Muğla Düğün Pastası Firmaları

Muğla'da pastane mi arıyorsun? Düğün pastası konusunda uzman Muğla pastanelerinin listesi Düğün.com'da! Pasta modellerini incele ve beğendiğin pastanın fiyatını öğren!

9 firma

Bodrumlu Pastalar

Bodrum

Bodrumlu Pastalar

Bodrumlu Pastalar 2012 yılından bu yana butik pasta, kapkek ve kurabiye alanında, düğün, nişan, doğum günü gibi tüm özel günlerinizde hizmetinizde. Ayrıca ürün yelpazemizde Browni, English Apple Pie..

250

Maks. Dilim Sayısı

10-30 TL

Min. Dilim Fiyatı

22
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Pastası Firmaları

Düğün pastası ne kadar önemli? Bu soruyu hiç düşünmeden evet olarak yanıtlamalısınız. Çünkü düğüne damgasını vuracak en önemli ayrıntılardan biri düğün pastası olacak. Salona gelirken davetlilerin gözünü alamayacağı, düğün temanıza uygun bir pasta yaptırmazsanız düşlediğiniz mükemmel düğünü değil, kutlama sonrası olumsuz eleştirileri işitebilirsiniz. Elbette güzel bir pasta olduğu kadar tadının lezzetli olması gerektiğini de unutmayın. Görsel bir şölenden sonra beklentilerin artacağını ve tadının görüntüsü kadar güzel olmaması durumunda misafirlerinizde yine istediğiniz etkiyi bırakamayacağınızı da aklınızda bulundurarak tercih yapın.

Muğla’nın butik pastacıları arasından pasta modellerine bakarak kolayca tercih yapabilir, Düğün. com’a özel indirimlerden yararlanarak bütçenizi aşmadan dilediğiniz düğün pastasına kavuşabilirsiniz.