Işıltı Kuaför Çekmeköy

E-posta Gönder

 • Çekmeköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Işıltı Kuaför Çekmeköy Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Işıltı Kuaför Çekmeköy Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Işıltı Kuaför Çekmeköy Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Işıltı Kuaför Çekmeköy Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Işıltı Kuaför Çekmeköy Hakkında

Sevdiğiniz insanla bir ömür boyu el ele yürümeye kadar verdiğiniz anda evlilik hazırlıkları yapmaya başlıyorsunuz. Bu dönemin belki de en önemli aşaması gelin saçı ve makyajınızı yapacak ekibi bulmanız. İşte tam da bu nokta size kendimizden bahsetmekten istiyoruz; 25 yılı aşkın süredir siz değerli gelin adayları için çalışan profesyonel bir ekibiz. Şimdiye kadar bizi tercih eden güzel gelinlerimizin salonumuzdan memnun şekilde ayrılmalarını sağladık. Şimdi de izin verirseniz sizin hayallerinize ışık tutmak ve heyecanınızı paylaşmak istiyoruz.

Çekmeköy’deki kuaförler arasında bizi tercih etmeniz için birçok sebep var. Dilerseniz biraz da bu sebepler bahsedelim; Öncelikle randevu sistemiyle çalıştığımızdan hazırlık sürecinde sadece sizinle ilgileniyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz anda aklınızdaki soruları yanıtlayıp sizi salonumuza davet ediyoruz. Uygun bir tarihte salonumuza geldiğinizde uygun saç modellerini değerlendirmeye başlıyoruz. Düğün mekanınızı, gelinliğinizi modelini ve tarzınızı göz önünde tutup beğenebileceğiniz tasarımlardan örnekler gösteriyoruz. Böylece karar verme aşamanızı kısaltarak zaman da kazanmış oluyoruz. Tabii bir de şöyle bir ihtimal söz konusu; eğer salonumuza aklınızda bir şey modeli ile geldiyseniz, gerekli değerlendirmeleri yapıp prova imkanı sağlıyoruz. Bu sayede o çok beğendiğiniz modeli düğünden önce kendi saçınızda görebiliyorsunuz. İçinize sinmeyen bir nokta olursa değişiklik yapabileceğimizi de bilmelisiniz.

Saçlarınız kadar önemli olan gelin makyajınızı belirlerken de aynı hassasiyeti gösteriyoruz. Gelin makyajının sade ve zarif olması gerektiğini düşündüğümüzden doğal makyaj uygulamaları yapmayı tercih ediyoruz. Renk ve ürün seçimlerini beraber yaptığımızı da belirtelim. Dünyaca ünlü markalardan temin ettiğimiz kozmetik ürünleri sayesinde hem sağlığınıza zarar gelmiyor hem de makyajınız gün boyu kalıcı oluyor.

Gelin saçı kuaför arayışınıza son verecek hizmetlerimiz bu saydıklarımızla sınırlı değil. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurup randevu oluşturabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Çamlık Mahallesi Şahinbey Caddesi No:40/42 kat:1 D:3 Çekmeköy

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.