Kuaför Işık Hair Home Studio

E-posta Gönder

Kuaför Işık Hair Home Studio Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

Kuaför Işık Hair Home Studio Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Kuaför Işık Hair Home Studio Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Işık Hair Home Studio Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10

Kuaför Işık Hair Home Studio Hakkında

Gelin saçına ve makyajına hala karar vermediniz ve kaliteli hizmet alacağınız bir kuaför salonu mu arıyorsunuz? Kuaför Işık Hair Home Studio ile bu önemli günde yanınızda oluyoruz. Birebir saç ve makyaj imaj danışmanlığı yapıyor, kaliteli hizmetlerimizi güler yüzlü bir şekilde gelinlerimizle buluşturuyoruz.

Nasıl bir saç ve makyaj modeli belirlemeniz gerektiğini karşılıklı olarak konuşuyoruz. Tabii ki bu modeli belirlemek için birçok kriteri dikkate alıyoruz. Uyumlu bir görünüme sahip olmanız için yüz hattınıza, saç yapınıza, saç uzunluğunuza, duvağınıza ve gelinliğinize de uyacak modeller seçiyoruz. En yeni trendleri takip ediyor ve moda dünyasında sıkça tercih edilen seçenekleri sizlere sunuyoruz. Bu da, Odunpazarı kuaförleri arasında farkımızı belli ediyor.

Tarzını da ön planda tutarak farklı makyaj teknikleri uygulayabiliyoruz. Sade bir makyaj istiyorsanız pastel tonlarını tercih ediyoruz. Gelinlerde abartı makyajlardan kaçınmak bizim de tercihimiz. Bu yüzden natürel renkler kullanıyor ve doğal güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz. Gözlerinizi ortaya çıkaran bir makyaj istiyorsanız da buğulu tonlar tercih ediyoruz.

Saçınız için ise geleneksel, sade veya modern modeller önerebiliyoruz. Aynı zamanda her sene değişen gelin saçı modellerini de bulabiliyorsunuz. Örgü gelin saçı modeli, gelin topuzu modeli, bantlı yarım toplu gelin saçı modeli, açık gelin saçı modeli ve çiçekli gelin saçı modeli son yıllarda tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor.

Aynı zamanda porselen makyaj, manikür, pedikür, ağda ve %100 bitkisel cilt bakımı imkânlarımızdan da yararlanarak güzelliğinizi tüm detaylarda sağlayabilirsiniz. Üstelik çok uygun fiyatlarla! Eskişehir kuaför fiyatlarından farklı olan fiyatlandırma politikamız ile sizlerin cebinizi düşünüyoruz.

Düğün için gerekli tüm hizmetleri alırken aynı zamanda keyifli ve rahat saatler de yaşayacağınız Kuaför Işık Hair Home Studio’yu tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Vişnelik mah.Öğretmenler cad. no:76/C Odunpazarı

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.