SMÇ Kuaför

E-posta Gönder

 • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

SMÇ Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

SMÇ Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

SMÇ Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

SMÇ Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

SMÇ Kuaför Hakkında

Hayatınızın en özel gününde, en güzel halinizle davetlilerinizin karşısına çıkmayı istemeniz sizin en doğal hakkınız. Bu nedenle SMÇ Kuaför Beşiktaş olarak size gelin saçı ve makyajı konusunda profesyonel hizmet sunuyor, muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

İşini aşkla yapan, her biri alanında uzman bir ekiple çalışıyoruz. Sektörde kendimizi geliştirmek için daima çalışıyoruz. Bunun için eğitimlere katılıyor, son trendleri yakından takip ediyor ve kullandığımız ekipmanları son teknolojik gelişmelerle uyumlu olarak yeniliyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Her ayrıntısıyla sizin içinize sinecek, kusursuz bir görüntüye ulaşmak için özenle çalışıyoruz. Yıpranmış ve kabaran saçlara sahipseniz düğün gününüzden önce keratin botox gibi uygulamalarla saçlarınızın sağlıkla ışıldamasını sağlayabiliyoruz. Şekillendirmeden boyaya kadar saçlarınıza zarar vermemeye çok özen gösteriyoruz. Bunun için yaptığımız her uygulamada olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanıyoruz. Yüz şeklinize, gelinliğinize, tarzınıza ve düğün konseptinize en uygun gelin saçı modelini hazırladıktan sonra, kaliteli saç spreyleriyle güçlü bir şekilde sabitliyoruz. Bu sayede düğününüzün en coşkulu anlarında bile saçlarınızın bozulmadan kalmasını sağlıyoruz.

Gelin saçınızın ardından profesyonel makeup artistlerimiz ile hazırlıklara başlıyoruz. Makyaj uygulamalarımızda kullandığımız araçların hijyenine ve kozmetik malzemelerimizin saklanmasına çok özen gösteriyoruz. Makyajınızı yüz hatlarınıza, gelinlik modelinize, gelin saçınıza, tarzınıza ve düğün konseptinize uygun olacak şekilde tasarlıyoruz. Bu sayede kusursuz güzelliğinizi tamamlıyoruz. Dilerseniz kirpik lifting gibi profesyonel uygulamalarla düğün gününüzde daha çarpıcı bakışlara sahip olmanızı sağlıyoruz. Makyajınıza kaliteli bir baz uygulamasıyla başlıyoruz. Bu sayede makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz ve kalıcı durmasını sağlıyoruz. Ardından makyajınızın her aşamasında kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz.

Siz de düğün gününüzde SMÇ Kuaför’ün profesyonel dokunuşlarıyla muhteşem bir güzelliğe ulaşmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve SMÇ Kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Ihlamur Dere Cad. Yenihamam Sok. No:10 Erhan İş Hanı Beşiktaş, Fatih Demir,

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.