Galeria Dr Menije

E-posta Gönder

0850 241 1772

Galeria Dr Menije

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin saçını ve nasıl bir makyaj istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 saç ve makyaj uzmanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Kent Kuaför
14

Ataşehir

Kent Kuaför

Kent Kuaför, gelin saçı ve makyajı konusunda uzman ekibi ile sizlerle. Her ...

Mithat Kan Kuaför
20

Kadıköy

Mithat Kan Kuaför

Sizlere daha kaliteli ve daha hızlı hizmet verebilmek amacıyla sürekli çalı...

Dreamer Coiffure
15

Çekmeköy

Dreamer Coiffure

Düğün gününüzde unutulmaz bir gelin olmak için hazır mısınız? O halde ne du...

Hakkında

1983 yılında Cilt Doktoru Menije Tezcan tarafından kurulan Dr. Menije Estetik Merkezi, bir ilki gerçekleştirerek doktor denetiminde dermatolojik ve kozmetik estetiği bir araya getirmiştir. 1988 yılında Ataköy Galleria’a taşınan estetik merkezimiz, estetik merkezlerinin öncülüğünü yapma özelliğini de taşıyor.

1988 yılından günümüze Türkiye’de açılan onlarca alışveriş merkezi bünyesinde, hali hazırda üç doktor tarafından devamlı kontrol altında tutulan böyle bir nokta bulunmamaktadır.

Açıldığı günden bu yana başarılı ve özgün kimliğiyle adını duyuran Dr. Menije Estetik Merkezi disiplinli, hoşgörülü ve saygın bir çalışma anlayışıyla, yeniliklerin ve sektör öncülüğü sorumluluğunun, kalite ve disiplin ile birleştiği merkez olma özelliğini korumaktadır.
Dr. Menije Estetik Merkezi disiplini ile yakaladığı başarıyı, kaliteli ve çalışkan ekibiyle pekiştirmektedir.

Dr. Menije Estetik Merkezi'ne gelen ziyaretçiler değişmeyen çekirdek kadrosu ile birlikte diğer çalışanlarınında güler yüzüyle karşılaşınca kendilerini evlerindeymiş gibi rahat ve güvende hissetmektedirler.

Seçkin bir müşteri portföyüne sahip olan merkezimize her geldiğinizde politika, bürokrasi, siyaset, iş, sahne ve sanat dünyasından birçok ünlü isimle karşılaşmanız mümkün.

İletişim

Oben Hanım

Menije Tazcan

  • Telefon: 0850 241 1772

  • Adres: 1. Kısım, Rauf Orbay Cad. Bakırköy Sahil Yolu Galleria Alışveriş Merkezi No:6 D:228, Bakırköy/Istanbul - EuropeYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.