Gelin Saçı ve Makyajı Hatay

Belgin Kuaför

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Belgin Kuaför Hakkında

İdeal görünüme kavuşmak Hatay’da Belgin Kuaför Antakya ile mümkün!

Bugüne kadar nice gelin adayını portföyümüze ekledik. Geriye dönüp baktığımızda 1500 gelini aşan bir hikâyeye sahibiz. Sizinle çalışmak ve istediğiniz görünüme kavuşmanız için hünerlerimizi sergilemek istiyoruz.

Sağladığımız hizmetlerden bahsedelim. Böylelikle bizi Hatay kuaförleri arasından ayıran özellikleri öğrenin.

-Saç modelini belirlemek için önceden bir araya geliyor. Gelinlik, düğün mekânı ve düğün konseptine uygun bir model belirliyoruz. Tabii ki saç modellerde saç yapısı ve uzunluğu da oldukça önemli.

-Hayal ettiğiniz saç modeli için saçlarınızın boyu yeterli gelmiyorsa üzülmeyin. Postiş uygulamalarıyla saçınızı o gece için uzatabiliriz.

-Gelin saçınızla aynı tarza sahip makyaj yapıyoruz. Böylece kusursuz bir görünüme ulaşmanızı sağlıyoruz. Üstelik sağlık ve hijyen koşullarına dikkat ederek, cilde nefes aldıran kozmetik ürünlerini tercih ediyoruz.

-Porselen makyaj uygulamasıyla da makyajın kalıcı olmasını sağlıyoruz. Yüzünüzde makyaj uygulamasının ilk halinin devam etmesi için sprey ve yardımcı kremler kullanıyoruz. Böylece pistte eğlendiğiniz, davetlilerin tebriklerini kabul ettiğiniz anlarda makyajınız böylelikle bozulmuyor.

-Düğün öncesinde gelin adayları yeni bir görünüme kavuşarak davetlileri şaşırtmak istiyorlar. Prova öncesinde saç bakımı yapıyor, saç kesimi ya da renklendirme işlemleri de yapabiliyoruz. Böylece düğün gününde saç rengi ve kesimi oturmuş oluyor.

-Salonumuzda bulunan masaj koltuğunda gelin adayları bir rahatlama alanı oluşturuyoruz. Sizi düğün gününe hazırlamadan önce stres atacak, güne enerjik başlayacaksınız.

-Bakımlı ellerle imza atmak için manikür hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Düğün gününde imza attığınız zamanı ölümsüzleştirmek, belki de yakın bir çekim fotoğraf çektirmek isteyeceksiniz. O zaman bakımlı ellere sahip olmak harikulade bir kare oluşturacak.

Sağladığımız hizmetler bunlarla sınırlı değil. Hakkımızda daha fazla bilgiye sahip olmak, Hatay gelin başı fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan Belgin Kuaför iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak da iletişim bilgilerini bize ulaştırabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Gündüz Cad. Hasan Şık Apt. Kat:1 D:2 Belediye Otopark Karşısı

  • Haritadaki Konumu

    Belgin Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.