Orjinal Kuaför

E-posta Gönder

 • Tepebaşı, Eskişehir.

Ekiple Tanışın

Orjinal Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Orjinal Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Orjinal Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Orjinal Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Orjinal Kuaför Hakkında

Gelin adayları için düğün hazırlık sürecinin en önemli detaylarından olan gelin saçı ve makyajını salonumuzda dilediğiniz gibi gerçekleştirirken tarzınızı en iyi şekilde yansıtacağımız konusunda son derece iddialıyız! Orjinal Kuaför olarak bugüne kadar sayısız misafirimizin buradan mutlulukla ayrılmalarına şahit olduk. Düşleri olan bir gelin adayı olarak girdiğiniz bu kapıdan kusursuz bir gelin olarak çıkacaksınız!

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri Tepebaşı kuaförlerinden farklılaşmayı amaçlıyoruz. Bunun için hizmet anlayışımızı, ev sahipliğimizi ve kullandığımız ekipmanları sürekli geliştiriyoruz. Büyük bir beklentiye sahip olduğunuzu biliyor, bu beklentinizi en iyi şekilde karşılamak için tüm detayların üstünde tek tek duruyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi, tarzınızı ve zevklerinizi öğrenerek çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz.

Gelin başı konusunda uzman olan ekibimiz size en çok uyan modelleri önerirken bir ön prova yapmanızı da sağlıyorlar. Nasıl görüneceğinizi önceden bilirseniz, hem içiniz rahat oluyor hem de herhangi bir sürprizle karşılaşmıyorsunuz. Memnuniyet esaslı anlayışımız sayesinde Orjinal Kuaför Eskişehir’deki adresiniz olacak!

Hizmetlerimiz gelin saçı ve makyajıyla sınırlı değil! Keratin bakım ve cilt bakım uygulamalarıyla hem saçınızı hem de cildinizi çok daha parlak ve sağlıklı bir görünüme kavuşturuyoruz. Böylelikle saç tasarımınız ve makyajınızın kalıcılığı da artıyor. Günün sonuna kadar eğlencenin doruklarında olduğunuz anlarda bile saçınız ve makyajınız bozulmuyor. Bunun yanı sıra manikür, pedikür, kalıcı oje, ipek kirpik ve microblading gibi bakım işlemleriyle de tepeden tırnağa kusursuz bir gelin olmanızı sağlıyoruz. İhtiyacınız olan ne varsa Orjinal Kuaför’de en iyi şekilde karşılanacak, emin olabilirsiniz!

Eğer fiyatlarımızı merak ediyor ve bizimle ilgili daha fazla şey öğrenmek istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Eskişehir, Hoşnudiye Mahallesi Başak Sokak No26/B

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.