Salon Diva Life

E-posta Gönder

Salon Diva Life

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Salon Diva Life Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Salon Diva Life Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Salon Diva Life Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Salon Diva Life Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Salon Diva Life Hakkında

Düğününüzde prensesleri bile kıskandıracağınız muhteşem saç ve makyaj hizmetini Salon Diva Life Eskişehir’de veriyoruz. Yirmi yıldır; saç, makyaj, ağda, manikür, pedikür, saç bakımı, kesim ve renklendirme uygulamaları yapıyoruz. Salonumuzu hem özel günlerinizde hizmet almak hem de normal zamanlarda dış görünüşünüzde değişiklikler yapmak için ziyaret edebilirsiniz.

Beş kişilik profesyonel bir ekibiz. Randevu usulü hizmet veriyoruz. Henüz gelinliğinizi bile seçmeden bizimle iletişime geçip, randevu almanızı tercih ediyoruz. Saç ve makyaj stilinizin yanı sıra gelinlik modelinizi de birlikte kararlaştırıyoruz. Hatta gelinliğinizi seçerken modaevinde size eşlik edebiliyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetlerle Eskişehir Odunpazarı kuaförleri arasında yoğun ilgi gören salonlardan biriyiz.

Peki sizi düğüne hazırlarken nelere dikkat ediyoruz?

Kuaför salonumuzda yaptığımız yüz yüze görüşmelere mutlaka damatları da davet ediyoruz. Çiftleri fiziksel özelliklerine göre değerlendirerek saç ve makyaj önerilerinde bulunuyoruz. Bunu yapmamızın ise elbette nedeni var. Düğün hem gelin hem de damat için çok özel bir anlama sahip olduğundan ikisinin de parlamasını tercih ediyoruz. Örneğin, gelin hanım tek başına güzelse biz ona normalde yüz hatlarını belirginleştiren yoğun bir makyaj yaparız. Damat bebek yüzlüyse daha sade tonları kullanır, doğal makyaj uygulamalarına yöneliriz. Böylelikle aralarında uyum sağlarız.

Yapacağımız saç ve makyaj stiline taleplerinizi dinleyerek karar veriyoruz. Tüm saç uzunluklarına istenilen saç şekillerini veriyoruz. Makyaj ürünleri olarak Mac ve Kryolan kullanıyoruz. Kuaför salonumuzda hijyen koşullarına dikkat ediyoruz. Düzenli olarak kullandığımız tarak ve maşa gibi malzemeleri her uygulama sonrası dezenfekte ediyoruz. Salon içerisinde yedi koltuğumuz bulunuyor. Ancak biz kişiler arası sosyal mesafeyi korumak için sadece dört koltuğumuzu kullanarak hizmet veriyoruz.

Hazırlıklarınız esnasında yakınlarınızın da saç ve makyajını yapıyoruz. Sizinle beraber ağırlayacağımız düğün grubunuza kaç kişilik kontenjan ayıracağımızı ise randevu durumumuza göre belirliyoruz. Düğününüze yakın bir zaman diliminde sayıyı netleştiriyoruz. Salonumuzun kendine ait açık bir alanı bulunuyor. Tıpkı kafeterya gibi olan bu alanda ister oturabilir isterseniz de size eşlik eden yakınlarınızla birlikte vakit geçirebilirsiniz. Otoparkımız olduğu için park yeri aramanıza da gerek kalmıyor. İsteğe bağlı olarak şehir dışında da hizmet veriyoruz.

Bugüne kadar başka kuaförlerden aldıkları hizmeti beğenmeyip düğün günü son dakikalarda salonumuza gelen pek çok geline yardımcı olduk. Onlar gibi işinizi şansa bırakmayın ve bir an önce bizimle iletişime geçerek randevunuzu oluşturun. Düğününüze Salon Diva Life’da hazırlanmak için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Akarbaşı Mah. Gülgen Sk. 2/C

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Salon Diva Life Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.