Funda Akyıl

Funda Akyıl Make Up

E-posta Gönder

  • Odunpazarı, Eskişehir.

Ekiple Tanışın

  • Funda Akyıl
    Firma Sahibi

    Freelance makeup artist✨
    Gelin makyajı, kına-söz-nişan makyajı, mezuniyet,...
    devamı 

Funda Akyıl Make Up Özellikler

Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Funda Akyıl Make Up Sıkça Sorulan Sorular

Funda Akyıl Make Up gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Funda Akyıl Make Up gelin saçı ve makyajı haricinde düğün gruplarına hizmet, takma kirpik, mekanda / evde hizmet hizmetlerini vermektedir.


Funda Akyıl Make Up şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Funda Akyıl Make Up şehir dışında hizmet veriyor.

Funda Akyıl Make Up Hakkında

Düğün günü büyüleyici bir güzelliğe sahip olmayı hangi gelin istemez ki? İşte biz, Funda Akyıl Make Up Artist ekibimizle gelin adaylarını ağır makyajlardan ve eski moda tarzlardan uzak bir hizmet vererek mutlu ediyoruz. İşimizi yaparken doğal güzelliğinizi ön plana çıkarıyor ve sadece sizin isteklerinize öncelik veriyoruz. Gelin hanımın düğün daveti boyunca yüzündeki gülümsemesi ve memnuniyeti olmak işimizin en sevdiğimiz parçası.

Deneyim

Uzun yıllardır Eskişehir’de gelin makyajı alanında eksiksiz bir hizmet veriyoruz. Özel günlerinizde enerjisi yüksek ve deneyimli ekibimizle sizi ve sevdiklerinizi muhteşem bir görünüme kavuşturabiliriz. Gelin makyajına dair en son trendleri ve modayı her zaman ilgiyle takip ettik ve kazanımlarımızı size farklı öneriler sunarak yansıtıyoruz. Düğün günlerinde bizimle çalışmayı tercih eden gelinlerimizden bugüne dek her zaman olumlu geri dönüşler aldık.

Hizmetler

Gelin makyajı hizmetimizi en iyi şekilde verebilmek ve düğün günü sizi tam da istediğiniz görünüme kavuşturmak için prova makyajı yapabiliriz. Ayrıca dış çekim makyajı hizmeti de veriyoruz. Funda Akyıl Make Up’da sadece düğün değil, nikah ve kına makyajınızı da özenle yapabiliriz. Makyajınızın evinizde veya düğün mekanında yapılmasını istiyorsanız bize önceden haber vermeniz yeterli. Düğün gruplarına özel paketlerimizi sormayı da unutmayın!

Düğün günü hazırlıklarınız için talepleriniz doğrultusunda şehir dışına da gelebiliriz. Deneyimli ekibimizle size en yakışan makyaj tarzı için gelinliğiniz, düğününüzün gerçekleşeceği mekan ve nasıl bir makyaj tarzınız olduğuna dair ipuçlarını dinledikten sonra size önerilerde bulunuyoruz. Takma kirpik gibi çok özel uygulamalarımız ve makyaj tekniklerimizle göz makyajınızı ön plana çıkarmamız da mümkün. Funda Akyıl Make Up’un güzelliğinize güzellik katacağından şüpheniz olmasın.

Saç / Makyaj Tarzı

Eskişehir gelin makyajı modellerimizde tek bir tarza bağlı kalmadan her geline ve zevke hitap ediyoruz. En son trend makyaj uygulamalarını bizde görebilirsiniz. Romantik, sade veya porselen makyaj gibi gösterişli teknikleri cildinizde en güzel duracak kaliteli makyaj malzemeleriyle uygulayabiliriz. Dünyaca ünlü markalarla sizi hazırlıyoruz ve makyajınız fotoğraf çekimlerinizde ve düğün davetiniz boyunca asla akma yapmıyor veya sizi hayal kırıklığına uğratmıyor.

Tekrarı olmayan bu değerli günde güzelliğinizle herkesi kendinize hayran bırakmak istiyorsanız, siz de şanslı Eskişehir gelinlerinden olabilirsiniz. Bizimle bu yola çıkan gelinlerimiz her zaman sonuca hayran kaldı ve bizi başka gelinlere tavsiye etti. Siz de bizi tanımak, hizmetlerimiz ve Funda Akyıl Make Up fiyatlarımızla ilgili bilgi almak isterseniz, sayfanın altındaki iletişim bilgilerimizden irtibata geçebilir veya yandaki formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.