Fatih Kuaför Maltepe

E-posta Gönder

 • Maltepe, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Fatih Kuaför Maltepe Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Fatih Kuaför Maltepe Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Fatih Kuaför Maltepe Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Fatih Kuaför Maltepe Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Fatih Kuaför Maltepe Hakkında

Düğününde kusursuz bir güzelliğe sahip olmak isteyen gelin adaylarımızdan biri de sizseniz; Fatih Kuaför Maltepe’ye hoş geldiniz! Size hijyenik ortamımızda profesyonel hizmetler sunmak için çalışan bir ekibiz. İçinde bulunduğumuz sektöre değer katmak, kadınlarımıza hakkettikleri değeri gösterebilmek adına kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Bizimle iletişime geçtiğinizde keyifli hazırlık sürecimizi başlatmış oluyorsunuz. Bir çay veya kahve eşliğinde sohbet ederken, gelinlik modeliniz ve tarzınızı da öğreniyoruz ki uygun saç modellerini beğeninize sunabilelim. Tabii bu aşamada aklınızda bir tasarım varsa onu da değerlendirmeyi ihmal etmiyoruz. Hangi modeli yapacaksak yapalım, hayallerinizden yansıyan detaylar göreceksiniz. İşte Maltepe kuaförlerinden bizi ayıran en büyük fark! Hayalleriniz en büyük yol göstericimiz olacak.

Peki genellikle hangi saç modelleri üzerinde çalışıyoruz?

Son zamanların trendleri arasında yer alan açık modelleri genellikle kır düğünü yapacak olan gelin adaylarımıza uyguluyoruz. Diğer saç modellerine göre daha romantik bir havası olan bu tasarımlar düğün mekanınızla ve gelinliğinizle daha uyum sağlıyor. Eğer şık bir salon düğünü yapacaksanız o zamanda salonun sıklığına yakışacak ense topuzlar, at kuyrukları veya dağınık topuzlara yöneliyoruz. Gördüğünüz gibi düğün mekanınızın özellikleri seçim aşamasında bize yardımcı olan kriterlerden.

O heyecanlı günlerde zaman çok çabuk geçer. Düğün sabahında salonumuza geldiğinde planladığımız doğrultuda çalışmalarımıza başlıyoruz. Saçınıza; maşa, fön gibi işlemler yaparken bir yandan da yüzünüzü nemlendirerek makyaja hazır hale getiriyoruz. Artık işlemlerinizin bittiği aşamaya geldiğimizde yüzünüzde tebessüm oluşturabilmişsek işimizi hakkıyla yerine getirmiş oluyoruz. İşte bizim başarı anlayışımız! Siz de yüzünde tebessüm oluşturduğumuz gelinlerimizden olmak ister misiniz?

Cevabınız ‘’Evet!’’ ise Fatih Kuaför ’ün sunduğu diğer hizmetleri de öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Bağlarbaşı, Feyzullah Cd. 30/E, 34844 Maltepe/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.