Muğla Düğün Salonları

Muğla düğün salonlarının tümünü evlenecek çiftler için listeledik. Oturduğun yerden düğün salonlarını incele, fotoğraflarına bak, beğendiklerinin fiyatını öğren!

Tüm İlçeler Düğün Salonları
Tüm Şehirler Düğün Salonları


Muğla Düğün Salonları Fiyatları
İlçe Kapasite Düğün Fiyatı
Fethiye 620 4.800 TL
Merkez 766 4.166 TL
Datça 1000 7.500 TL
Bodrum 500 3.000 TL

Muğla Düğün Salonu Fiyatları Neye Göre Değişir?

Muğla’da bir düğün salonu arayışındaysanız mekan fiyatlarının çeşitli özelliklere göre değişiklik gösterebileceğini bilmelisiniz. Bu özelliklerin en başında mekanın kapasitesi gelir. Salonun misafir ağırlama kapasitesi arttıkça fiyatı da bir o kadar artar. 1000 kişilik bir salonun ücretiyle, 200 kişiyi ağırlayan küçük bir salonun ücreti aynı olmayacaktır. Bu yüzden kısıtlı bir bütçeyle düğün yapmayı planlıyorsanız bizim önerimiz daha küçük salonlara göz atmanız.

Mekan kapasitesi dışında düğün salonu fiyatlarını etkileyen en önemli faktör salonun özellikleridir. Kapalı düğün mekanları yüksek tavanlı, kolonsuz salon, açılır kapanır tavan, balkonlu; açık düğün mekanları ise havuz başı, teras, balkon, bahçe gibi özelliklere göre fiyat değişiklikleri gösterebilir. Düğün salonunuzu seçerken bu alternatifleri inceleyip düğün bütçenizi ona göre ayarlayabilirsiniz.

Düğün salonları çiftlere çeşitli organizasyon paketleri sunar. Bu paketler genellikle atıştırmalık, içecek ve süsleme hizmetini kapsar. Sizin isteğinize göre bu paketlere video çekimi, DJ, yemekli menü, alkol, özel süslemeler eklenebilir. Paket içeriği de düğün salonunun fiyatına yansıyacaktır. Bu tarz eklemeler yapmadan sade bir düğün salonu paketi seçerek tasarruf edebilirsiniz.

Muğla’daki Düğün ve Nişan Salonları

Düğün ya da nişan organizasyonunuzu yapacağınız her mevsim şartına uygun, deneyimli çalışanlara sahip olan Muğla düğün salonları ve nişan yapılacak yerler arasında bulunan farklı özellikteki nişan salonları ile bu sayfa üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Filtreleme sistemini kullanarak istediğiniz özellikleri belirleyebilir ve aradığınız firmayı kolaylıkla bulabilirsiniz.