Oğuz Yalçın Saç Tasarım

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Oğuz Yalçın Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Oğuz Yalçın Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Oğuz Yalçın Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Oğuz Yalçın Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Oğuz Yalçın Saç Tasarım Hakkında

Salonumuzdan çıkan birbirinden güzel gelinlerin bir diğeri siz olmak ister misiniz? Oğuz Yalçın Saç Tasarım olarak bu özel günde tercih edilmenin bilinciyle çalışıyor, hayal ettiğiniz ne varsa salonumuzda gerçekleştiriyoruz. Siz nasıl bir gelin olmak istediğinizi söyleyin, gerisini bize bırakın!

Gelin saçının ve makyajının oldukça önemli bir konu olduğunu belirtmek istiyoruz. Bu yüzden gerekli özen ve özverinin verilmesi, yeterli donanım ve tecrübeye sahip olunması gereklidir. Öncelikle bu sürecin en iyi şekilde yönetilmesi için yeterli deneyimlere sahip bir salondasınız. Bugüne kadar sayısız gelin adayını bu mutlu günlerine hazırladık! Alanımızdaki uzmanlığımız ile dilediğiniz ne varsa gerçekleştirmeye hazırız.

Saç ve makyajınızı belirlerken pek çok kriteri de ön planda tutuyoruz. Saçınız için saç uzunluğunuzun, saç renginizin, gelinliğinizin ve duvağınızın, makyajınız için ise yüz hatlarınızın, göz renginizin, ten renginizin ve saç modelinizin oldukça önemli olduğunu belirtmek istiyoruz. Tümüyle uyumlu görünmeniz için her detayın üstünde duruyor, tarz ve zevkinizi yansıtmayı da ihmal etmiyoruz.

Salonumuz ise kendinizi evinizde olduğunuz kadar rahat hissedeceğiniz şekilde tasarlandı. Her aksesuar ve mobilyada ahşap tercih ettik. Ahşap ile uyumlu ışıklandırmalar ve koltuklar ile de gözünüzü yormuyoruz. Tasarım konusundaki yeteneğimizi salonumuzda görecek, saçınız ve makyajınız için bize güveneceksiniz.

Salonumuzda doğal saç ve makyaj modelleri daha çok tercih ediliyor. Aynı zamanda topuz, maşa, saç kesimi, saç boyama, ombre, röfle, fön, perma ve kaynak gibi saç işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Oğuz Yalçın Saç Tasarım ile değişimden korkmayın! Kendi tarzınızı yansıtmak için en doğru yerdesiniz!

Tüm bu imkanlardan yararlanmak ve hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Çengelköy Mah, Prof. Dr. Beynun Akyavaş Cd. 19/A, 34680 Üsküdar/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Oğuz Yalçın Saç Tasarım Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.