%20 indirim
Hair Palace
35
5
Hair Palace

Odunpazarı

Hair Palace, 22 yıllık sektör tecrübesiyle gelinlerin bu özel günlerinde hayallerindeki saç ve makyaja kavuşmaları çalışıyor. 2021 yılından beri Hair Palace olarak Eskişehir gelin makyajı ve saçı...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
1.500-3.000 TL
Kaos Kuaför
159
2
Kaos Kuaför

5 yorum

Odunpazarı

 • 2. yıl
 • Gelin adayları için oldukça zor ve detaylı bir konu olan saç ve makyaj hizmeti, Kaos Kuaför ile son derece keyifli bir hal alıyor! Tecrübeleri, bilgi birikimleri, imkanları ve profesyonel hizmet...

  Hizmet İçeriği
  Saç ve Makyaj
  Min. Fiyat
  1.500-3.000 TL
  %50 indirim
  Murat Gamze Hair Make Up
  41
  9
  Murat Gamze Hair Make Up

  Odunpazarı

 • 2. yıl
 • Düğün gününüzde profesyonel bir şekilde yapılmış saç ve makyajınızla tüm bakışları üzerinizde toplamak isterseniz güzelliğinizi ortaya çıkaracak sihirli dokunuşlarımızdan faydalanmak için Murat...

  Hizmet İçeriği
  Saç ve Makyaj
  Min. Fiyat
  3.000-5.000 TL

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Odunpazarı Kuaförleri ve Hizmetleri

  Eskişehir’in popüler ilçesi Odunpazarı’nda düğün organizasyonunuza eksiksiz bir şekilde hazırlanabileceğiniz kuaför salonları bulunuyor. Şehirdeki güzellik ve kuaför salonlarının büyük bir kısmını Odunpazarı’ndaki opsiyonlar oluşturuyor. Odunpazarı kuaförleri hem hizmet hem de fiyat açısından birçok gelinin yüzünü güldürüyor. İlçedeki kuaför salonları gelinleri memnun edebilmek için ek hizmetler sunmayı da ihmal etmiyor.

  Eskişehir Odunpazarı kuaförleri ağırlıklı olarak; Akcami, İstiklal ve Akarbaşı semtlerinde yer alıyor. Cumhuriyet, Kumlubel, Deliklitaş ve Vişnelik’teki kuaförler de gelin adayları tarafından sıkça tercih ediliyor. Buradaki kuaförler, düğününüz için saç tasarımınızı ve gelin makyajınızı üstleniyor. Odunpazarı’ndaki kuaförler becerikli, tecrübeli ve yetkin isimlerle birlikte çalışarak gelin adaylarına profesyonel hizmetler sunuyor.

  Odunpazarı Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

  Odunpazarı kuaför fiyatları geniş bir aralığa hitap ediyor. İlçede; uygun, ortalama ve daha yüksek fiyatlara hizmet alabileceğiniz kuaför salonları bulunuyor. Makul fiyatlı kategorisine dahil edebileceğimiz kuaförler daha çok Akcami, İstiklal, Deliklitaş ve Cumhuriyet mahallelerinde konumlanıyor. Saç tasarımı, makyaj, manikür, pedikür ve ağda hizmetleri bu bölgelerdeki makul fiyatlı kuaförlerin standart paketlerinde yer alıyor.

  Ortalamanın üzerinde fiyatlarıyla öne çıkan Odunpazarı kadın kuaförleri; Akarbaşı, Kumlubel, Vişnelik ve İstiklal semtlerinde bulunuyor. Buradaki kuaförlerde standart hizmetlere ek olarak epilasyon ve masaj gibi olanaklar da yer alıyor. Her kuaförün hizmet içeriği birbirinden farklı oluyor. Bu noktada fiyatlar da pek tabii ki aynı kalmıyor. Gelin adaylarının almak istedikleri hizmetler doğrultusunda fiyatlar belirleniyor.

  Odunpazarı’nda Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  Düğününüz için saç ve makyaj hizmetleri alabileceğiniz birçok kuaför Odunpazarı’nda bulunuyor. Odunpazarı’nda kuaför seçerken, kendi alanında uzmanlaşan ve sektörde tanınan isimlerle birlikte çalışmanız siz gelin adaylarına büyük yarar sağlıyor. Deneyimli kuaför ve makyözler, profesyonellikleri sayesinde gelinlere en iyi hizmeti veriyor. Sektörde senelerdir var olan kuaförler, trendleri de yakından takip ediyor.

  Odunpazarı kuaförlerinin büyük bir kısmı, isteğe bağlı olarak evde veya düğün mekanında hizmet verebiliyor. Saç ve makyaj hizmetlerini kuaför salonunun dışında bir yerde almak istiyorsanız, bu talebiniz için bütçe aralığınızı yükseltmeniz gerekiyor. Kuaför salonunda hizmetlerden yararlanacaksanız, seçtiğiniz firmanın yerinin düğün mekanına uzak bir konumda olmamasına dikkat etmelisiniz.

  Odunpazarı Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

  Odunpazarı Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

  Eskişehir kuaförleri arasında bir hayli popüler olan Odunpazarı salonları, gelin saçınızı uygun fiyatlara mal edebileceğiniz seçenekleriyle dikkat çekiyor. Gelin saçınız için minimum rakamlar talep eden kuaför salonları, Cumhuriyet ve İstiklal’de hizmet veriyor. Seçtiğiniz saç modeline ve almak istediğiniz hizmetlere göre ödeyeceğiniz tutar değişiyor. Saçınıza yaptıracağınız işlemlerde kullanılan ekipmanlar dahi fiyatlar üzerinde etkili oluyor.

  Odunpazarı gelin başınız için bütçe aralığınızın dışına çıkmak durumunda kalmayacağınız salon opsiyonlarıyla kendini gösteriyor. Odunpazarı gelin saçı fiyatları, her bütçenin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor. İlçede kapsamlı hizmetlerini ortalama ve yüksek fiyatlara sunan kuaförler de bulunuyor. Brezilya fönü, saç botoksu, keratin yükleme, perma ve defrize gibi işlemler ortalamanın üzerinde fiyatlara sunuluyor.

  Odunpazarı Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

  Odunpazarı gelin saçı ve makyajınızı dilediğiniz fiyata yaptırabileceğiniz kuaförlerin olduğu ilçeler arasında yer alıyor. Gelin makyajı fiyatları bazı etkenler doğrultusunda farklılaşıyor. Seçtiğiniz makyaj stili, kullanılan ürün ve malzemeler fiyatlarda fark yaratabiliyor. Düğün gününüzde sade bir makyaj tarzı tercih edecekseniz, ödemeniz gereken tutar çok yüksek olmuyor. Kalıcı ve porselen makyajlarda ise ücretler ortalamada seyrediyor.

  Odunpazarı gelin makyajı fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Akcami, İstiklal ve Cumhuriyet semtlerindeki salonların bazıları gelin makyajınızı uygun fiyatlara yapıyor. Bu bölgede ortalama fiyatlı güzellik salonları da bulunuyor. İstiklal, Kumlubel, Vişnelik ve Akarbaşı’nda fiyatları ortalamanın bir tık üzerinde olan salonlar gelinlere makyaj hizmeti sunuyor. Firmaların gelin makyajı için kullandıkları markalar da başlangıç fiyatlarını etkiliyor.

  Odunpazarı Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

  Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

  Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları