Düğün Pastası

Hatay Düğün Pastası Firmaları

Dörtyol Gurme Unlu Mamulleri

Limit Yok
25 TL'den az

Antakya Elit Pastanesi

25 TL'den az
1.000

Antakya Almira Patisserie

Limit Yok
25 TL'den az

İskenderun Petek Pastanesi

Limit Yok
25 TL'den az

Antakya Asır Pastanesi

Limit Yok
25 TL'den az

Antakya Asfur Pastanesi

Limit Yok
25 TL'den az

Antakya Umut Pastaneleri

Limit Yok
25 TL'den az

Dörtyol Ayşem Pastanesi

500
25 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Hatay Düğün Pastası Siparişi

Hatay’da düğün pastası siparişi verebileceğiniz birçok pastane ve butik pastacı bulunuyor. Bu iki firma arasında belli farklar oluyor. Pastaneler, daha fazla üretim yapabiliyorlar. Butik pastacılar ise daha çok özel tasarımlar üzerinde çalışıyorlar.

Hatay’daki pastacılardan maket veya gerçek pasta siparişi verebiliyorsunuz. Seremoni esnasında nasıl bir pasta kesmek istediğinize bağlı. Ayrıca davetlilerinize dağıtılacak olan pastaları da bu firmalara yaptırabiliyorsunuz.

Pastacıların hazır modellerinden birini tercih edebileceğiniz gibi özel tasarım yapmalarını da talep edebiliyorsunuz. Özel tasarımlar genelde resimli, figürlü ve tamamen sizi anlatan süslemelerin yapıldığı pastalardan oluşuyor. Dilerseniz sizin ve eşinizin şeker hamuruyla yapılan figürlerini düğün pastanızın üzerine koyabiliyorlar.

Hatay’daki pastacılarda şeker hamurlu ve kremalı modeller yapılıyor. Son zamanlarda yarı kaplamalı pasta modelleri de trendler arasında yer alıyor.

Hatay’daki pastacılardan dilerseniz laktoz, glüten kullanmamalarını da talep edebiliyorsunuz. Bu talepleri daha çok butik pastacıların karşıladığını da belirtmeden geçmeyelim.

Firmalar düğün pastasının yanı sıra makaron kulesi, cupcake, şeker büfesi gibi lezzetlere de imza atıyorlar. Aklınızda olsun.

Hatay’da Düğün Pastası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Düğün pastası seçerken öncelikle konseptinizi göz önünde bulundurmalısınız. Mesela bir kır düğünü yapacaksanız, pastanızı çiçeklerle süsletebilirsiniz. Otel düğünleri için de sade ve şık modeller öneriyoruz.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da davetli sayınız. Davetli sayınızı netleştirmelisiniz ki kaç kişilik pasta yaptıracağınızdan emin olun. Düğün pastanızı her zaman fazladan yaptırmanızı öneriyoruz. İkinci dilimi isteyenler veya sürpriz misafirlerin pastasız kalmaması açısından bu dikkat edilmesi gereken bir konu.

Düğün yapacağınız mevsimin yansımalarını da pastanızda görmelisiniz. Kış düğünlerindeki pastalarda ağırlıklı olarak beyaz ve mavi tonları kullanılırken, sonbahar için en uygun renkler turuncu ve kahverengi tonlarıdır.

Hatay’daki bir pastacıyla anlaşmadan önce tadım yapmalısınız. Pastaların görüntüsü çok güzel görünebilir. Ancak davetlilerinizin tadından hoşlanmayacağı bir pasta yemesini istemezsiniz. O nedenle mutlaka pastacılardan ücretsiz tadım yapmayı talep edin.

Firmalara gittiğinizde minimum ve maksimum kaç dilimlik pastalar yaptıklarını öğrenin. Davetli sayınıza uygun bir pasta yapıp yapamayacaklarını bu şekilde öğrenebilirsiniz.

Hatay Pastanelerinin ve Butik Pastacılarının Fiyatları

Hatay düğün pastası firmalarında fiyatlandırmalar genelde dilim başına yapılıyor. Size verilen fiyat ile istediğiniz dilim sayısını çarparak toplam ücrete ulaşabiliyorsunuz. Bu arada dilim sayısı arttıkça birim fiyatın da düştüğünü söyleyelim.

Düğün pastalarının kaplamaları da fiyatları etkiliyor. Şeker hamuruyla kaplanan pastaların fiyatları kremalılara göre daha yüksek oluyor. Ayrıca pastaların üzerinde süsleme için kullanılan malzemeler de fiyatların değişmesine neden oluyor. Mesela pastanızın üzerinde canlı çiçekler olmasını istiyorsanız, çiçeğin türüne ve yerli / ithal oluşuna göre size bir fiyat çıkarıyorlar.

Pastaların üzerinde kullanılan figürlerin ücretlendirmesi de ayrıyeten yapılıyor. Size pasta fiyatı veriliyor ve ardından da figür için ekstra bir ödeme talep ediliyor.

Hatay pastacılarındaki hazır modelleri seçerseniz uygun fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz. Daha önce sıkça yapıldığı ve tüm malzemeler bulunduğu için firmalar çok yüksek rakamlar talep etmiyorlar. Ancak özel tasarımlarda fiyatlar artıyor.

Pastanın içerisinde kullanılan malzemelere göre de fiyatlandırma yaptıklarını görüyoruz.

Beğendiğiniz bir model varsa onu Hatay’daki pastacılara iletebilir, bu model için fiyat teklifi alabilirsiniz. Aklınızda bir düğün pastası modeli yoksa aynı şekilde firmaların sayfalarına girerek, yaptıkları pastalara göz atabilirsiniz.

Tüm İlçeler Düğün Pastası Firmaları

Tüm Şehirler Düğün Pastası Firmaları