Hatay Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Tüm Hatay kır düğünü mekanlarını incele! Süslemelerine bak, fotoğraflarını incele, fiyat teklifi al!

Saklı Çınar Restoran Ve Kır Düğünü

Samandağ

Saklı Çınar Restoran Ve Kır Düğünü

Hayatınızın en anlamlı günlerinden biri olan düğün gününüz için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşündüğünüzü ve çok heyecanlı olduğunuzu biliyoruz. En az sizin kadar titiz bir şekilde düğün...

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

18
İncele
Hisar Life

İskenderun

Hisar Life

Hayatınızın en mutlu gününü unutulmaz bir şekilde geçirebilmeniz için Hisar Life İskenderun olarak her ayrıntıyı düşünüyor, size sadece gününüzün keyfini çıkarma kısmını bırakıyoruz. Profesyonel,...

1.000-2.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

%33 indirim 23 8
İncele
Esnek sözleşme Arsuz Sea Garden

Arsuz

Arsuz Sea Garden

Göz alıcı bir atmosferde yaşamanızın en özel anlarını yaşamak istiyorsanız sizi Arsuz düğün mekanları arasında yer aldığımız Arsuz Sea Garden’e davet ediyoruz. Unutulmaz davetlerin ilk...

1.000-2.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

28 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, <a href="/">Düğün.com</a>'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları

Hatay Kır Düğünü Mekanları

Yaz ve bahar döneminde evlenmeyi düşünen Hataylı çiftleri kır düğünü mekanları bekliyor! Yemyeşil alanlar, doğa manzarası, birbirinden güzel süslemeler ile Hatay kır düğünü mekanları göz kamaştırıyor.

Hatay’da kır düğünü yapmayı düşünüyorsanız, öncelikle davetli sayınızı belirlemelisiniz. Sonrasında kapasitesi davetli sayınızla eşdeğer olan mekanlarla görüşmeye başlayabilirsiniz. Hatay kır alanlarının kapasiteleri 300 kişiden başlıyor ve 2.000 kişiye kadar çıkabiliyor.

Antakya, Defne ve Samandağ ilçelerinde çok sayıda kır düğünü mekanı olduğunu görüyoruz. Bunların bazılarından deniz manzarasına tanık olabiliyorsunuz. Hatta birkaç mekanın kendine ait plajı bile bulunuyor. Bu sayede kumsal nikahı yapıp, ardından düğün organizasyonuna geçebilirsiniz.

Eğer bahar aylarında düğün yapmayı planlıyorsanız, mekan seçerken dikkat etmeniz gereken bazı konular var. Öncelikle görüştüğünüz Hatay kır düğünü mekanlarının kötü hava koşullarına karşı bir önlem alıp almadıklarını öğrenmelisiniz. Bu önlemler şu şekilde olabilir: Mekan yağmur yağma durumuna karşı kapalı alanını hazırlayıp yedekte bekletebilir. Onun dışında bazı mekanların açılır kapanır tavan sistemi olabiliyor. Bu sistem yerine büyük şemsiyelerle de mekanı koruma altına alabilirler.

Hatay kır düğünü mekanlarından biriyle anlaşmak istiyorsanız, elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Mekanlar bazı zamanlarda 6 ay öncesinden bile dolabiliyor. İstediğiniz tarihe anlaşma yapabilmeniz için erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Hatay Kır Düğünü Mekanlarının Sunduğu Hizmetler

Organizasyon: Hatay kır düğünü mekanlarının kendi bünyelerinde organizasyon ekipleri bulunuyor. Bu ekipler, düğününüzü başından sonuna kadar planlıyor. Düğünden önce sizinle toplantılar düzenliyor ve her detayı paylaşıyorlar. Düğün günü de hangi saat diliminde neler yapmanız gerektiğini anbean size söylüyorlar.

Yemek Servisi: Hatay kır alanlarında, yemekli ve kokteylli düğün organizasyonları düzenlenebiliyor. Mekanlar, çiftlere birden fazla menü seçeneği sunuyor. Bu menülerden dilediğinizi seçebiliyor ve dilerseniz menüde değişiklik yapmalarını talep edebiliyorsunuz.

Canlı Müzik / DJ: Kır düğünü mekanlarının paketlerinde, standart olarak DJ hizmeti sunuluyor. Canlı müzik de olsun isterseniz, mekan yetkilileriyle görüşüp, onların iş ortaklarından bir ekiple anlaşabiliyorsunuz. Bazı mekanlar dışarıdan orkestra getirmenize de müsaade edebiliyor.

Süsleme Alternatifleri: Bir kır alanını düğün mekanı yapan en güzel özellik kesinlikle süslemeler oluyor! Kır düğünü mekanını donatan çiçekler, tüller, ışıklandırmalar ve çok daha fazlası ortaya çok güzel bir ambiyans çıkarıyor. Mekanlarla görüştüğünüzde size alternatif konsept renkleri sunuyorlar. Hatta dilerseniz size özel konsept hazırlamaları bile mümkün.

Fotoğraf / Video: Düğün mekanlarının anlaşmalı olduğu fotoğraf ekipleri de fiyat dahilinde hizmet verebiliyor. Ekipler, düğünün başından sonuna kadar her anınızı fotoğraf karelerine döküyor ve video kaydına alıyorlar.

Hatay Kır Düğünü Mekanlarının Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Hatay kır düğünü mekanlarında çiftlere kişi başı fiyat veriliyor. Öncelikle menü seçiyorsunuz. Yemekli, kokteyl menülerden birini tercih ettiğinizde, bu menünün içeriğine göre fiyat çıkarıyorlar. Verdikleri kişi başı fiyat ile davetli sayınızı çarparak toplam rakama ulaşabiliyorsunuz.

Kır düğünü mekanlarında, kokteyl menüler yemeklilere göre daha uygun oluyor. Ayrıca yemekli menülerde de ana yemek, fiyatı belirliyor. Beyaz etli menüler kırmızı etlilere göre düşük fiyatlarla sunuluyor.

Hafta sonu yapılan kır düğünlerinin fiyatları hafta içindekilere göre daha yüksek olabiliyor. Ayrıca gündüz ve akşam düğünleri arasında da bu fiyat farkı var.

Hatay kır düğünü mekanından istediğiniz tüm ekstra hizmetler ayrıyeten tahsil ediliyor. Mesela orkestra, havai fişek gösterisi ve dans şovu gibi talepler için ayrı bir fiyat alıyorsunuz.

Dönem dönem Hatay kır mekanlarının indirimleri oluyor. Kampanyaları takip ederseniz, bütçeniz sarsılmadan düğün yapma imkanı bulabilirsiniz.

Hatay’daki kır düğünü mekanlarını inceleyin, hizmetlerine göz atın ve fiyat teklifi almayı unutmayın!