Nail Spa & Make Up

E-posta Gönder

Nail Spa & Make Up Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  800-1.000 TL

Nail Spa & Make Up Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Nail Spa & Make Up Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Nail Spa & Make Up Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, El / Ayak masaj, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5-6

Nail Spa & Make Up Hakkında

Düğün elbette çiftler ve yakınları için oldukça önemli. Ancak düğünde öyle biri var ki eminiz ki onun için diğer tüm kişilere göre düğünü çok çok daha önemli. O kim mi? Tabii ki gelin. Nail Spa & Make Up olarak biz de gelinlerimizin düğünlerinde şahane görünmelerine yardımcı oluyoruz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Önceliğimiz her zaman sizsiniz. Yeter ki mutlu olun, istediğiniz gibi düğününüzde görünün diye uğraşıyoruz. Etiler kuaförleri arasında yer alan markamızla tamamen tarzınız doğrultusunda size yardımcı oluyoruz. Bize nasıl bir gelin olmak istediğinizi anlatın, gerisini usta ellerimize bırakın.

Organizasyonunuzdan önce sizinle bir araya geliyoruz. Nasıl bir hizmet almak, hayalinizi süsleyen gelin görüntüsünü bize ayrıntılı olarak anlatmanızı istiyoruz. Tecrübelerimizle size yol gösteriyor olsak da son kararı her zaman sizin vermenizi istiyoruz. Gelinlik modeliniz, yüz hatlarınız, ten renginiz, saç yapınız ve düğün konseptiniz size en uygun saç ve makyaj uygulamalarını bulmamızı kolaylaştırıyor. Eğer aklınızda bir model varsa görselini de bize gösterebilirsiniz. Görsel doğrultusunda istediğiniz uygulamaları başarıyla yapıyoruz.

İşimizde oldukça ustayız. Her zaman kaliteli malzemeler kullanıyor, ünlü markaları tercih ediyoruz. Güzellik sektöründe moda olan trendleri de yakından analiz ederek isteğinize bağlı olarak çalışmalarımızda uyguluyoruz. Kullandığımız malzemelerin kalıcılığı uzun saatler boyunca devam ediyor. Bu da bozulmayan bir saç ve makyaj görüntüsü size sunuyor. Pek çok gelin adayının da hayali bu değil midir?

Siz de İstanbul kuaförleri arasında yer alan salonumuzun şanslı gelinlerinden biri olmak için bize ulaşın. Bizimle irtibata geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmak ve dokunuşlarımızla güzelliğinize katkı sağlamak istiyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Akat Mah. Zeytinoğlu Cad. Arzu 2 Apt. Kat:2 D:6 Etiler

 • E-posta

  E-posta Gönder

Nail Spa & Make Up Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

A&E

Asya & Emir

Düğün Tarihi: 15.08.2020


15 Ağustos 2020 tarihinde gelin saçı ve makyajımı Nail spa makeup studio da gerçekleştirdim.Düğün konusunda çok deneyimli bir firma düğün günü neye ihtiyaç duyulduğunu en ince ayrıntısına kadar hakimler.Gül hanım tarafından yapılan makyajım gün boyunca bozulmadı,fotoğraflarda ne kadar güzel... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.