Muğla Kır Düğünü Mekanları

Muğla kır düğünü mekanları ve fiyatlarını Düğün.com'dan öğrenebilirsin! Bir tıkla, Muğla'daki tüm kır düğünü mekanlarını incele, fotoğraflarına bak, beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

44 firma

Gölevi Fethiye

Fethiye

Gölevi Fethiye

Fethiye’de çim alanda düğün yapabileceğiniz tek mekân olan Gölevi Restaurant olarak sizleri bekliyoruz. Kapalı alanlarda düğün yapmak istemeyenlerin ilk tercihiyiz. Yemyeşil oksijeni bol bir ortamda..

30-50 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750 kişi

Yemekli Kapasite

Hediye 10 1 8
İncele
Çam Bahçe

Bodrum

Çam Bahçe

Bodrum'da eşsiz organizasyonlarla kır düğünü hayalinizi ÇamBahçe'de gerçekleştirmeye ne dersiniz?.Düğün,Nişan,Kına veya sünnet organizasyonlarınızda gelin hayalinizi siz kurun,biz...

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

1.000-2.000 kişi

Yemekli Kapasite

7 1
İncele
Veera Cafe Kır Düğünü & Organizasyon

Bodrum

Veera Cafe Kır Düğünü & Organizasyon

Kahvaltı keyfini size sunduğumuz, çocuklarınızı rahatça bırakabileceğiniz yeşilliklerle dolu bir alan. En özel günlerinizi sevdiklerinizle huzur içinde paylaşabileceğiniz akşamlar. Ve 2019 düğün...

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750 kişi

Yemekli Kapasite

%10 44 9
İncele
Bitez Defne Restaurant Ve Kır Düğünü

Bodrum

Bitez Defne Restaurant Ve Kır Düğünü

Bitez Restaurant olarak 2004 yılından beri faaliyet gösteriyoruz. 7 kişilik sabit kadromuz ve ev sahipliği yaptığımız organizasyonlar için dışarıdan sağladığımız ekip desteği ile uzun yıllardır kır...

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750 kişi

Yemekli Kapasite

8
İncele
Selvi Bodrum

Bodrum

Selvi Bodrum

Selvi Beach Otel olarak tüm düğün, nişan, kına gecesi, özel gün ve geceleriniz, mezuniyet baloları, doğum günü partileri ve benzer tüm organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmak için sizlerleyiz....

300-400 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750 kişi

Yemekli Kapasite

%15 48 1 10
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları

Kır Düğünlerinin Vazgeçilmezi: Kır Bahçeleri

Sıcak hava koşullarına sahip olan Muğla, kır düğünü yapmak için oldukça iyi bir seçenek. Bodrum, Datça, Fethiye, Marmaris gibi pek çok turistik ilçeye sahip olan Muğla kır düğünü fiyatları açısından da çeşitliliği barındırıyor. Kır düğününüzü deniz veya göl manzaralı bir kulüp ya da davet alanında gerçekleştirebileceğiniz gibi, geniş kır bahçesi olan beach otelleri de tercih edebilirsiniz. Yine pek çok sosyal tesis ve restoran da kırda düğün yapmak isteyen çiftlere hoş alternatifler sunabiliyor. Kır düğünü mekanlarında, doğal ışıktan faydalanarak çektireceğiniz düğün fotoğraflarınızın size hoş kareler sunacağından emin olabilirsiniz.

Muğla Açık Hava Düğün Mekanları Nasıl Dekore Edilir?

Doğanın içerisinde, ağaçların altında, mis kokulu çiçeklerin arasında eşsiz bir açık hava düğünü planladıysanız, dekorasyon konusunda da fikirlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Düğün konseptini rustik olarak belirleyen çiftler, açık havada romantik bir düğün gerçekleştirebilir. Rustik düğünlerde dekorasyonun öne çıkan malzemeleri kütük dilimleridir. Bu malzemeleri düğün pastasının altında, masa üstü aksesuarı olarak düğün mekanının pek çok yerinde kullanabilirsiniz. Ayrıca dantel sandalye süslemeleri, ağaçlar arasında sarkıtılan ışıklandırmalar, cam kavonozlar içerisinde mumlar mekan dekorasyonunu zenginleştirecektir. Eğer açık havada böyle bir düğün organize ediyorsanız, düğününüz yaz aylarında gerçekleşecek olsa bile rüzgar, yağmur gibi olumsuz hava koşullarını göz önünde bulundurmalısınız. Bunun için hava durumu aracı sayesinde düğününüzde havanın nasıl olacağına ilişkin önceden tahmini olarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Muğla’da kır düğünü mekanları arasında hala karar kılamadıysanız, bulunduğunuz sayfa aracılığıyla, şehrinizde hizmet veren firmaları kolayca listeleyebilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.