Gelin Saçı ve Makyajı

Odunpazarı Gelin Saçı ve Makyajı

Murat Gamze Hair Make Up
5,0
(4 Yorum)
3. yıl
Odunpazarı

2016 yılında kurulan Murat Gamze Hair Make Up, düğün gününüzde en özel anlarınıza profesyonellik katmayı hedefliyor. Siz gelinlerimizi, özel günlerinde saç ve makyajlarındaki sihirli...

15.000
11.000 TL
İncele
Fethi Özkara Hair Master
5,0
(1 Yorum)
Odunpazarı

Fethi Özkara Hair Master olarak, kuaför sektöründe köklü bir geçmişe sahibiz. 1979 yılından itibaren Fethi Bey'in aktif olarak hizmet verdiği süreç, geniş deneyimimizin bir yansıması. 1989...

2.500-5.000 TL
İncele

Düğününüz için kusursuz saç ve makyaja kavuşmanızı sağlayacak profesyonel bir hizmet mi almak istiyorsunuz? Öyleyse, B. B Beauty Gelin Saçı ve Makyajı’na hoş geldiniz! Saç ve makyaj...

5.000-7.500 TL
İncele

Diğer Firmalar

Odunpazarı
Engin Hancı
2.500 TL'den az
Odunpazarı
Bülent Duruk
15.000 TL'den fazla
Odunpazarı
Tülay Kuaför
7.500-10.000 TL
Odunpazarı
Kuaför Mesut
5.000-7.500 TL
2.500-5.000 TL
7.500-10.000 TL
10.000-15.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Odunpazarı Kuaförleri ve Hizmetleri

Eskişehir’in popüler ilçesi Odunpazarı’nda düğün organizasyonunuza eksiksiz bir şekilde hazırlanabileceğiniz kuaför salonları bulunuyor. Şehirdeki güzellik ve kuaför salonlarının büyük bir kısmını Odunpazarı’ndaki opsiyonlar oluşturuyor. Odunpazarı kuaförleri hem hizmet hem de fiyat açısından birçok gelinin yüzünü güldürüyor. İlçedeki kuaför salonları gelinleri memnun edebilmek için ek hizmetler sunmayı da ihmal etmiyor.

Eskişehir Odunpazarı kuaförleri ağırlıklı olarak; Akcami, İstiklal ve Akarbaşı semtlerinde yer alıyor. Cumhuriyet, Kumlubel, Deliklitaş ve Vişnelik’teki kuaförler de gelin adayları tarafından sıkça tercih ediliyor. Buradaki kuaförler, düğününüz için saç tasarımınızı ve gelin makyajınızı üstleniyor. Odunpazarı’ndaki kuaförler becerikli, tecrübeli ve yetkin isimlerle birlikte çalışarak gelin adaylarına profesyonel hizmetler sunuyor.

Odunpazarı Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Odunpazarı kuaför fiyatları geniş bir aralığa hitap ediyor. İlçede; uygun, ortalama ve daha yüksek fiyatlara hizmet alabileceğiniz kuaför salonları bulunuyor. Makul fiyatlı kategorisine dahil edebileceğimiz kuaförler daha çok Akcami, İstiklal, Deliklitaş ve Cumhuriyet mahallelerinde konumlanıyor. Saç tasarımı, makyaj, manikür, pedikür ve ağda hizmetleri bu bölgelerdeki makul fiyatlı kuaförlerin standart paketlerinde yer alıyor.

Ortalamanın üzerinde fiyatlarıyla öne çıkan Odunpazarı kadın kuaförleri; Akarbaşı, Kumlubel, Vişnelik ve İstiklal semtlerinde bulunuyor. Buradaki kuaförlerde standart hizmetlere ek olarak epilasyon ve masaj gibi olanaklar da yer alıyor. Her kuaförün hizmet içeriği birbirinden farklı oluyor. Bu noktada fiyatlar da pek tabii ki aynı kalmıyor. Gelin adaylarının almak istedikleri hizmetler doğrultusunda fiyatlar belirleniyor.

Odunpazarı’nda Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Düğününüz için saç ve makyaj hizmetleri alabileceğiniz birçok kuaför Odunpazarı’nda bulunuyor. Odunpazarı’nda kuaför seçerken, kendi alanında uzmanlaşan ve sektörde tanınan isimlerle birlikte çalışmanız siz gelin adaylarına büyük yarar sağlıyor. Deneyimli kuaför ve makyözler, profesyonellikleri sayesinde gelinlere en iyi hizmeti veriyor. Sektörde senelerdir var olan kuaförler, trendleri de yakından takip ediyor.

Odunpazarı kuaförlerinin büyük bir kısmı, isteğe bağlı olarak evde veya düğün mekanında hizmet verebiliyor. Saç ve makyaj hizmetlerini kuaför salonunun dışında bir yerde almak istiyorsanız, bu talebiniz için bütçe aralığınızı yükseltmeniz gerekiyor. Kuaför salonunda hizmetlerden yararlanacaksanız, seçtiğiniz firmanın yerinin düğün mekanına uzak bir konumda olmamasına dikkat etmelisiniz.

Odunpazarı Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Odunpazarı Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Eskişehir kuaförleri arasında bir hayli popüler olan Odunpazarı salonları, gelin saçınızı uygun fiyatlara mal edebileceğiniz seçenekleriyle dikkat çekiyor. Gelin saçınız için minimum rakamlar talep eden kuaför salonları, Cumhuriyet ve İstiklal’de hizmet veriyor. Seçtiğiniz saç modeline ve almak istediğiniz hizmetlere göre ödeyeceğiniz tutar değişiyor. Saçınıza yaptıracağınız işlemlerde kullanılan ekipmanlar dahi fiyatlar üzerinde etkili oluyor.

Odunpazarı gelin başınız için bütçe aralığınızın dışına çıkmak durumunda kalmayacağınız salon opsiyonlarıyla kendini gösteriyor. Odunpazarı gelin saçı fiyatları, her bütçenin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor. İlçede kapsamlı hizmetlerini ortalama ve yüksek fiyatlara sunan kuaförler de bulunuyor. Brezilya fönü, saç botoksu, keratin yükleme, perma ve defrize gibi işlemler ortalamanın üzerinde fiyatlara sunuluyor.

Odunpazarı Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Odunpazarı gelin saçı ve makyajınızı dilediğiniz fiyata yaptırabileceğiniz kuaförlerin olduğu ilçeler arasında yer alıyor. Gelin makyajı fiyatları bazı etkenler doğrultusunda farklılaşıyor. Seçtiğiniz makyaj stili, kullanılan ürün ve malzemeler fiyatlarda fark yaratabiliyor. Düğün gününüzde sade bir makyaj tarzı tercih edecekseniz, ödemeniz gereken tutar çok yüksek olmuyor. Kalıcı ve porselen makyajlarda ise ücretler ortalamada seyrediyor.

Odunpazarı gelin makyajı fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Akcami, İstiklal ve Cumhuriyet semtlerindeki salonların bazıları gelin makyajınızı uygun fiyatlara yapıyor. Bu bölgede ortalama fiyatlı güzellik salonları da bulunuyor. İstiklal, Kumlubel, Vişnelik ve Akarbaşı’nda fiyatları ortalamanın bir tık üzerinde olan salonlar gelinlere makyaj hizmeti sunuyor. Firmaların gelin makyajı için kullandıkları markalar da başlangıç fiyatlarını etkiliyor.

Odunpazarı Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları