Düğün Fotoğrafçıları Manisa

Stüdyo Serdar

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Stüdyo Serdar Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Stüdyo Serdar Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Stüdyo Serdar Sıkça Sorulan Sorular

Stüdyo Serdar düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Serdar düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Stüdyo Serdar ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Serdar ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Stüdyo Serdar şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo Serdar şehir dışında hizmet veriyor.

Stüdyo Serdar düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Serdar düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Stüdyo Serdar hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Serdar aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, trashday, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Stüdyo Serdar Hakkında

Telafisi olmayan günlerin başında gelen düğünler, ölümsüzleştirilmeyi hak eder! Siz de Manisa’da kalitesini ve tecrübesini kanıtlamış bir düğün fotoğrafçısı ile birbirinden güzel fotoğraflara sahip olmayı hak ediyorsunuz. Stüdyo Serdar olarak stüdyo çekimleri, dış çekimler, trash day çekimleri, save the date çekimleri gibi farklı pek çok isteğe yanıt veriyoruz.

Fotoğrafçılık sektörüne girdiğimiz ilk günden itibaren Manisa düğün fotoğrafçısı denildiğinde akla ilk gelen isimlerden olmayı amaçladık. Bu yüzden de hizmet anlayışımızı sürekli geliştirdik, bakış açımızı genişlettik. Modayı ve teknolojiyi yakından takip ederek çiftlerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedefledik. İstediğiniz ve beklediğiniz tüm çekimleri sunarak “İyi ki” diyeceğiniz bir tercih yapmanız, bizim en büyük mutluluğumuz olacak!

Çekimleri planlamadan önce çiftlerimizle karşılıklı konuşuyor, istedikleri fotoğraflar hakkında kısaca konuşuyoruz. Tarzınızı öğreniyor, bu tarzın dışına çıkmadan dilediğiniz mekanda, dilediğiniz fotoğraf karelerine sahip olmanızı sağlıyoruz. Manisa’nın en güzel yerlerinde gerçekleştirdiğimiz çekimler ile hayallerinizi de gerçeğe dönüştürüyoruz. Yıllar sonra baktığınız düğün albümünde birbirinize olan aşkınızı ve sevginizi net bir şekilde göreceğinizden emin olabilirsiniz.

Fotoğrafçılık sektöründe kendimizi her konuda geliştirmeyi amaçlıyoruz. Bu yüzden düğün fotoğrafçılığının yanı sıra çocuk, yeni doğan, hamile ve mezuniyet fotoğrafçılığı da yapıyoruz. Her geçen gün tecrübeleniyor, kalitemizi Manisa’nın her yerine duyurmaya devam ediyoruz.

Düğünlerin çok olduğu dönemlerde oldukça yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Bu yüzden planladığınız çekim tarihinden en az 1 ay önce bizimle iletişime geçerseniz, bugüne eksiksiz bir şekilde hazırlanabiliyoruz. Gerekli aksesuar ve ekipmanlarımız ile birlikte sorunsuz bir çekim yaşamanızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Stüdyo Serdar olarak hayatınızın bu özel dakikalarını sonsuza dek kaydetmek için sabırsızlanıyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Akpınar Mh.354 Sk. No:14 Şehzadeler Manisa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.