Eskişehir Müzik Firmaları

Kusursuz bir düğün için müzik hizmeti alabileceğin firmaları senin için listeledik. Hemen tıkla, firmaları incele, kolayca fiyat teklifi al!

7 Firma Listeleniyor

Merkez

Lounge Event Orkestrası

360 derece hizmet standartımızla sizi dinliyor, anlıyor ve gerçekleştiriyoruz. Kalite ve çözüm odaklılık ise başlıca değerlerimizdir. Bayi toplantıları, konferans, özel etkinlikler, eğitim ve...

5.000-7.500 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışında Hizmet

Özellikler

HEDİYE 11 13

Merkez

Patron Orkestrası

Patron Orkestrası; her müzik tarzına hitap eden solist seçenekleri ile tamamı akademisyen notist ve ünlülere eşlik eden müzisyenlerden oluşmuş dev bir ekiptir.Patron Orkestrası Karşılama...

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

1

Odunpazarı

Canlı Kaset Orkestrası

2011 yılında Eskişehir'de , sazının 4 usta müzisyeni tarafından kurulan Canlı Kaset Orkestrası 2014 yılında solistleri Barış Arda Şendağ ve 2016 yılında Şebnem Sezer'in katılımıyla kadrosunu daha da..

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışında Hizmet

Özellikler

4 1

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Orkestra ve DJler
Düğün müzik listenizi düzenlemiş olabilirsiniz, ancak daha önemlisi düğün müziğinizi kimin yapacağıdır. İyi bir düğün orkestrası veya düğün dj ile anlaşmalı ve sevdiğiniz müziklerle doyasıya eğlenebilmelisiniz.