Coiffeur Özgür

E-posta Gönder

 • Çekmeköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Coiffeur Özgür Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Coiffeur Özgür Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Coiffeur Özgür Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Coiffeur Özgür Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Solaryum, Takma kirpik

Coiffeur Özgür Hakkında

Gelin saçınız ve makyajınız düğün gününüzde gelinliğinizin güzelliğini tamamlayan ve eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkaran en önemli faktördür. Biz Kuaför Özgür Çekmeköy olarak böylesine önemli olan gelin saçınıza ve makyajınıza hak ettiği özeni gösteriyor, düğün gününüzde göz kamaştıran bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmanızı sağlıyoruz.

Salonumuzda güzelliğe dair her işlemde size profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Salonumuzda çalışan her bir ekip arkadaşımız alanında eğitim almış profesyonel kişilerden oluşuyor. Bu profesyonel ekibimizle düzenli olarak eğitimlere katılarak ve son trendleri yakından takip ederek kendimizi geliştirmeyi de ihmal etmiyoruz.

Salonumuzda size düğün hazırlıklarının telaşını üzerinizden atabileceğiniz, samimi ve rahat bir ortam yaratıyoruz. Bu sayede düğün gününüzde kuaför hazırlıklarınızın rahatlayacağınız keyifli bir aktiviteye dönüşmesini sağlıyoruz. Salonumuzda her ihtiyacınızda size ve sevdiklerinize güler yüzlü hizmet sunuyoruz.

Sektöre adımımızı attığımız günden bu yana kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla hizmet veriyoruz. Bunu layıkıyla yapabilmek için de salonumuzda kullandığımız ürünler konusunda oldukça hassas davranıyoruz. Saçlarınıza ve cildinize uyguladığımız her işlemde olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanıyoruz. Özenle hazırlanmış muhteşem güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanız için de kaliteli saç sabitleyicileri ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Düğün gününüzde daha uzun veya dolgun saçlara sahip olmak istiyorsanız çok doğal görünümlü; mikro kaynak, boncuk kaynak, çıtçıt ve postiş uygulamaları da yapıyoruz. Ayrıca düğün gününüzde sizi bakımlı ve ışıl ışıl bir güzelliğe ulaştıracak her türlü saç ve cilt bakım hizmetini de veriyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Coiffeur Özgür İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel dokunuşlarımızla düğün gününüzde ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Mimar Sinan Mah. Çavuşbaşı Cad. Ethem Sok No: 17/A Çekmeköy/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.