Arel Güzellik Salonu

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Arel Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Arel Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Arel Güzellik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Arel Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Epilasyon, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Arel Güzellik Salonu Hakkında

Güzel kadınların bakım yaptırmak ve özel günlerine hazırlanmak için Antakya'daki tercihi Arel Güzellik Salonu! Nedeni mi? Salonumuzdan gülen yüzlerle ayrılan mutlu misafirlerimizi referans alarak anlatalım.

Öncelikle söylemek isteriz ki bakım veya işletmelere cildinizi tanımakla başlıyoruz. Alanında uzman ekibimizde her bir üyemiz vücudunuzun farklı ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunuyor. Saç, makyaj, bakım ve tedavi için pek çok uygulamayı sunarken daima önceliğimiz profesyonel hizmet ve yüksek kalite standartları oluyor. Bu yüzden vücudunuzun ihtiyaçlarını bilmek ve yapılan analizler doğrultusunda hareket etmek son derece önemli.

Sağlığınızı ve güzelliğinizi düşünen ekibimiz ihtiyacınız olan işlemlerle; cildinize nemini, esnekliğini ve sağlığını geri kazandırmak konusunda iddialı. Çünkü cilt analizlerinin ardından her soruna ve cilt tipine uygun bakım yöntemleri kullanıyoruz. Ayrıca bölgesel zayıflama ve sıkılaşma programları, el ayak bakımı, ağda, epilasyon, kalıcı makyaj, profesyonel makyaj, her türlü kuaför hizmetleri, protez tırnak ve kirpik gibi birçok hizmeti sunuyoruz...

Arel Güzellik Salonu Antakya’da düğün öncesi bütün hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Düğün günü ise gelin saçı ve makyajı için salonumuzda olabilirsiniz. Kusursuz bir görüntü ile düğün gecenizin yıldızı olacaksınız. Elbette bunun için görüşmeler ve provalar düzenliyoruz, aldığımız kararlar ışığında hayallerinizdeki gibi görünmenizi sağlıyoruz.

Saç ve makyaj için birkaç tavsiyede de bulunmak isteriz! İlk olarak Antakya gelin başı modelleri arasında farklı olacak, aynı zamanda da günümüz modasına uygun şık bir saç tasarımı tercih etmelisiniz! Ayrıca gelinliğinize ve yaka detaylarına uygun saç modeli ile boynunuzu daha uzun, zarif bir şekilde ortaya çıkarmalıyız. Konseptinize de uygun seçimler yapmak hem saçınızın hem de makyajınızın uyumlu olmasını sağlayacak, şıklığınızı tamamlamaktır.

Siz de dostlarınızla birlikte Arel Güzellik Salonu'nu tercih ederseniz, düğün hazırlıklarınızı birlikte yapabiliriz. Bizimle iletişime geçerek gelin saçı ve makyajınızla tarzınızı yansıtmak isterseniz, sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir veya formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Sümerler Mah. Defne Antakya/ Hatay

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Arel Güzellik Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.