Galeria Dr Menije


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Galeria Dr Menije sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

1983 yılında Cilt Doktoru Menije Tezcan tarafından kurulan Dr. Menije Estetik Merkezi, bir ilki gerçekleştirerek doktor denetiminde dermatolojik ve kozmetik estetiği bir araya getirmiştir. 1988 yılında Ataköy Galleria’a taşınan estetik merkezimiz, estetik merkezlerinin öncülüğünü yapma özelliğini de taşıyor.

1988 yılından günümüze Türkiye’de açılan onlarca alışveriş merkezi bünyesinde, hali hazırda üç doktor tarafından devamlı kontrol altında tutulan böyle bir nokta bulunmamaktadır.

Açıldığı günden bu yana başarılı ve özgün kimliğiyle adını duyuran Dr. Menije Estetik Merkezi disiplinli, hoşgörülü ve saygın bir çalışma anlayışıyla, yeniliklerin ve sektör öncülüğü sorumluluğunun, kalite ve disiplin ile birleştiği merkez olma özelliğini korumaktadır.
Dr. Menije Estetik Merkezi disiplini ile yakaladığı başarıyı, kaliteli ve çalışkan ekibiyle pekiştirmektedir.

Dr. Menije Estetik Merkezi'ne gelen ziyaretçiler değişmeyen çekirdek kadrosu ile birlikte diğer çalışanlarınında güler yüzüyle karşılaşınca kendilerini evlerindeymiş gibi rahat ve güvende hissetmektedirler.

Seçkin bir müşteri portföyüne sahip olan merkezimize her geldiğinizde politika, bürokrasi, siyaset, iş, sahne ve sanat dünyasından birçok ünlü isimle karşılaşmanız mümkün.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Oben Hanım, Menije Tazcan Adres 1. Kısım, Rauf Orbay Cad. Bakırköy Sahil Yolu Galleria Alışveriş Merkezi No:6 D:228, Bakırköy/Istanbul - Europe
Beşiktaş,
Evleneceklere Destek Hareketi
Galeria Dr Menije ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Galeria Dr Menije hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap