Kuaför Yaşar & Esra

E-posta Gönder

  • Maltepe, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Kuaför Yaşar & Esra Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Kuaför Yaşar & Esra Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuaför Yaşar & Esra Sık Sorulan Sorular

Kuaför Yaşar & Esra gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför Yaşar & Esra gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Kuaför Yaşar & Esra gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför Yaşar & Esra gelin saçı ve makyajı haricinde ağda, manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Kuaför Yaşar & Esra şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför Yaşar & Esra şehir dışında hizmet vermiyor.


Kuaför Yaşar & Esra ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför Yaşar & Esra ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför Yaşar & Esra Hakkında

Düğün gününüzün hayatınızda ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu biliyoruz. Ömrünüz boyunca unutamayacağınız bu özel günde kusursuz görünmek ise en doğal hakkınız! İşte Kuaför Yaşar & Esra olarak gelin adaylarına bunu sağlıyor, güzelliklerine dokunuyoruz. Nasıl mı?

Maltepe’de en iyi kuaför olma amacıyla girdiğimiz sektörde kısa sürede varlığımızı kabul ettirdik. Yaratıcı tasarımlarımız, memnuniyet esaslı hizmet anlayışımız ve uygun fiyatlarımız ile gelin adaylarının aradığı en önemli özellikleri uzun süredir sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yenilikçi yapımız sayesinde en yeni trendleri sürekli takip ediyor, son yıllarda sıklıkla tercih edilen saç ve makyajları salonumuzda tercih ediyoruz. Gelin adaylarımızın bu özel günde istedikleri ne varsa yerine getirebilmek için esnek bir şekilde çalışıyoruz. Bize olan güveninize layık olacak, hayatınızda güzel bir iz bırakacağız.

Maltepe kuaförlerinden farklılaşmak adına güzellik ve bakım işlemlerinde de uzmanlaştık! Sadece saç ve makyajda değil, manikür, pedikür, kalıcı oje, kaş tasarım, takma kirpik ve mikroblading gibi hizmetler ile de güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz. Tepeden tırnağa kusursuz olmanız için doğru yerdesiniz.

Salonumuzda kullanılan güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerinin tümünde sektörün en iyi markalarını kullanıyoruz. Kalite ve sağlık açısından onaylı bu ürünler ile güzelliğinizi kolaylıkla ortaya çıkaracak, sizlere kusursuz bir görünüm şansı sağlayacağız.

Salonumuzda haftanın 6 günü faaliyet gösteriyoruz. Düğünlerin genellikle hafta sonu olduğunu biliyor, saç ve makyajınızda bizi tercih etmeniz için hem Cumartesi hem de Pazar günleri gelin adaylarımızı ağırlıyoruz. Açık olduğumuz günler sabah 08.30’dan akşam 21.30’a kadar kesintisiz bir hizmet sunduğumuzu, Salı günü ise kapalı olduğumuzu belirtmek istiyoruz.

Hakkımızda daha çok şey öğrenmek ve fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olmak için yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

  • Adres:

    Bağlarbaşı Mahallesi inönü Caddesi No:5 / G Maltepe/ İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.