Hatay Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Tüm Hatay kır düğünü mekanlarını incele! Süslemelerine bak, fotoğraflarını incele, fiyat teklifi al!

Esnek sözleşme Sapphire Kır Düğünü Divinya Organizasyon

Arsuz

Sapphire Kır Düğünü Divinya Organizasyon

Eğlenmeye doyamayacağınız bir organizasyon, ihtişamlı bir davet alanı… Sapphire Kır Düğün Bahçesi olarak hayatınızın en özel günlerinde hizmet veriyor, yıllar geçse de unutamayacağınız bir...

500-750 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

10 yorum

%20 indirim
55
5
İncele
Esnek sözleşme Elif Kır Bahçesi

Antakya

Elif Kır Bahçesi

Elif Kır Bahçesi Antakya’daki yeni konseptimizle ve 20 yıllık tecrübesiyle Hatay’ın en romantik düğünlerine ev sahipliği yapıyor. Eşsiz peyzajımızla kır düğünü organizasyonlarında değişim ve...

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

1

Yorum

22
3
İncele
Esnek sözleşme Besime Mare

Arsuz

Besime Mare

Hatay’ın en köklü ve büyük çaplı organizasyon firmalarından biri olarak 20 yılı aşkın süredir düğün ve davet sektöründe faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Çok geniş bir yelpazede hizmet veriyor;...

2.000-3.000 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

76
İncele
Esnek sözleşme Gülay Wedding

İskenderun

Gülay Wedding

Yeşilin tüm renklerinin verdiği huzur ve keyifle kır düğünü organizasyonu gerçekleştirmek isteyen çiftleri Gülay Wedding İskenderun’a davet ediyoruz. Evlenmek isteyen çiftlerin tercih ettikleri ve...

500-750 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

5 yorum

21
2
İncele
Esnek sözleşme Çamlıyer Kır Düğünü

Arsuz

Çamlıyer Kır Düğünü

1990’lı yılların başlarında faaliyete geçen mekanımız Çamlıyer Restaurant Arsuz’da bulunuyor. Bir aile işletmesi olarak 80’li yıllara dayanan da bir tarihe sahibiz. İlk zamanlar çay bahçesi olarak...

500-750 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

%20 indirim
18
1
İncele
Esnek sözleşme Ayışığı Kır Bahçesi

Antakya

Ayışığı Kır Bahçesi

Yeşiller içinde, mavi göğün altında bir törenle dünya evine girmek gibisi var mı? Ayışığı Kır Bahçesi Antakya düğünleri için en güzel adreslerden biri olarak kır düğünlerinize ev sahipliği...

1.000-2.000 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

30
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları
Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları


Hatay Kır Düğünü Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Antakya 537 42 TL 22.554 TL
Samandağ 500 23 TL 11.500 TL
Defne 633 36 TL 22.788 TL
Arsuz 1000 100 TL 100.000 TL
İskenderun 666 53 TL 35.298 TL
Payas 750 30 TL 22.500 TL

Hatay Kır Düğünü Mekanları

Yaz ve bahar döneminde evlenmeyi düşünen Hataylı çiftleri kır düğünü mekanları bekliyor! Yemyeşil alanlar, doğa manzarası, birbirinden güzel süslemeler ile Hatay kır düğünü mekanları göz kamaştırıyor.

Hatay’da kır düğünü yapmayı düşünüyorsanız, öncelikle davetli sayınızı belirlemelisiniz. Sonrasında kapasitesi davetli sayınızla eşdeğer olan mekanlarla görüşmeye başlayabilirsiniz. Hatay kır alanlarının kapasiteleri 300 kişiden başlıyor ve 2.000 kişiye kadar çıkabiliyor.

Antakya, Defne ve Samandağ ilçelerinde çok sayıda kır düğünü mekanı olduğunu görüyoruz. Bunların bazılarından deniz manzarasına tanık olabiliyorsunuz. Hatta birkaç mekanın kendine ait plajı bile bulunuyor. Bu sayede kumsal nikahı yapıp, ardından düğün organizasyonuna geçebilirsiniz.

Eğer bahar aylarında düğün yapmayı planlıyorsanız, mekan seçerken dikkat etmeniz gereken bazı konular var. Öncelikle görüştüğünüz Hatay kır düğünü mekanlarının kötü hava koşullarına karşı bir önlem alıp almadıklarını öğrenmelisiniz. Bu önlemler şu şekilde olabilir: Mekan yağmur yağma durumuna karşı kapalı alanını hazırlayıp yedekte bekletebilir. Onun dışında bazı mekanların açılır kapanır tavan sistemi olabiliyor. Bu sistem yerine büyük şemsiyelerle de mekanı koruma altına alabilirler.

Hatay kır düğünü mekanlarından biriyle anlaşmak istiyorsanız, elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Mekanlar bazı zamanlarda 6 ay öncesinden bile dolabiliyor. İstediğiniz tarihe anlaşma yapabilmeniz için erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Hatay Kır Düğünü Mekanlarının Sunduğu Hizmetler

Organizasyon: Hatay kır düğünü mekanlarının kendi bünyelerinde organizasyon ekipleri bulunuyor. Bu ekipler, düğününüzü başından sonuna kadar planlıyor. Düğünden önce sizinle toplantılar düzenliyor ve her detayı paylaşıyorlar. Düğün günü de hangi saat diliminde neler yapmanız gerektiğini anbean size söylüyorlar.

Yemek Servisi: Hatay kır alanlarında, yemekli ve kokteylli düğün organizasyonları düzenlenebiliyor. Mekanlar, çiftlere birden fazla menü seçeneği sunuyor. Bu menülerden dilediğinizi seçebiliyor ve dilerseniz menüde değişiklik yapmalarını talep edebiliyorsunuz.

Canlı Müzik / DJ: Kır düğünü mekanlarının paketlerinde, standart olarak DJ hizmeti sunuluyor. Canlı müzik de olsun isterseniz, mekan yetkilileriyle görüşüp, onların iş ortaklarından bir ekiple anlaşabiliyorsunuz. Bazı mekanlar dışarıdan orkestra getirmenize de müsaade edebiliyor.

Süsleme Alternatifleri: Bir kır alanını düğün mekanı yapan en güzel özellik kesinlikle süslemeler oluyor! Kır düğünü mekanını donatan çiçekler, tüller, ışıklandırmalar ve çok daha fazlası ortaya çok güzel bir ambiyans çıkarıyor. Mekanlarla görüştüğünüzde size alternatif konsept renkleri sunuyorlar. Hatta dilerseniz size özel konsept hazırlamaları bile mümkün.

Fotoğraf / Video: Düğün mekanlarının anlaşmalı olduğu fotoğraf ekipleri de fiyat dahilinde hizmet verebiliyor. Ekipler, düğünün başından sonuna kadar her anınızı fotoğraf karelerine döküyor ve video kaydına alıyorlar.

Hatay Kır Düğünü Mekanlarının Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Hatay kır düğünü mekanlarında çiftlere kişi başı fiyat veriliyor. Öncelikle menü seçiyorsunuz. Yemekli, kokteyl menülerden birini tercih ettiğinizde, bu menünün içeriğine göre fiyat çıkarıyorlar. Verdikleri kişi başı fiyat ile davetli sayınızı çarparak toplam rakama ulaşabiliyorsunuz.

Kır düğünü mekanlarında, kokteyl menüler yemeklilere göre daha uygun oluyor. Ayrıca yemekli menülerde de ana yemek, fiyatı belirliyor. Beyaz etli menüler kırmızı etlilere göre düşük fiyatlarla sunuluyor.

Hafta sonu yapılan kır düğünlerinin fiyatları hafta içindekilere göre daha yüksek olabiliyor. Ayrıca gündüz ve akşam düğünleri arasında da bu fiyat farkı var.

Hatay kır düğünü mekanından istediğiniz tüm ekstra hizmetler ayrıyeten tahsil ediliyor. Mesela orkestra, havai fişek gösterisi ve dans şovu gibi talepler için ayrı bir fiyat alıyorsunuz.

Dönem dönem Hatay kır mekanlarının indirimleri oluyor. Kampanyaları takip ederseniz, bütçeniz sarsılmadan düğün yapma imkanı bulabilirsiniz.

Hatay’daki kır düğünü mekanlarını inceleyin, hizmetlerine göz atın ve fiyat teklifi almayı unutmayın!