Müzik

Eskişehir Düğün Müziği Firmaları

Cenk Gündoğmuş ve Orkestrası
10 Yorum
Odunpazarı
1 saatte cevap verir

* Ankara Kültür Bakanlığı Klasik Türk Sanat Müziği Gençlik Korosunda 4 senelik eğitimden sonra Profesyonelliğe adım atmış oldum * Cenk Gündoğmuş olarak 25 senedir müzik sektörünün içerisinde...

10.000-20.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Merkez Lounge Event Orkestrası

75.000 TL'den fazla

Tepebaşı En Güzel Gecem

20.000-30.000 TL

Alpu Murat Kaynak Orkestrası

40.000-50.000 TL

Merkez Feedback Plus Müzik Organizasyon

75.000 TL'den fazla

Merkez Eliz Band

75.000 TL'den fazla

Merkez Lidya Band Orkestrası

75.000 TL'den fazla

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Eskişehir’de Düğün Müziğine Alternatif Tercih: Profesyonel DJ'ler

Eskişehir'de düğün yapacaksanız düğün müziği seçimi noktasında kararsız kalmanız oldukça normal. Zamanla beraber düğün müziğine gelen alternatif seçenekler ile bu konuda farklı birçok seçeneğinizin olduğunu söyleyebiliriz. Bir DJ ile mi anlaşmak istiyorsunuz, yoksa bir orkestrayla mi çalışmak istersiniz? Haydi gelin, oldukça başarılı müzik firmaları arasından seçim yaparken düşünebileceğiniz kriterleri inceleyelim.

Eskişehir Düğün DJ’lerinden Unutulmaz Performanslar

Düğün müziğinin düğünün en önemli parçalarından birisinin olduğunu söylemek mümkün. Yaratmak istediğiniz atmosferi yansıtan ve düğününüzün temasına katkıda bulunan düğün müziği için tercih edebileceğiniz seçeneklerden bir tanesi de DJ’ler. Eskişehir'deki düğün DJ’leri çiftlerin isteklerini göz önünde bulundurarak bu özel günlerinin unutulmaz olmasını sağlayan çalma listeleri oluşturuyorlar.

Işık, ses ve sahne sistemlerine hakim olan DJ'ler, sundukları hizmetler arasında videolu ve fotoğraflı sunum gibi hizmetlere de yer verebiliyorlar. Tarzınıza uyan ve enerjinizin uyuştuğu bir DJ ile anlaşmak düğününüzün sizin için sıkıntısız ilerlemesini sağlayacaktır. DJ’ler, oluşturdukları çalma listesini sizin beğeninize sunarak gerçekten sevdiğiniz bir çalma listesi oluşturmaya özen gösteriyorlar.

Eskişehir Düğün DJ Fiyatları

Eskişehir'deki düğün DJ fiyatları farklı faktörlere bağlı olarak değişebiliyor. Örneğin, performans süresi bu faktörler arasında en önemlisi diyebiliriz. Etkinliğin süresi uzadıkça ödemeniz gereken ücret de artacaktır. DJ'lerin sahip olduğu ekipmanlar da değişkenlik gösterebiliyor. Daha gelişmiş ekipmanlara ve ışık sistemlerine sahip DJ’ller, daha yüksek fiyatlara sahip olabiliyor. Ayrıca özel tatillerde ve DJ’lere talebin arttığı dönemlerde benzer şekilde fiyatların artabileceğini söylemeliyiz.

Eskişehir Düğünleri Canlı Müzikle Daha Keyifli

Eşsiz bir deneyim olan canlı müzik keyfini düğün gününüzde yaşamak unutulmaz bir anı olabilir. En sevdiğiniz parçaları canlı dinlemek için tarzınıza uyan bir orkestrayla anlaşmamızı öneriyoruz. Orkestra denince aklınıza sadece klasik müzik gelmesin, aksine bir çok farklı müzik türünde performans sergileyebilen orkestralar bulunuyor. Caz müzikten Türk sanat müziğine, en sevdiğiniz türü belirledikten sonra bu türde çalışmalar yapan bir orkestrayla anlaşmanızı öneriyoruz.

Eskişehir Düğün Orkestraları ve Fiyatları

Eskişehir'de yer alan düğün orkestrası fiyatları farklı faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Örneğin bir orkestranın repertuarının genişliği fiyatları belirlemedeki en önemli faktör olabilir. Bir diğer önemli unsur ise performans süresi ise. Etkinlik süresi arttıkça ödemeniz gereken ücret de artacaktır.

Orkestranın ekibinde bulunan üye sayısı ve ekipmanlarının gelişmişliği fiyatları etkileyen bir diğer etken diyebiliriz. Tüm bunlara ek olarak düğün mekanının konumu ve uzaklığı da önemli bir etkiye sahip. Orkestranın üyelerinin ve ekipmanlarının ulaşımı için ulaşım masrafları da fiyatlara dahil edilebiliyor. Yaz aylarında artan talep nedeniyle sezona bağlı olarak fiyatlar güncellenebiliyor.

Eskişehir Düğünleri İçin Düğün Müziği Seçim Rehberi

Düğününüz için hangi müzik grubuyla anlaşacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Bir DJ ile anlaşmanın avantajları ile bir orkestrayla anlaşmanın avantajları birbirinden farklı olabilir. Önemli olan seçeceğiniz müzik firmasının sizin ihtiyaç ve isteklerinize hitap etmesidir. Bunun için öncelikle düğününüzün temasını ele alabilirsiniz. Yaratmak istediğiniz atmosfere bağlı olarak düğün müziği seçmeniz daha yerinde olacaktır.

Eskişehir Düğünleri İçin Müzik Listeleri: En Popüler Parçalar ve Oyun Havaları

Eskişehir düğünlerinin en popüler düğün parçalarını merak ediyorsanız bunun için düğün müziği firmaları ile iletişime geçebilirsiniz. Sahip oldukları yılların tecrübesi ile bu alanda profesyonel olmaları nedeniyle. Düğününüz için en uygun parçaları sizin için belirleyebilirler. Oluşturdukları çalma listesinde sizin istekleriniz doğrultusunda seçilmiş şarkılar göreceksiniz.

Çift olarak sizin için özel olan parçaları iletebilir, mutlaka yer almasını istediğiniz parçaları kendiniz belirleyebilirsiniz. Eskişehir'deki düğün müziği firmaları düğününüzün ihtiyacı olan tüm müzik hizmetini sağlıyor. Düğününüzün farklı vakitleri için farklı türde müzikler gerektiğinden bu amaca uygun olarak çalışıyorlar. Örneğin düğüne giriş gibi romantik bir an için romantik bir parça seçiyorlar.

Eskişehir’de Gelin Alma’dan Düğün Dansına: Eskişehir Düğün Müzik Grupları

DJ'ler ve orkestralardan bahsettik. Şimdi ise sıra bando takımlarında. Geleneksel bir atmosfer yaratmak isteyen çiftler için vazgeçilmez olan bando takımları, düğün gününüzün oldukça hareketli şekilde başlamasını sağlayacaktır. Repertuarlarında en enerjik parçalara yer veren bando takımları düğününüzün sadece gelin alma töreninde değil, daha birçok parçasında size eşlik ediyorlar.

Uygun Fiyatlı Eskişehir Düğün Müziği Hizmetleri İçin Teklif Alın

Düğün müziği seçiminde önemli olan, anlaşacağız firmanın hem isteklerinize hem de bütçenize hitap etmesidir. Eskişehir düğün müziği firmaları arasından bütçenize uyan bir firma mı arıyorsunuz? Bunu yapmanın oldukça kolay bir yolu var. Bulunduğunuz sayfada yer alan filtreleri kullanarak aramanızı özelleştirebilirsiniz.

Size uygun bir firma bulmak için minimum fiyat alanından yapacağınız seçim ile istediğiniz fiyat aralığındaki firmaları görüntüleyebilirsiniz. Sadece bütçe değil, performans alanında da kriterlerinize göre arama yapabilirsiniz. Performans türü alanından seçim yaparak istediğiniz türde çalışmalar yapan firmaları sıralayabilirsiniz.İlginizi çeken firmalarla iletişime geçmeyi ve fiyat teklifi almayı unutmayın.

Tüm Şehirler Orkestra ve DJ'ler

Eskişehir Düğün Orkestraları, DJ ve Müzik Grupları - Sıkça Sorulan Sorular

 • Eskişehir düğün orkestra fiyatları ne kadar?
  Eskişehir düğün orkestra fiyatları ortalama 75.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.
 • Eskişehir düğün müzik grubu fiyatları ne kadar?
  Eskişehir düğün müzik grubu fiyatları ortalama 75.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.
 • Eskişehir düğün DJ fiyatları ne kadar?
  Eskişehir düğün DJ fiyatları ortalama 40.000-50.000 TL aralığından başlamaktadır.
 • Eskişehir şehrinde en popüler düğün müziği türleri nelerdir?
  Düğün.com'da Eskişehir şehri özelinde Oyun Havaları türünde 4, Türk Sanat Müziği türünde 4, Türkçe/Yabancı Pop türünde 4, Arabesk/Fantezi türünde 3 ve Caz/Blues türünde 3 adet firma hizmet vermektedir.