Eylül Bakır Make-up Artist

E-posta Gönder

  • Çekmeköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Eylül Bakır Make-up Artist Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Eylül Bakır Make-up Artist Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Eylül Bakır Make-up Artist Sık Sorulan Sorular

Eylül Bakır Make-up Artist gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Eylül Bakır Make-up Artist gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Eylül Bakır Make-up Artist gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Eylül Bakır Make-up Artist gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Eylül Bakır Make-up Artist şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Eylül Bakır Make-up Artist şehir dışında hizmet veriyor.


Eylül Bakır Make-up Artist ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Eylül Bakır Make-up Artist ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Eylül Bakır Make-up Artist Hakkında

Merhaba, bendeniz Eylül Bakır. 25 yılı aşkın bir süredir güzellik uzmanı olarak profesyonel düzeyde bir hizmet veriyorum. Makyaj, kişisel bakım ve kaş konularında uzmanlığım bulunuyor. Güzellik sektöründe geçirdiğim yıllar boyunca kendimi yakın bulduğum alan olarak makyajı seçtim ve bu konuda en iyilerden olmak için elimden geleni yaptım. Modayı yakından takip ettim, alanımda yapılan işlerle ilgili hem dünyada hem de Türkiye’de olup bitenlerden haberdar oldum. Hem çıkan yeni teknikleri hem trendleri hem de ürünleri kısa sürede çalışma süreçlerime dahil edebiliyorum.

İstanbul güzellik uzmanları arasında bulunuyorum ve geçmişten günümüze kadar çok sayıda önemli etkinlik ve organizasyonda iyi görevler aldım. Ünlü defilelerde, moda şovlarında ve katalog çekimlerinde makyaj artisti olarak çalıştım. Bugün de hala aynı heyecan ve hevesle işimi severek yapmaya devam ediyorum. Uzmanlık alanım makyaj ve bu konuda istenilebilecek her işi layığı ile yerine getirebiliyorum.

Güncel olarak yaptığım işlerden bir tanesi de özel gün ve törenlerde hanımefendilerin hazırlanmasına yardımı olmak. Düğün, nişan töreni ve kına gecesi gibi organizasyonlarda gelinlerle çalışarak onların en mutlu günlerinde hayal ettikleri görünüme kavuşmalarını sağlıyorum. Yüz hatlarını ortaya çıkaracak ve ten renklerine uygun doğal makyajlar yapıyorum. Düğün mekanı veya hazırlık otellerinde yanlarında olabiliyorum. Saç tasarımı konusunda da destek isterlerse en az benim kadar tecrübeli meslektaşlarım için önerilerde bulunabiliyorum.

İstanbul gelin makyajı başta olmak üzere düğüne hazırlık aşamanızda ihtiyaç duyacağınız her şey için buradayım. Hepsi ve daha fazlası hakkında bilgi almak veya benimle tanışmak isterseniz her zaman iletişime geçebiliriz. Sorularınızı yanıtlamak ve mümkünse sizinle çalışmayı çok isterim. Bana ulaşmak için yapmanız gereken tek şey sayfanın sağ tarafında bulunan formu eksiksiz şekilde doldurmak ve alttaki butona tıklamak. İşte bu kadar kolay.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.