Hatay Düğün Mekanları ve Fiyatları

Hatay düğün mekanlarının hepsi Düğün.com'da! Mekan fotoğraflarını incele, hizmetlerini öğren, fiyat teklifi al!

Esnek sözleşme Sapphire Kır Düğünü Divinya Organizasyon

Arsuz

Sapphire Kır Düğünü Divinya Organizasyon

Eğlenmeye doyamayacağınız bir organizasyon, ihtişamlı bir davet alanı… Sapphire Kır Düğün Bahçesi olarak hayatınızın en özel günlerinde hizmet veriyor, yıllar geçse de unutamayacağınız bir...

500-750 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

10 yorum

%20 indirim
55
5
İncele
Esnek sözleşme Elif Kır Bahçesi

Antakya

Elif Kır Bahçesi

Hatay'ın en güzel peyzajına sahip Elif Kır Bahçesi olarak yeni konseptimizle ve 20 yıllık tecrübemizle 2022 sezonuna hazırız. İkram menülerinden, ses-ışıklandırma ve mekan süslemesine kadar birçok...

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

1

Yorum

%10 indirim
33
7
İncele
Esnek sözleşme Besime Mare

Arsuz

Besime Mare

Hatay’ın en köklü ve büyük çaplı organizasyon firmalarından biri olarak 20 yılı aşkın süredir düğün ve davet sektöründe faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Çok geniş bir yelpazede hizmet veriyor;...

2.000-3.000 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

76
İncele
Esnek sözleşme Gülay Wedding

İskenderun

Gülay Wedding

Yeşilin tüm renklerinin verdiği huzur ve keyifle kır düğünü organizasyonu gerçekleştirmek isteyen çiftleri Gülay Wedding İskenderun’a davet ediyoruz. Evlenmek isteyen çiftlerin tercih ettikleri ve...

500-750 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

5 yorum

21
2
İncele
Esnek sözleşme Ayışığı Kır Bahçesi

Antakya

Ayışığı Kır Bahçesi

Yeşiller içinde, mavi göğün altında bir törenle dünya evine girmek gibisi var mı? Ayışığı Kır Bahçesi Antakya düğünleri için en güzel adreslerden biri olarak kır düğünlerinize ev sahipliği...

1.000-2.000 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

30
İncele
Esnek sözleşme Çamlıyer Kır Düğünü

Arsuz

Çamlıyer Kır Düğünü

1990’lı yılların başlarında faaliyete geçen mekanımız Çamlıyer Restaurant Arsuz’da bulunuyor. Bir aile işletmesi olarak 80’li yıllara dayanan da bir tarihe sahibiz. İlk zamanlar çay bahçesi olarak...

500-750 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

%20 indirim
18
1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Mekanları
Tüm Şehirler Düğün Mekanları


Hatay Düğün Mekanları Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Antakya 261 41 TL 10.701 TL
Arsuz 1000 100 TL 100.000 TL
İskenderun 245 31 TL 7.595 TL
Samandağ 331 22 TL 7.282 TL
Defne 493 27 TL 13.311 TL
Dörtyol 305 32 TL 9.760 TL

Hatay Düğün Mekanları

Hatay’da düğün yapacak çiftler, tarzlarına ve davetli sayılarına uygun mekan bulmakta zorlanmıyor. Hatay’da sadece açık alanı olan mekanların yanı sıra kapalı balo salonuyla dikkat çeken düğün mekanları da çok sayıda mevcut.

Hatay düğün mekanlarını; kır alanları, düğün salonları, oteller, tarihi mekanlar, sosyal tesisler, restoranlar, kulüpler ve davet alanları, nikah sonrası yemek mekanları olarak sıralayabiliriz. Bu mekanların bir kısmı sadece yaz ve bahar döneminde hizmet verirken; bazıları kış döneminde de aktif olarak organizasyonlar düzenliyor.

Hatay düğün yerlerinin kapasiteleri 50 kişiden başlıyor ve bu sayı 2.000 kişiye kadar çıkabiliyor. Oturmalı düzende rakamlar düşerken, kokteyl düzende bu sayı çok daha artıyor. Mekanlarda genelde yuvarlak masalar kullanılıyor. Bazı mekanlar dikdörtgen masalarla da konseptlerini tamamlayabiliyorlar.

Hatay düğün mekanlarının bünyesinde birçok ekip bulunuyor. Organizasyon, fotoğraf, ses, ışık, servis ve mutfak gibi her bir hizmet için ayrı ekipler oluşturuluyor. Düğünden önce bu personellerle görüşme ve fikrinizi beyan etme imkanı bulabiliyorsunuz.

Hatay Düğün Yerleri Alternatifleri

Hatay Kır Düğünü Mekanları: Hatay’ın Antakya, Defne gibi ilçelerinde çok sayıda yeşil alan bulunuyor. Mekan sahipleri de bu alanları değerlendirip ortaya çok güzel kır düğünü mekanları çıkarmışlar. Kır düğünü mekanlarının kapasiteleri oldukça geniş: 2.000 kişiye kadar misafirinizi bu alanlarda ağırlayabiliyorsunuz.

Hatay Oteller: Hatay’daki otellerin birçoğu, balo salonlarını düğün organizasyonları için ayırmış durumda. Çoğu kapalı alanda hizmet verse de bazılarının teras ve bahçe gibi açık alanlarını da değerlendirebiliyorsunuz. Butik otelden 5 yıldızlı otele kadar istediğiniz skalada mekan bulabilirsiniz.

Hatay Düğün Salonları: Hatay’daki düğün salonları, hem uygun fiyatlı olmaları hem de her ilçede çok sayıda bulunması sebebiyle sıklıkla tercih ediliyor. Düğün salonlarının kapasiteleri 300 kişiden başlıyor ve 1.500 kişiye kadar çıkıyor. Bu mekanlarda yemeksiz ve yemekli düğün organizasyonları yapabiliyorsunuz.

Hatay Tarihi Mekanlar: Hatay gibi geçmişi dillere destan bir şehirde evlenirseniz, karşınıza mekan alternatifi olarak tarihi yapıların çıkabileceğini de tahmin edersiniz. Hatay’da birçok konak ve çok eski dönemlerden kalma yapılar bulunuyor. Bunların bazıları düğün mekanı olarak çiftlere hizmet veriyor. Tarihi düğün mekanlarında 400 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorsunuz.

Hatay Sosyal Tesisler: Her şehirde olduğu gibi Hatay’da da sosyal tesisler çiftler tarafından ilgi görüyor. Hatay’da daha çok öğretmenevleri ve kültür sarayları düğün organizasyonu düzenliyor. Sosyal tesisler de uygun fiyatlar sunuyor. Ayrıca bazılarının kapalı alanın yanı sıra açık alanları da bulunuyor.

Hatay Restoranlar: Çok büyük bir düğün organizasyonu yerine daha sade bir etkinlik yapmak isteyen Hataylı çiftlerin yolu restoranlara düşüyor! Hatay’da özellikle deniz kenarında yer alan restoranlar çiftleri cezbediyor. Restoranlar bahçelerini ve teraslarını da düğün yapılacak şekilde dekore edebiliyorlar. Ayrıca kapalı restoranlardaki boydan boya camlar sayesinde bütün manzaraya hakim olabiliyorsunuz.

Hatay Kulüpler / Davet Alanları: Hatay’da havuz başı düğünü yapmak isterseniz, kulüpler ve davet alanlarını inceleyebilirsiniz. Standart bir düğünden daha çok parti havasında geçen organizasyonlar bu mekanlarda düzenleniyor. Kapasiteleri de 1.000 kişiye kadar çıkabiliyor.

Hatay Nikah Sonrası Yemek Mekanları: Hataylı çiftlerin bir kısmı düğün yapmak yerine nikahtan sonra yakınlarıyla yemek yemeyi tercih ediyor. O zaman da devreye balık restoranları, ocak başı restoranlar ve meyhaneler giriyor. Bu mekanlarla anlaşıyor ve kişi sayınıza göre yer ayırtıyorsunuz. Daha sonrasında seçtiğiniz menü ve içecekler eşliğinde dilediğiniz gibi eğlenebiliyorsunuz. Ayrıca aklınıza sadece yemek de gelmesin. Canlı müzik gibi birçok etkinlik de yapabiliyorlar.

Tarzınıza ve bütçenize uygun düğün mekanlarını filtreleyip, eleme yöntemiyle mekanınızı seçebilirsiniz. Hatay düğün mekanlarının fotoğraflarını ve hizmetlerini incelemeyi, firmalardan fiyat teklifi almayı unutmayın!