Make Up Serap Erol

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600 TL'den az

Min. Fiyat

Fethiye, Muğla

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600 TL'den az
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik
  • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz? 5-6

Hakkında

Tek isteği hayatının şimdiye kadarki belki de en büyük heyecanını yaşayacağı düğününe eksiksiz şekilde hazırlanmak isteyenler buraya! Merhaba sevgili gelin adayları, ben Makeup Serap Erol ve bu yazıyı kendimi biraz olsun tanıtmak ve hizmetlerimden size bahsetmek için yazıyorum.

Uzun yıllardır güzellik sektörünün içerisinde kendi yolumu çiziyor ve uzmanlaştığım alanımda çalışmalarıma devam ediyorum. Yıllar içerisinde öğrendiklerim ve edindiğim tecrübeler ışığında gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki profesyonel bir makyaj artistiyim. Özel gün ve geceler için hanımefendilere güzelliklerine katkıda bulunmak amacı ile hizmet ediyorum. Düğünler de bunlar arasında en çok çalıştığım alanlardan. Gelinler ile çalışarak onlara en heyecanlı ve mutlu günlerinde yüzlerine ve ten renklerine yakışacak harikulade makyajlar yapıyorum.

Güler yüzlülüğüm ve her zaman koruduğum sakinliğim ile gelinlerimi rahatlatıyor ve stresten uzak olmalarını sağlıyorum. İşim makyaj biliyorum ancak şunun da gayet farkındayım ki ben ne kadar başarılı bir makyaj yaparsam yapayım, eğer gelinimin yüzü gülmüyorsa bunun hiçbir anlamı kalmaz. Konuklarınız önce gülümsemenize sonra makyajınıza bakar. Öylesine önemli bir günde siz mutluysanız herkes mutludur ve her şey yolundadır. Düğünde çıkabilecek ufak tefek aksaklıkları unutun, yıllar sonra hatırlayacağınız tek şey geçirdiğiniz o mutlu anlar olacak. Her şey bir yana, siz bir yana.

Eğer bu anlattıklarım sizin için de geçerliyse ve sizi strese sokacak ve gerecek bir karmaşa ile düğününüze hazırlanmak istemiyorsanız, o zaman gelin o günü birlikte atlatalım. Bu anlattıklarım ve gördüğünüz birkaç fotoğraf ışığında benimle tanışmak ve daha detaylı bilgi almak isterseniz tek yapmanız gereken küçük bir formu eksiksiz bilgileriniz ile doldurarak tek tıkla bana ulaştırmak. Sayfanın sağ üst kısmında bulunan bu form ile ücretsiz olarak benden Fethiye profesyonel makyaj fiyatlarımı öğrenebilirsiniz.

İletişim

Serap Erol

  • Adres: MuğlaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!