Erkan Yılmaz Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Erkan Yılmaz Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
7.500-10.000 TL

Erkan Yılmaz Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Erkan Yılmaz Kuaför Sık Sorulan Sorular

Erkan Yılmaz Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Erkan Yılmaz Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 7.500-10.000 TL aralığındadır.


Erkan Yılmaz Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Erkan Yılmaz Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde el / ayak masaj, takma kirpik, ağda, manikür / pedikür, cilt bakımı hizmetlerini vermektedir.


Erkan Yılmaz Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Erkan Yılmaz Kuaför şehir dışında hizmet veriyor.


Erkan Yılmaz Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Erkan Yılmaz Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Erkan Yılmaz Kuaför Hakkında

Çok uzun yıllardır güzellik sektörünü domine eden bir mesleği severek icra ediyoruz. Erkan Yılmaz Kuaför Beşiktaş mevkiinde kaliteli hizmet ve ilgi alâka arayan kadınlar tarafından tercih ediliyor. Deneyimli kadromuz ve tam donanımlı kuaför salonumuz sayesinde harikulade işler başarıyoruz.

Salonumuzda kuaförlüğe dair verdiğimiz hizmetler oldukça çeşitli ve neredeyse her istek ile beklentiye cevap verebilecek nitelikte bir altyapıya sahip. En başta saç tasarımları, saç kesimi, saç kaynak, saç boyama, makyaj, cilt bakımı ve benzeri konularda profesyonel seviyede bir hizmet veriyoruz. Bunlar haricinde hem çok severek hem de özene bezene yaptığımız bir iş yani ilgilendiğimiz bir alan daha var ki o da gelin başı diye tabir ettiğimiz özel hazırlıklardır. En özel günlerinde dilediği görünüme kavuşmak için bizi tercih eden gelinlerimize asla pişman olmayacakları kalitede bir hizmeti çok özel muameleler ile veriyoruz. Peki, ne yapıyoruz? Anlatalım.

Öncelikle düğüne kısa bir süre kala sizinle ön görüşme yapıp gerekirse dilediklerinizin uyumlu olup olmayacağını görmek için prova alıyoruz. Sonra yapılan denemeler ışığında modele ve makyaj şekline karar veriyoruz. Bu karar aşamasında size tecrübe ve bilgi birikimlerimiz ışığında tavsiyelerde bulunmayı görev biliyoruz. Düğün günü eksiksiz ve güzelliğinizi ön plana çıkaran bir görünüm ile sizi hazırlayıp damadınıza teslim edeceğinizden emin olabilirsiniz. Artık en mutlu gününüz için hazırsınız!

Size hayır demeyi ve geri çevirmeyi asla istemeyiz. Bu sebeple eğer düğünden yaklaşık 1 ay önce bizimle iletişime geçerseniz randevu isteğinizi oluşturur ve size özel saatlerimizi ayarlarız. Bunun için ise yapmanız gereken tek şey sayfa üzerinde bulunan ve sağda görebileceğiniz formu eksiksiz doldurmak. Bu sayede bize kolayca ulaşabilir ve Erkan Yılmaz Kuaför fiyatları hakkında detaylı bilgi de alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Barbaros Bulvarı, IBA Blokları, No:32/C Beşiktaş / İstanbul (Darphane karşısı)

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Erkan Yılmaz Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.