Kuaför Nebahat

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Kuaför Nebahat Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Kuaför Nebahat Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuaför Nebahat Sık Sorulan Sorular

Kuaför Nebahat gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför Nebahat gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Kuaför Nebahat gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför Nebahat gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, ağda, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Kuaför Nebahat şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Kuaför Nebahat şehir dışında hizmet veriyor.


Kuaför Nebahat ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför Nebahat ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför Nebahat Hakkında

35 yıllık tecrübeden gelen bir bilgi birikimi sayesinde sektördeki yerimizi aldık, gelin saçı denilince akla gelen ilk firma haline geldik. Biz Kuaför Nebahat Antakya ailesi olarak ideal saç ve makyajı tasarlamak için birçok eğitimden geçtik ve hala beğeninizi kazanmak adına çalışmalara devam ediyor, kendimizi geliştiriyoruz.

Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz, sıcak ve samimi bir ortam sunuyoruz. İlk olarak rahat hissetmeniz için ilgili personelimizle birlikte keyifli bir sohbete başlıyoruz. Burada en güzel güne hazırlanacağınız için de oturma alanlarımızı konforlu mobilyalardan seçtik. Geniş ve ferah bir salon olduğumuz için de düğün grubunuzla birlikte sizi ağırlayabiliyoruz. Personel sayımızda oldukça fazla olduğu için ailenizle birlikte eş zamanlı olarak saç ve makyajınız yapılıyor, böylece aynı vakitte salonumuzdan ayrılıyorsunuz.

İlk olarak saç modelinizi tasarlamakla başlıyoruz. Gelinlik, saç yapısı ve uzunluğu, düğün mekânı dikkate alınarak birçok model önerisinde bulunuyoruz. Dilediğiniz saçı seçmek üzere son kararı size bırakıyoruz. Provalarda da verimli bir kuaför hazırlığı geçirmek üzere saç modelini belirliyoruz. Talep ederseniz de birden fazla saç şekli deneyebiliyoruz. Saçları farklı aksesuarlarla süslüyoruz. Işıltı katmak içinse provalarda saç bakımı yapmadan da sizi uğurlamıyoruz.

Makyajınız için de en iyi kozmetik ürünleri kullanıyor, cildinize nefes aldıracak ürünleri tercih ediyoruz. Cilt analizi yaptıktan sonra ideal ürünü seçiyor, böylece makyajın tam oturmasını sağlıyoruz. Bu konuda oldukça deneyimli makyaj artistleri sayesinde de doğru renk makyaj ürünleri kullanıyoruz.

Siz de düğündeki dış görünümünüzü profesyonel ellere bırakmak isterseniz Hatay gelin saç makyaj uzmanları arasından bizi tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için Nebahat Kuaför Antakya iletişim formunu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın. İletişim kurmanız için heyecanla bekliyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Odabaşı, Kardelen Sk. 1-13, 31001 Antakya/Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kuaför Nebahat Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.