Eskişehir Çiçekçiler

Gelin buketin, düğün çiçeğin ve tüm süslemelerin için ihtiyacın olan tek şey bu çiçekçileri incelemek! Tüm Eskişehir çiçekçileri senin için Düğün.com'da! Hemen tıkla, şehrindeki çiçekçileri gör, beğendiğin firmalardan hızlıca fiyat teklifi iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Çiçekçiler
Tüm Şehirler Çiçekçiler

Gelin Çiçeği Seçerken Nelere Dikkat Etmeniz Gerek?

Gelin buketi bir gelinin en dikkat çekici aksesuarıdır. Bu nedenle çiçeklerinizi seçerken gelinliğinizi, düğün mevsiminizi, temanızı ve buketin ne kadar kalıcı olmasını istediğinizi göz önünde bulundurmalısınız. Gelinliğinize uygun düğün çiçeği yaptırmak için size tavsiyemiz gelinlik kumaşının bir parçasını ve gelinliğinizin fotoğrafını yanınıza alarak çiçekçiye gitmeniz. Böylece gelinlikle beraber en uyumlu olabilecek çiçekleri çiçekçinizle beraber seçebilirsiniz. Eğer canlı gelin çiçeği yaptırmak istiyorsanız burada dikkat etmeniz gereken en önemli etken düğün mevsimidir. Bunun için “Hangi mevsimde hangi düğün çiçeği?” adlı makalemizi okuyabilirsiniz. Canlı gelin çiçeği için kullanılan kesme çiçeklerin, güzel kokulu mevsimine uygun çiçekler olmasına özen gösterebilirsiniz. Gelinliğinize ve mevsiminize göre seçim yaparken elbette düğün temanızı da göz önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. Tema renginizle birebir renklerde olan el çiçeği tercih edebileceğiniz gibi, birbirini tamamlayan kontrast renkler de seçebilirsiniz. Düğün süslemelerinde kullanılan çiçekler ile gelin buketinizin uyumlu olması sizi çok daha zarif ve hoş gösterecektir. Düğün çiçeğinde kullanılacak çiçeklerin minyatür bir halini damat yaka çiçeği yaptırarak, müstakbel eşinizle de uyumlu görünmeyi ihmal etmeyin. Eğer yaz sezonunda kır düğünü yapıyorsanız aynı çiçeklerden çiçekli gelin saçı da yaptırabileceğinizi unutmayın.

Eskişehir’de kriterlerinizi göz önünde bulundurarak bütçenize en uygun çiçekleri bulabileceğiniz çiçek firmaları bu sayfa üzerinde sizleri bekliyor. Ayrıca beğendiğiniz çiçekçilerden ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi de unutmayın!