Hatay Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Tüm Hatay kır düğünü mekanlarını incele! Süslemelerine bak, fotoğraflarını incele, fiyat teklifi al!

Elif Kır Bahçesi
42
10
Elif Kır Bahçesi

14 yorum

Antakya

20 yıllık tecrübemiz ve düğün organizasyonlarında değişim - yenilikleri takip eden felsefemiz ile 2023 sezonuna hazırız. Sizin gibi biz de ayrıntıları önemsiyoruz. Bu anlayışla, taleplerinizi...

Maks. Kapasite
500-750 kişi
Min. Yemekli
100 - 200 TL
Fer Diamond Düğün Davet Organizasyon
15

Bölgedeki ilk düğün ve organizasyon firması olmanın haklı gururunu yaşayan Fer Diamond olarak, 1968 yılından beri birçok unutulmaz davete ev sahipliği yapmaktayız. Tecrübemiz ve sürekli...

Maks. Kapasite
1.000-2.000 kişi
Min. Yemekli
200 - 350 TL
Masal Life Kır Bahçesi
17
1

Antakya kır düğün mekanlarından farklılaşmamızı sağlayan pek çok niteliğe sahibiz. Bunların başında nehir manzaramızın davetlilerimize yaşatacağı huzur ve dinginlik geliyor. Terasımızdan hem...

Maks. Kapasite
1.000-2.000 kişi
Min. Yemekli
200 - 350 TL

Diğer Firmalar

Sayfa 1 / 2
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Hatay Kır Düğünü Mekanları

Yaz ve bahar döneminde evlenmeyi düşünen Hataylı çiftleri kır düğünü mekanları bekliyor! Yemyeşil alanlar, doğa manzarası, birbirinden güzel süslemeler ile Hatay kır düğünü mekanları göz kamaştırıyor.

Hatay’da kır düğünü yapmayı düşünüyorsanız, öncelikle davetli sayınızı belirlemelisiniz. Sonrasında kapasitesi davetli sayınızla eşdeğer olan mekanlarla görüşmeye başlayabilirsiniz. Hatay kır alanlarının kapasiteleri 300 kişiden başlıyor ve 2.000 kişiye kadar çıkabiliyor.

Antakya, Defne ve Samandağ ilçelerinde çok sayıda kır düğünü mekanı olduğunu görüyoruz. Bunların bazılarından deniz manzarasına tanık olabiliyorsunuz. Hatta birkaç mekanın kendine ait plajı bile bulunuyor. Bu sayede kumsal nikahı yapıp, ardından düğün organizasyonuna geçebilirsiniz.

Eğer bahar aylarında düğün yapmayı planlıyorsanız, mekan seçerken dikkat etmeniz gereken bazı konular var. Öncelikle görüştüğünüz Hatay kır düğünü mekanlarının kötü hava koşullarına karşı bir önlem alıp almadıklarını öğrenmelisiniz. Bu önlemler şu şekilde olabilir: Mekan yağmur yağma durumuna karşı kapalı alanını hazırlayıp yedekte bekletebilir. Onun dışında bazı mekanların açılır kapanır tavan sistemi olabiliyor. Bu sistem yerine büyük şemsiyelerle de mekanı koruma altına alabilirler.

Hatay kır düğünü mekanlarından biriyle anlaşmak istiyorsanız, elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Mekanlar bazı zamanlarda 6 ay öncesinden bile dolabiliyor. İstediğiniz tarihe anlaşma yapabilmeniz için erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Hatay Kır Düğünü Mekanlarının Sunduğu Hizmetler

Organizasyon: Hatay kır düğünü mekanlarının kendi bünyelerinde organizasyon ekipleri bulunuyor. Bu ekipler, düğününüzü başından sonuna kadar planlıyor. Düğünden önce sizinle toplantılar düzenliyor ve her detayı paylaşıyorlar. Düğün günü de hangi saat diliminde neler yapmanız gerektiğini anbean size söylüyorlar.

Yemek Servisi: Hatay kır alanlarında, yemekli ve kokteylli düğün organizasyonları düzenlenebiliyor. Mekanlar, çiftlere birden fazla menü seçeneği sunuyor. Bu menülerden dilediğinizi seçebiliyor ve dilerseniz menüde değişiklik yapmalarını talep edebiliyorsunuz.

Canlı Müzik / DJ: Kır düğünü mekanlarının paketlerinde, standart olarak DJ hizmeti sunuluyor. Canlı müzik de olsun isterseniz, mekan yetkilileriyle görüşüp, onların iş ortaklarından bir ekiple anlaşabiliyorsunuz. Bazı mekanlar dışarıdan orkestra getirmenize de müsaade edebiliyor.

Süsleme Alternatifleri: Bir kır alanını düğün mekanı yapan en güzel özellik kesinlikle süslemeler oluyor! Kır düğünü mekanını donatan çiçekler, tüller, ışıklandırmalar ve çok daha fazlası ortaya çok güzel bir ambiyans çıkarıyor. Mekanlarla görüştüğünüzde size alternatif konsept renkleri sunuyorlar. Hatta dilerseniz size özel konsept hazırlamaları bile mümkün.

Fotoğraf / Video: Düğün mekanlarının anlaşmalı olduğu fotoğraf ekipleri de fiyat dahilinde hizmet verebiliyor. Ekipler, düğünün başından sonuna kadar her anınızı fotoğraf karelerine döküyor ve video kaydına alıyorlar.

Hatay Kır Düğünü Mekanlarının Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Hatay kır düğünü mekanlarında çiftlere kişi başı fiyat veriliyor. Öncelikle menü seçiyorsunuz. Yemekli, kokteyl menülerden birini tercih ettiğinizde, bu menünün içeriğine göre fiyat çıkarıyorlar. Verdikleri kişi başı fiyat ile davetli sayınızı çarparak toplam rakama ulaşabiliyorsunuz.

Kır düğünü mekanlarında, kokteyl menüler yemeklilere göre daha uygun oluyor. Ayrıca yemekli menülerde de ana yemek, fiyatı belirliyor. Beyaz etli menüler kırmızı etlilere göre düşük fiyatlarla sunuluyor.

Hafta sonu yapılan kır düğünlerinin fiyatları hafta içindekilere göre daha yüksek olabiliyor. Ayrıca gündüz ve akşam düğünleri arasında da bu fiyat farkı var.

Hatay kır düğünü mekanından istediğiniz tüm ekstra hizmetler ayrıyeten tahsil ediliyor. Mesela orkestra, havai fişek gösterisi ve dans şovu gibi talepler için ayrı bir fiyat alıyorsunuz.

Dönem dönem Hatay kır mekanlarının indirimleri oluyor. Kampanyaları takip ederseniz, bütçeniz sarsılmadan düğün yapma imkanı bulabilirsiniz.

Hatay’daki kır düğünü mekanlarını inceleyin, hizmetlerine göz atın ve fiyat teklifi almayı unutmayın!

Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları

Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları

Hatay Kır Düğünü - Sıkça Sorulan Sorular