Gelin Saçı ve Makyajı İstanbul

Moda Kuaför Çekmeköy

  • Min. Fiyat
    2.500 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Moda Kuaför Çekmeköy Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.500 TL'den az

Moda Kuaför Çekmeköy Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Moda Kuaför Çekmeköy Sıkça Sorulan Sorular

Moda Kuaför Çekmeköy ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Moda Kuaför Çekmeköy ile 1 hafta önce iletişime geçilmeli.

Moda Kuaför Çekmeköy şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Moda Kuaför Çekmeköy şehir dışında hizmet vermiyor.

Moda Kuaför Çekmeköy gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Moda Kuaför Çekmeköy gelin saçı ve makyajı haricinde el / ayak masaj, takma kirpik, manikür / pedikür, cilt bakımı hizmetlerini vermektedir.

Moda Kuaför Çekmeköy gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Moda Kuaför Çekmeköy gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 2.500 TL'den az aralığındadır.

Moda Kuaför Çekmeköy Hakkında

Düğün günlerinde biricik gelin adaylarımızı doğru uygulanan gelin saçı ve makyajı ile eşsiz görünümlerine kavuşturabilmek için profesyonel kadromuz ile hizmet veriyoruz.

Peki biz kimiz?

Moda Kuaför Çekmeköy ekibi olarak uzun yıllara dayanan geçmişimiz ile güzellik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Her kadın özel ve güzeldir diyoruz ve profesyonel dokunuşlarımız ile sizi olduğunuz en güzel kişiye dönüştürüyoruz.

Düğün tarihinin yaklaşması ile tatlı bir heyecan içerisine giren gelin adaylarımıza; gelin saçı ve makyajı seçimi aşamasında uzman bakış açımız ile yardımcı oluyoruz. Size en doğru seçimi yapmanız için doğru yönlendirmelerde bulunuyoruz.

Eğer düğün gününüze kadar saç renginizde değişikliğe gitmek isterseniz, size mutlaka keratin bakımı öneriyoruz. Sadece saç renginizin değişimi için değil, her halükarda düğün tarihinizden önce özel bir bakım uygulamayı tercih ediyoruz. Böylece uygulamalar sonrasında kavuşacağınız daha sağlıklı, canlı ve parlak saçlarınız ile saç modeliniz çok daha göz alıcı görünecek.

Makyaj uygulamamızda ise yine düğün öncesi yaptıracağınız cilt bakımı sayesinde daha pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Yine böylece makyajınız yüzünüze daha iyi oturacak ve kalıcılığı artacaktır. Ama biz yine de makyajınızın gün boyu yüzünüzde ilk uygulandığı ândaki gibi kalabilmesi için her türlü önlemi alıyoruz. Kalıcılık arttırıcı bazlar ile cildinizi makyaja hazırlıyor, kaliteli ve doğal içerikli makyaj ürünleri kullanıyoruz.

Saç tasarımlarımız ve makyaj uygularımızın yanı sıra güzelliğe dair daha pek çok uygula için de hizmet veriyoruz. Manikür/pedikür, kalıcı oje, kaş kontürü ve ipek kirpik gibi profesyonel uygulamalar ile hizmet verebilen uzmanlarımız da bünyemizde yer almakta. Dilediğiniz uygulamayı düğününüzün kısa bir süre öncesinde uygulatarak daha güzel bir görünüme sahip sizin elinizde.

Düğün gününüzde tüm gözleri üzerine toplamak isteyen gelin adaylarını salonumuza bekliyoruz. Bizimle iletişime geçmek ve verdiğimiz diğer hizmetler için bilgi almak isterseniz formu doldurmanız yeterli olacak.

İletişim

  • Adres::

    İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.