Hatay Otel Düğünleri

Hatay'da düğününü yapabileceğin otellerin hepsi Düğün.com'da! Balo salonlarını incele, beğendiklerinden fiyat teklifi al!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Otel Düğünleri
Tüm Şehirler Otel Düğünleri


Hatay Oteller Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Antakya 400 76 TL 30.400 TL
İskenderun 566 66 TL 37.356 TL
Defne 300 30 TL 9.000 TL
Erzin 500 50 TL 25.000 TL
Kırıkhan 750 50 TL 37.500 TL
Dörtyol 500 50 TL 25.000 TL

Hatay Düğün Otelleri

Hatay’da otel düğünü yapmak isteyen çiftlerin karşısına butik, 3*, 4* ve 5* birçok seçenek çıkıyor. Bütçenize ve tarzınıza göre bu seçeneklerden dilediğinizi değerlendirebiliyorsunuz.

Hatay otelleri, genelde kapalı balo salonlarında hizmet veriyorlar. Bazılarının ise havuz başı açık alanlarında organizasyon yapıldığını görüyoruz. Yani düğün yapacağınız mevsime göre tercih edebileceğiniz farklı alan alternatifleri mevcut.

Otelde düğün yapmak, daha çok ihtişamdan hoşlanan çiftlerin tercih ettiği bir seçenek. Altın varaklar, kristal şamdanlar ve şık masalar; otel düğününün olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

Oteller, Hatay’ın İskenderun ve Antakya ilçelerinde yoğun olarak bulunuyor. Diğer ilçelerde de o kadar çok olmasa da düğün yapabileceğiniz otel bulmanız mümkün.

Hatay düğün otellerinin kapasiteleri 100 kişiden başlıyor ve 1.000 kişiye kadar yükselebiliyor. Düğün mekanı araştırmadan önce davetli sayınızı netleştirirseniz, kapasitesi bu sayıya uygun otellerle görüşebilirsiniz. Sonuçta az kişi çağıracağınız bir davet için büyük bir otelde ekstra ücret ödemek istemezsiniz.

Bir otelle anlaşmadan önce düğün alanının yüksek tavanlı ve kolonsuz olmasına özen göstermelisiniz. Davetlilerinizin rahat hareket edebilmesi ve bunalmaması açısından bu önemli bir detay.

Hatay’daki otellerin bir kısmında deniz manzarası da bulunuyor. Hem ihtişamdan uzak olmamak hem de deniz manzarası görmek isterseniz bu alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Hatay Otellerinin Sunduğu Hizmetler

Hatay otelleri, çiftlere özel birden fazla düğün paketi seçeneği sunuyor. Bu paketleri, düğün bütçenize uygun olacak şekilde seçebiliyorsunuz. Düğün paketlerinin içerisinde süsleme, menü, düğün pastası, fotoğraf / video ve DJ gibi standart hizmetler bulunuyor.

Otellerin en önemli özelliklerinden biri mutfak konusunda tecrübeli olmaları. Günlük yaşamda da düzenli olarak yemek servisi yaptıkları için söz konusu düğün olunca daha da titizlenerek işlerini yapıyorlar.

Hatay otellerinin yemekli ve kokteyl menüleri oluyor. Yemekli menülerinde; başlangıç, ordövr tabağı, ana yemek, tatlı sunuluyor. Kokteylde ise daha çok atıştırmalıklar üzerine bir menü oluşturuluyor.

Otellerin çoğunda alkollü içecek servisi de yapılıyor. Limitli ve limitsiz alkollü içecek servisi seçeneğinden dilediğinizi tercih edebiliyorsunuz.

Otel düğünü yaparsanız, canlı müzik yapan bir orkestrayla çalışma imkanı da bulabiliyorsunuz. Bazı oteller bu hizmeti fiyat dahilinde sunarken, bazıları ekstra ücrete tabii tutabiliyor.

Otelde düğün yapmanın en avantajlı özelliklerinden biri, çiftlere balayı odasında konaklama hizmetini hediye olarak vermeleri! Bir Hatay oteliyle anlaşırsanız, düğün akşamında size özel hazırladıkları balayı odasında konaklayabiliyorsunuz. Böylece o yorgunlukla yollarda vakit geçirmenize gerek kalmıyor. Hatta bazıları sabah odaya kahvaltı servisi bile yapıyor.

Hatay’da Otel Düğünü Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Hatay’da otel düğünü yapacaksanız, mekanların çiftlere kişi başı fiyat verdiğini bilmenizde fayda var. Yani kaç davetli çağıracaksanız her biri için ödeme yapmanız gerekiyor. Bu fiyatlar da daha çok seçtiğiniz menüye göre şekilleniyor. Kokteyl menüler yemeklilere göre çok daha uygun oluyor.

Düğün yapacağınız tarih de fiyatları etkileyen bir diğer etken. Çiftler, çoğunlukla yaz döneminde düğün yapmayı tercih ediyor. Bu nedenle kış ve sonbahar dönemlerinde oteller tarafından çok indirimli fiyatlar uygulanıyor. Hafta içi yapılan düğünler de hafta sonundakilere göre indirimli oluyor.

Otellerden talep edeceğiniz her ekstra hizmette fiyatlar artıyor. Mesela masa üstünde yapay çiçek yerine canlı çiçek kullanılmasını isterseniz, seçtiğiniz çiçeğin cinsine göre bir fiyatlandırma yapıyorlar. Gelin takı, gelin yolu ve anı köşesi gibi talepler için de bu durum geçerli.

Siz en iyisi beğendiğiniz Hatay otellerinin sayfalarını inceleyin. Fiyatlarına, hizmetlerine ve fotoğraflarına göz atın. Beğendiğiniz mekanlardan kolaylıkla fiyat teklifi alabilirsiniz.