Taner Şenol Kuaför

E-posta Gönder

 • Çekmeköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Taner Şenol Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Taner Şenol Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Taner Şenol Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Taner Şenol Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Taner Şenol Kuaför Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştireceğiniz bu muhteşem günde, eşsiz bir güzelliğe sahip olmak ister misiniz? Cevabınız “evet” ise, size harika bir önerimiz var: Taner Şenol Kuaför. İstanbul kuaför salonları arasında, siz değerli müşterilerimize uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Kuaför salonumuzda sizin için; ombre, sombre, saç bakımı, kişiye özel renklendirme, manikür, pedikür, gelin saçı ve makyajı gibi hizmetler veriyoruz.

Özel günlerinizde sizi adeta prensesler gibi hazırlıyoruz. Düğününüzde bir kuğu gibi süzülmeniz ve bembeyaz gelinliğinizin içinde eşsiz güzellikte görünmeniz için, profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Dilerseniz şimdi, gelin saçı ve makyajı için bizimle çalışmak istediğiniz takdirde, ne gibi imkanlardan yararlanacağınızdan bahsedelim.

İlk olarak, düğününüzde nasıl bir gelin olma hayali kurduğunuzu soruyoruz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için de hazırlıklarımıza başlıyoruz. Düğününüzün nerede olacağı, hangi konseptte düzenleneceği ve gelinliğinizin detayları gibi unsurları öğrendikten sonra, bütün bunlara ve yüz şeklinize uygun bir saç modeli belirliyoruz. Uzun veya kısa, dalgalı veya düz fark etmeksizin, her saç tipini ustalıkla şekillendirebiliriz.

Saç modelinizden sonra, bir diğer önemli konu olan makyajınıza geçiyoruz. Makyajınız için genellikle, doğal tonları kullanmayı tercih ediyoruz. Güzelliğinizi ortaya çıkaracak kusursuz bir ten makyajından sonra, yüz hatlarınızı belirgin hale getirmek için kontür uygulaması yapıyoruz. Ardından, buğulu bir göz makyajıyla bakışlarınıza derinlik kazandırıyoruz. Son olarak da tüm makyaja uygun renkte bir rujla, makyajınızı tamamlıyoruz.

Siz değerli gelinlerimize sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetler bu şekilde. Heyecanınızı paylaşmak ve gözlerinizdeki ışıltıyı açığa çıkarmak için sabırsızlıkla bekliyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve kendinizi bizim yetenekli ellerimize bırakmak isterseniz, Çekmeköy kuaför fiyatları için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Mehmet Akif, Burma Sk. No:1/B, 34782 Çekmeköy/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.