Gelin Saçı ve Makyajı

Kocasinan Gelin Saçı ve Makyajı

Kocasinan Hairstyle Canan Murat Duman

2.500-5.000 TL

Kocasinan Büşraca Saç Ve Tasarım

2.500 TL'den az

Kocasinan Royal Derm Güzellik Salonu & Spa

7.500-10.000 TL

Kocasinan Ali Osman

Kocasinan Sinan Kuaför

2.500 TL'den az

Kocasinan Koket Kuaför

2.500 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kocasinan Kuaförleri ve Hizmetleri

Kayseri’nin merkez ilçelerinden biri olan Kocasinan’da tüm ihtiyaçlarınıza hitap edecek hizmetler bulunuyor. Kocasinan kadın kuaförleri farklı renklendirme işlemleriyle yenilenmenize yardımcı oluyor. Röfle, balyaj, ombre ve sombre gibi renklendirme işlemleriyle saçlarınıza farklılık katabilirsiniz. Kullanılan boyaların kaliteli ve marka olması sayesinde saçlarınız ilk günkü gibi sağlıklı görünüyor ve kullanılan boyalar uzun süre kalıcılık sağlıyor.

Kocasinan güzellik merkezlerinde saç bakımı konusunda da pek çok hizmet yer alıyor. Saçınızın ihtiyacına uygun yapılan bakımlarla daha sağlıklı bir görünüme kavuşabiliyorsunuz. Nem maskeleri ve keratin bakımı gibi işlemlerden saçınızın ihtiyacı olanını tercih edebilirsiniz. Ayrıca cilt bakımı konusunda da oldukça uzmanlaşmış ekip sayesinde cilt kusurlarınızı en aza indirebilirsiniz.

Düğün, kına ve nişan gibi özel günlerden önce oldukça talep olan el-ayak masajı, ağda, epilasyon ve kaş alımı gibi hizmetleri Kocasinan’ın pek çok ilçesinde bulabilirsiniz. Özellikle Erkilet ve Erciyesevler semtlerinde saç kesim ve boyama gibi işlemlerin yanı sıra; pek çok hizmet de yer alıyor. Ek hizmet talepleriniz için bu semtleri inceleyebilirsiniz.

Kocasinan Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Kocasinan kuaför fiyatlarına göz attığımızda, en bütçe dostu kuaförlerin Erciyesevler semtinde yer aldığını görüyoruz. Hem bütçe dostu hem de kaliteli hizmetlere sahip olan kuaförlerden dolayı Erciyesevler semtindeki salonlara oldukça fazla talep oluyor. Örnekevler ve Erkilet semtlerini incelediğimizde ise merkezi konumları gereği ortalama ve yüksek fiyatlı kuaför salonlarıyla karşılaşıyoruz.

Kocasinan’daki kuaför salonları için ayırmanız gereken bütçe, hangi işlemleri tercih ettiğinize göre değişiklik gösterebiliyor. Özellikle renklendirme işlemlerinde fiyatlar oldukça değişiyor. Saçın açılmasına gerek olmayan boyama işlemleri; röfle, balyaj ve ombreye kıyasla daha uygun fiyatlı oluyor. Komple boyama işlemlerinde ise ödeyeceğiniz fiyat saçınızın yoğunluğuna ve uzunluğuna göre artıp azalıyor.

Kocasinan’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kocasinan Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Kayseri Kocasinan kuaförleri, el ve ayak bakımı hizmetleriyle gelinlere kendilerini güzel ve bakımlı hissettiriyor. Manikür ve pedikürün yanında tırnaklarınıza farklı tasarımlar yaptırabilir; jel ve protezle tırnaklarınızı olduğundan uzun gösterebilirsiniz. Gelinliğinize uygun zarif tasarımları tercih edebilirsiniz. Bunun yanında masaj hizmeti sayesinde düğününüzden önce biraz rahatlayarak tatlı telaşınızdan uzaklaşabilirsiniz.

Düğününüzde hangi saçı veya makyajı kullanacağınızdan emin değilseniz, Kocasinan kuaförlerinin birçoğu danışmanlık hizmetiyle size en iyi şekilde yardımcı oluyor. Düğün temanıza ve gelinliğinize uygun bir tercih yapmanın yanında yüz hatlarına ve ten rengine uygun bir görünüme sahip olmanız da önemli. Kaliteli bir hizmet alabilmeniz için kuaförlerde en profesyonel makyaj artistleri bulunuyor.

Kocasinan Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Kocasinan gelin başı fiyatları saç tasarımlarınızın karmaşıklığına ve istediğiniz modele göre değişebiliyor. Dalgalı ve salaş bir saç modeli, topuz gibi özenli tasarımlara kıyasla daha az işçilik gerektirdiğinden uygun fiyatlı olabiliyor. Bunun yanında; duvak, şal ve taç gibi aksesuarların saça sabitlenmesi daha çok işçilik gerektiğinden ödeyeceğiniz fiyatta artış olabiliyor.

Kocasinan gelin saçı fiyatları saçın uzunluğuna bağlı olarak değişebiliyor. Kısa saçlı bir gelinseniz ve doğal bir model istiyorsanız, oldukça hesaplı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Eğer saçınızı uzatarak daha gür bir model hayal ediyorsanız, çıt çıt ve peruk gibi ek saçlar kullanabilirsiniz. Kullandığınız saçın yoğunluğu ve çıt çıt sayısında göre ödeyeceğiniz fiyat değişiklik gösteriyor.

Kocasinan Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Kocasinan gelin makyajı fiyatları, birçok farklı faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Makyajınızı yaptırmak istediğiniz kuaför popüler olsa da Kocasinan’da makul fiyatlara kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. En çok tercih edilen kuaförler daha deneyimli makyaj artistleriyle çalıştığı için oldukça fazla tercih ediliyor. Bu durumda ödeyeceğiniz rakamda da artış olmasına sebep olabiliyor.

Gelin makyajında kullanılacak ürünlerin marka ve kalitesi, makyajın özelliklerine göre farklı fiyatlandırmaları da beraberinde getiriyor. Düğün boyunca kalıcı ve tam kapatıcı porselen makyaj tercih edecekseniz, kullanılan ürünlerin son kalite ve suya dayanıklı olması gerekiyor. Kullanılacak malzemenin miktarı da arttığı için ödeyeceğiniz fiyat da yükselebiliyor. Bu sayede kusursuz bir görüntü elde edebiliyorsunuz.

Kocasinan Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları