunuyor. Kalıcılığı bir hayli yüksek olan porselen makyajlarda, kullanılan ürünlerin miktarı fazla oluyor. Gelin makyajınızda kullanılan ürünlerin kaliteleri ve markaları da mutlaka fiyatlara yansıyor. Işıltılı makyaj simleri, yapışkanlı taşlar ve kristaller ödeyeceğiniz tutarı artırıyor. Her sezonun trendlerine uygun olan natürel makyajlarda genellikle yüz aksesuarları kullanılmıyor.

Bodrum Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları