Gelin Saçı ve Makyajı

Melikgazi Gelin Saçı ve Makyajı

Seda Bayer Makeup Studio gelin saçı ve makyajı kuaförleri arasında profesyonel hizmet anlayışı ve başarılı ekibi ile akıllara geliyor. Birbirinden farklı güzellik hizmetini bünyesinde bir araya...

5.000-7.500 TL
İncele
Özlem Çer Makeup Artist
10 Yorum
Melikgazi

Özlem Çer Makeup Artist 2020 yılından itibaren Kayseri gelin saçı ve makyajı denilince nefes kesici tasarımlarıyla akıllara geliyor. En özel günü için Özlem Çer ve ekibini tercih eden...

5.000-7.500 TL
İncele

Diğer Firmalar

Melikgazi Esmeray Güzellik Salonu

5.000-7.500 TL

Melikgazi Vip Venüs Güzellik Salonu

2.500-5.000 TL

Melikgazi Makkas

2.500 TL'den az

Melikgazi Nostalji Kuaför Hayrullah

2.500-5.000 TL

Melikgazi Kırık Makas Saç Tasarım

2.500 TL'den az

Melikgazi Kuaför Mevlüt

7.500-10.000 TL

Melikgazi Salon Selçuk

2.500-5.000 TL

Melikgazi Özge Yıldız Make Up Studıo

2.500-5.000 TL

Melikgazi Madmazel Bayan Kuaforü

2.500 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Melikgazi Kuaförleri ve Hizmetleri

Kayseri’nin merkezinde yer alan Melikgazi, birçok çiftin düğünleri için tercih ettiği mekanlara ve kuaförlere ev sahipliği yapıyor. Gelinliğinizi tamamlayacak şık bir saç-makyaj görünümüne ulaşmak için Melikgazi kuaförleri arasından seçim yapabilir ve istediğiniz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Trendleri yakından takip eden eğitimli uzmanlar, düğün gününüzde içinize sinen modeller ve tasarımlar yapıyor.

Melikgazi kuaförleri salonların yanı sıra; evlerde ve düğün mekanlarında da hizmet verebiliyor. Birçok gelin, zaman kaybetmemek için düğün mekanlarında hizmet almayı tercih ediyor. Çoğu uzman düğün süresince de ihtiyaçlarınız için yanınızda oluyor. Birçok kuaför Melikgazi ve Kayseri dışında yer alan organizasyonlarda da hizmet verebiliyor. Bu sayede farklı şehirde olsanız da hayalinizdeki kuaförden hizmet alabiliyorsunuz.

Gelin saçı ve makyajı hizmetleri dışında birçok kişisel bakım uygulamasını Melikgazi kadın kuaförlerinde bulabilirsiniz. El/ayak masajı, manikür/pedikür ve jel tırnak uygulamaları gelinlerin düğünden önce rahatlamasına yardımcı oluyor. Kayseri kuaför ve güzellik salonları arasında Melikgazi’yi öne çıkaran uygulama ise bazı salonlarda bulabileceğiniz saç botoksu uygulaması oluyor.

Melikgazi Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Melikgazi kuaför fiyatları geniş bir yelpazede yer alıyor. Bu sayede her bütçeye uygun bir salon bulmak zor olmuyor. Kılıçarslan ve Yıldırım mahallelerindeki salonlar genellikle yüksek bütçelere hitap ediyor. Alparslan Mahallesi kuaförleri ise cep dostu rakamlarla karşımıza çıkıyor. Seçeceğiniz hizmet paketinin kapsadığı uygulamalar ve ekstra hizmetler ödeyeceğiniz tutarı etkiliyor.

Kayseri Melikgazi kuaförlerinin çoğu ücretsiz prova hizmeti veriyor. Ücretsiz provalar sayesinde ekstra harcama yapmadan seçtiğiniz saç ve makyaj modelinin içinize sindiğine emin olabiliyorsunuz. Genellikle 5-10 gelin yakınını da eş zamanlı hazırlayabilen uzmanlar, ücretlendirmelerini kişi sayısına göre hesaplıyor. Kuaförlerin bazılarında düğün grubu indirimlerinden yararlanmanız da mümkün oluyor. Erken randevu oluşturduğunuzda da indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Melikgazi’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Melikgazi’deki kuaförler arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken birçok faktör bulunuyor. Salonların randevu süreçlerindeki farklılıklara dikkat etmelisiniz. Çoğu kuaför salonu kendileri ile en az 1 ay öncesinden iletişime geçmenizi ve randevu oluşturmanızı istiyor. Bu süre fikir geliştirme süreci için oldukça önemli oluyor. Kısıtlı süreniz varsa 2-3 hafta önceden randevu alabileceğiniz salonlar da bulunuyor.

Kuaförler farklı tarz modellerde daha deneyimli olabiliyor. Vintage, modern, klasik ya da ihtişamlı saç modelleri her kuaförde yapılabilse de seçtiğiniz model üzerine yoğunlaşan bir salon tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Kuaför seçiminizi yaparken düğün gününüzün yoğunluğunuzu da göz önünde bulundurmalısınız. Düğün mekanınıza yakın konumda olan kuaförleri tercih etmek düğün gününde size zaman kazandırıyor.

Melikgazi Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Melikgazi Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Melikgazi gelin başı fiyatları salonların bulunduğu mahallelere göre farklılık gösteriyor. Köşk Mahallesi’ndeki salonların cep yakmayan fiyatlar ile öne çıktığını görüyoruz. Seçtiğiniz saç modeli ve detayları ödeyeceğiniz tutarı değiştiren faktörlerden biri. Omzunuza salınmış bukleler ve aksesuarsız şık topuzlar genellikle parıltılı taşlarla süslenen ihtişamlı modellere kıyasla daha hesaplı oluyor.

Farklı bir şehirde hizmet almak da Melikgazi’deki gelin saçı fiyatlarını etkileyebiliyor. Salonlarda hizmet almak seyahat ve konaklama ücretlerini de içeren şehir dışı hizmetlerden daha hesaplı oluyor. Uzunluk ve hacime bağlı olarak saç tipiniz de ödenecek tutarı arttırabiliyor. Daha uzun zaman alan modeller ve saç tipleri daha yüksek ücretlendiriliyor.

Melikgazi Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Melikgazi Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Gelinliğinizin detayları, düğün mekanı, konseptiniz ve saçınızın özellikleri size en uygun olan gelin saçı modellerini belirlemek için kullanılıyor. Melikgazi gelin saçı uzmanları düğün konseptinize uygun olarak seçilen saç modellerinin görünümünüzde uyum yakalamak için önemli olduğunun altını çiziyor. Örneğin; ihtişamlı düğünler için uzmanların önerdiği modeller genellikle hacimli ve abartılı tarzlar oluyor.

Genellikle açık alanlarda gerçekleşen kır düğünlerinde gelinlerin bohem ve retro konseptler tercih ettiğini görüyoruz. Bu konseptler için dağınık düşük topuzlar uzmanların ilk önerisi oluyor. Salaş konseptlere yakışan açık gelin başı modelleri de sıklıkla tercih ediliyor. Ancak rüzgarlı bir alanda düğün yapacaksanız bu modeller yerine toplu veya örgülü tarzları tercih etmenizi öneriyoruz.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları