Galeria Dr Menije

E-posta Gönder

Galeria Dr Menije

Ekiple TanışınGaleria Dr Menije Hakkında

1983 yılında Cilt Doktoru Menije Tezcan tarafından kurulan Dr. Menije Estetik Merkezi, bir ilki gerçekleştirerek doktor denetiminde dermatolojik ve kozmetik estetiği bir araya getirmiştir. 1988 yılında Ataköy Galleria’a taşınan estetik merkezimiz, estetik merkezlerinin öncülüğünü yapma özelliğini de taşıyor.

1988 yılından günümüze Türkiye’de açılan onlarca alışveriş merkezi bünyesinde, hali hazırda üç doktor tarafından devamlı kontrol altında tutulan böyle bir nokta bulunmamaktadır.

Açıldığı günden bu yana başarılı ve özgün kimliğiyle adını duyuran Dr. Menije Estetik Merkezi disiplinli, hoşgörülü ve saygın bir çalışma anlayışıyla, yeniliklerin ve sektör öncülüğü sorumluluğunun, kalite ve disiplin ile birleştiği merkez olma özelliğini korumaktadır.
Dr. Menije Estetik Merkezi disiplini ile yakaladığı başarıyı, kaliteli ve çalışkan ekibiyle pekiştirmektedir.

Dr. Menije Estetik Merkezi'ne gelen ziyaretçiler değişmeyen çekirdek kadrosu ile birlikte diğer çalışanlarınında güler yüzüyle karşılaşınca kendilerini evlerindeymiş gibi rahat ve güvende hissetmektedirler.

Seçkin bir müşteri portföyüne sahip olan merkezimize her geldiğinizde politika, bürokrasi, siyaset, iş, sahne ve sanat dünyasından birçok ünlü isimle karşılaşmanız mümkün.

İletişim

  • Adres:

    1. Kısım, Rauf Orbay Cad. Bakırköy Sahil Yolu Galleria Alışveriş Merkezi No:6 D:228, Bakırköy/Istanbul - Europe

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Galeria Dr Menije Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.