Make Up Gamze Karaca

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Make Up Gamze Karaca Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Make Up Gamze Karaca Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Make Up Gamze Karaca Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet

Make Up Gamze Karaca Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  2

Make Up Gamze Karaca Hakkında

Cildinizi, sağlığınızı ve kusursuz güzelliğinizi önemseyerek size özel harika bir gelin makyajı tasarlıyorum. Çünkü her gelin adayıyla güzel bir dostluk kuruyor, isteklerini öğreniyor ve tarzını yansıtan makyajı buluyorum. Cildine uygun malzemeleri de seçmeye önem veriyorum. Bir de en özel anlarda stresten uzaklaşarak güzel zaman geçirmelerini de sağlıyorum. Karşılıklı güven ve saygı bağını temel alıyor, İstanbul trafiğinde bir makyaj stüdyosuna gelmenize de gerek kalmasın diye, yanınızda oluyorum. Ben kim miyim?

Make Up Artist Gamze Karaca! Uzun yıllar aldığım eğitimler ve almaya devam ettiğim sertifikalarla kendimi geliştiriyorum. Her an sizin için en iyisini yapmayı hedefliyor, bu doğrultuda durmadan çalışıyorum. Bu gece en güzel elbisenizin içerisinde ışıl ışıl parlamanızı sağlayacak makyaj tekniklerini ve tonlarını kullanmayı tercih ediyorum. Yalnızca mesleğimi icra etmiyor, bir kadın olarak düğün hazırlıklarının ve makyajın sizin için ne kadar önemli olduğunu da anlıyorum. Bu yüzden sizi doğru yönlendirmeye de özen gösteriyor, İstanbul gelin makyajı uygulamalarında cildinize uyan renkler ve gölgelendirmeler konusunda profesyonel bakış açısıyla önerilerde de bulunabiliyorum. Kullandığım markaları da merak ediyor olmalısınız! Tümü dünyaca ünlü birinci sınıf malzemeler, sağlığınıza zarar vermeyecek ve gece boyunca kusursuz görüntünüzü ve güzelliğinizi yansıtacak ürünler arasından seçiliyor.

Size harika bir haberim daha var. Birlikte çalıştığım saç tasarımı uzmanı arkadaşım sayesinde hayalinizdeki saç modeli için de hizmet veriyoruz. İstanbul gelin saçı ve makyajınızla harika göründüğünüzden emin olmanız için provalar da düzenleyebiliyoruz. Böylece her şey tamam dediğinizde, düğüne günler kalmış ve o gün için hiç paniğiniz de kalmamış oluyor.

Siz de Make Up Gamze Karaca ve ekibiyle mükemmel görünmeyi istiyorsanız, bu sayfa üzerinde yer verdiğimiz iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.