Soner Saç Tasarım

1 Yorum

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Soner Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Soner Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Soner Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Soner Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, El / Ayak masaj, Manikür / Pedikür


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  değişiyor

Soner Saç Tasarım Hakkında

Müşterilerimizin Soner Saç Tasarım Bornova ve diğer şubelerinde geçirdikleri her anın tadını çıkarmaları için çalışıyoruz. İzmir dışında Muğla ve Aydın’da da hizmet veriyoruz. Amacımız müşterilerimizin Soner Saç Tasarım markasını benzersiz müşteri hizmeti ile birlikte hatırlamaları. Sadece isteklerinizi yerine getirmekle sınırlı kalmayıp aynı zamanda beklentilerinizin ötesinde bir hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz. Bizim odak noktamız daima müşterilerimiz. Bunun için size ilgi gösteriyor ve sizi mutlu etmeye çalışıyoruz.

Müşteri talepleri bizim için çok önemli. Taleplerinizi geri çevirmeyecek şekilde çalışıyoruz. Bir müşteri şikayetinden tüm elemanlarımız kendilerini sorumlu hissediyor. Gelen her şikayet derhal işleme alınıyor, müşteriyi bilgilendiriliyor, ve problem en kısa zamanda çözüme ulaştırılıyor. Çalışma şeklimiz sorgulamak, daha iyi hizmet vermek ve kendimizi hep geliştirmek üzerine ilerliyor. Mükemmel bir müşteri hizmeti için takım çalışmasını benimsiyoruz. Yapıcı bir rekabet ortamımız var. Her daim beraber hareket ediyor ve mümkün olan en kısa sürede isteklerinizi karşılıyoruz.

Marka olarak ürün ve hizmetlerimizin dünya kalitesinde olmasını istiyoruz. Bu ürün ve hizmetlere bayiler, servisler, çalışma yöntemleri ve müşteriye karşı tavırlarımız da dahil. Bu sayede müşteri, Soner Saç Tasarım’dan daima yüksek kaliteli hizmet alacağını bilerek bize geliyor. Tabii ki çalışmalarımız esnasında da güven duyuyor. Ziyaretçilerimizin bize karşı duyduğu bu güven duygusu bizim için en önemli değer.

Müstesna yetenekleri ile öne çıkan kişilerle uzun yıllardır çalışmaktayız. Bu kişilerin aynı zamanda müşteri memnuniyeti ilkelerini harfiyen yerine getirerek Soner Saç Tasarım’ın müşterilerine karşı belirlediği prensipleri yansıtacak yapıda olduklarına eminiz. Müşterilerin aklına Soner Saç Tasarım geldiğinde olumlu, mutlu, arkadaş canlısı, istekli, tutkulu, yardımsever, dürüst, pratik yönü kuvvetli, zeki, dinamik ve iş birliğini seven insanlar gelmesi için çaba harcıyoruz.

Müşterilerimize daima özel olduklarını hissettirebilmek için elimizden geleninin fazlasını yapmaya hazırız. Salonumuzda geçirdikleri her an ve talep ettikleri her hizmet için memnun olmaları, kapımızdan mutlu bir ifadeyle çıkmaları bizim için çok önemli. Müşteriyle, satın aldığı hizmetin görevini tamamlayıncaya kadar ilgilenilmesi gerektiğini savunuyoruz.

Siz de Muğla’da kuaför arayışındaysanız sayfa üzerinde yer alan Soner Saç Tasarım iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Soner Saç Tasarım Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Yağmur & Kaan

Düğün Tarihi: 07.08.2020Ekibiniz şahane her şey çok harikaydı ellerinize sağlık 🙏🏻

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.