Ömür Yıldırım Kuaför

E-posta Gönder

 • Maltepe, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Ömür Yıldırım Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Ömür Yıldırım Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ömür Yıldırım Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ömür Yıldırım Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Ömür Yıldırım Kuaför Hakkında

İstanbul’da uzun yıllardır tanınan bir marka olan, Ömür Yıldırım Kuaför çatısı altında kaliteli hizmet sunuyoruz. Güzellik uygulamaları konusunda son derece hassas ve özenli çalışıyor, mutlu olmanız için doğru uygulamaları yapıyoruz. Bu yüzden her zaman profesyonellerle çalışıyoruz. İşimizdeki ustalıkla her uygulamada kalitemizi ortaya çıkarıyoruz. Ancak bununla yetinmiyor, hak ettiğiniz gibi en iyiyi sunmak için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz. Eğitim ve seminerlere de katılmaya devam ediyor, sektörel yenilikleri markamız altındaki hizmetler arasına katıyoruz.

Ömür Yıldırım Kuaför Salonu’nda gelin saçı ve makyajı hizmeti sunduğumuzu da biliyor musunuz? En güzel gelin saçı tasarımları için heyecanla tasarım sürecine başlıyoruz. Elbette her zaman olduğu gibi tasarım süreci ve öncesini özenle planlıyoruz. İlk randevuyu oluşturduktan sonra her adım için birlikte karar vererek hareket ediyoruz. Güzellik uygulamaları, saç bakımı, renk değişikliği, estetik renklendirme, model kesim, kaynak, profesyonel makyaj ve el-ayak bakımlarıyla gelin adaylarımıza yenilenme şansı da sunuyoruz. İmaj değiştirmekten korkmadan hayal ettiğiniz düğün şıklığına kavuşmanızı sağlıyoruz!

Saç tasarımı konusunda uzman olan markamızın kurucu Ömer Bey’den topuz, örgü ve dağınık modeller hakkında bilgi alabilirsiniz. Hemen her modeli yüz hatlarınız ve gelinlik tercihinize uygun hale getiriyoruz. Güzelliğinizi makyajınızla ortaya çıkarıyor ve hazırlıklarımıza tamamlıyoruz. Doğal ve aydınlık makyaj uygulamalarıyla büyüleyici görünmenizi sağlıyoruz. Sağlığınız için de endişelenmenizi istemiyoruz. Bu yüzden dünyaca ünlü markaların makyaj malzemelerini kullanıyoruz. Kaliteden ödün vermeden birinci sınıf ürünlerle doğru makyaj tekniklerini gerçekleştirmeye odaklanıyoruz.

Son olarak; düğün günü sizi ve yakınlarınızı ağırlayabileceğimiz son derece büyük bir salonumuz var. Üstelik ekibimiz de son derece kalabalık ve çalışma arkadaşlarımızdan her biri alanında uzman. Ömür Yıldırım Kuaför Nish Adalar’da sizi bekliyoruz. Tek yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurmak!

İletişim

 • Adres:

  Zümrütevler Mah. Hacıbayram Veli Cad. 44. Blok N:125 Nish Adalar Sitesi Maltepe/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.