Hediye
Murat Gamze Hair Make Up
42
3

Düğün gününüzde profesyonel bir şekilde yapılmış saç ve makyajınızla tüm bakışları üzerinizde toplamak isterseniz güzelliğinizi ortaya çıkaracak sihirli dokunuşlarımızdan faydalanmak için Murat...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
7.500-10.000 TL

Diğer Firmalar

Sayfa 1 / 1
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Odunpazarı Kuaförleri

Odunpazarı en iyi kuaförlerin hangileri olduğuna karar vermenin zor olduğu bir bölge. Alanında deneyimli Odunpazarı kuaförleri, gelin saçı ve makyajının bir arada sunulduğu paketler hazırlıyor. Bu paketleri tercih ederseniz uygun fiyatlara anlaşabiliyorsunuz. Ancak makyajınızı ve saçınızı ayrı uzmanlara yaptırmak isterseniz, Odunpazarı kuaför fiyatlarında artış oluyor. Odunpazarı kadın kuaförleri, erken randevu alan gelinlere özel indirimler sunabiliyor. Siz de düğün tarihinizden en az 3 ay öncesinden bir firmayla anlaşırsanız, bu indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Odunpazarı'nda gelin saçı ve makyajı yaptıracaksanız, kuaförlerin sayfalarından daha önceki çalışmalarını inceleyebilirsiniz. Yaptıkları işleri beğendiğiniz kuaförlerin yorumlarını okumayı, hizmetlerine göz atmayı ve fiyat teklifi almayı unutmayın. Elinizi çabuk tutmanızda fayda var!

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları