Mumans Kuaför Ve Güzellik Merkezi

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Mumans Kuaför Ve Güzellik Merkezi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Mumans Kuaför Ve Güzellik Merkezi Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Mumans Kuaför Ve Güzellik Merkezi Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mumans Kuaför Ve Güzellik Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, El / Ayak masaj, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5-8

Mumans Kuaför Ve Güzellik Merkezi Hakkında

Hatay’da düğününüze en iyi şekilde hazırlanmak için en güzel gelin saçı ve makyajı modellerine ulaşabileceğiniz Mumans Kuaför Ve Güzellik Merkezi’ne davetlisiniz!

Uzun yıllardır güzellik merkezimizde gelin adaylarının tatlı telaşlarına ortak oluyoruz. Özel günlerinizin size ifade ettiği anlamı oldukça iyi biliyoruz ve bu değerli tarihlerde en az sizin kadar özenli davranarak ortaya güzel işler çıkarıyoruz. Mumans Kuaför & Güzellik Merkezi Merkez/Hatay’da işimizi yaparken en çok önem verdiğimiz konuların başında istekleriniz geliyor. Beğendiğiniz gelin saçı ve makyajı modellerini saçınıza, yüzünüze ve gelinliğinize en uygun şekilde hayata geçirmek ise görevimiz.

Gelin saçınızı yaparken az önce de bahsettiğimiz gibi pek çok ayrıntıya dikkat ediyoruz. Başka birisi üzerinde görüp beğendiğiniz bir model her zaman sizin saçınıza da uyumlu olmayabiliyor. Bu sebeple bu modele en yakın görünüme sahip olabilmeniz için saçınızın yapısına, uzunluğuna ve rengine dikkat ederek çalışmalar yapıyoruz. Saçınızın modelini belirlerken en önemli detaylardan biri de duvağınız. Duvağınızın şekli ve uzunluğuna göre saç modelinizde değişiklikler yapabiliyoruz. Saçınızı yaptıktan sonra görünümünüze hoş bir ışıltı katmak adına taç ve toka gibi şık aksesuarlar da kullanıyoruz. Ayrıca saçınızın gece boyunca bozulmaması ve gönlünüzce eğlenebilmeniz adına özel spreyler kullanıyoruz.

Gelin makyajınızı yaparken de gelin saçınıza, gelinliğinize ve düğün mekânınıza dikkat ediyoruz. Düğününüzün iç mekân ya da dış mekânda düzenleniyor olması uygulayacağımız makyaj modelini direk etkileyen faktörlerden bir tanesi. Makyajınızı yaparken kaliteli ürünler kullanıyoruz ki makyajınız uzun süre bozulmadan kalsın ve cilt sağlığınızı da koruyabilelim.

Sevdiğiniz kişi ile birlikteliğinizi resmileştireceğiniz geceye Mumans Kuaför Ve Güzellik Merkezi ile hazırlanmak ve Hatay gelin başı fiyatları içinde en uygun olanlara ulaşmak istiyorsanız sayfanın üst kısmındaki formu doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kışlasaray Mah. İnönü Cad. Hocaoğlu Apt. No:31 Antakya/Hatay

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Mumans Kuaför Ve Güzellik Merkezi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.