Vural Kaya Photography / Videography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Vural Kaya Photography / Videography Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  3.000-5.000 TL

Vural Kaya Photography / Videography Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Vural Kaya Photography / Videography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Vural Kaya Photography / Videography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftlerin isteklerine göre farklı mekanlarda çekim yapıyorum.

Vural Kaya Photography / Videography Hakkında

Babamdan devraldığım fotoğrafçılık mesleğini Vural Kaya Photography / Videography ismi ile icra ediyorum. 26 yılı aşkın bir süredir işimi aşk ile yapıyorum. Sizin için en iyisini hedefleyen hizmet anlaşımla her zaman taleplerinize cevap verebilmek için zamanla ekibimi de büyüttüm. Çekim türüne göre değişiklik gösterse de genel olarak 7 kişilik ekibimle yanınızdayız. Üstelik yalnızca çekimlerinizi gerçekleştirmiyor, dış çekimler sırasında gününüzü de güzelleştiriyoruz… Nasıl mı? Gelin, birazda hizmetlerimizden bahsedelim:

Düğün belgeselinizi çekerken aşk hikayenizi sizinle birlikte heyecanla yaşıyoruz… Dilerseniz, düğün hikâyesi ve düğün klip çekimleri de yapıyoruz. Bunu yaparken teknolojinin sunduğu imkânlardan yararlanıyor, drone ve jimmy jib gibi ekipmanlarla 360 derece çekimi havadan gerçekleştiriyoruz. Manisa düğün fotoğrafçıları arasında bizi Vural Kaya Photography ekibini tercih ettiğinizde dış mekân çekimlerinizi de benzersiz kılma şansını yakalıyorsunuz. Çünkü yeni trendlere ayak uydurmadan da olmaz! Öyle klasik davetiye mi kaldı? “Davetlilerinizin severek saklayabileceği hoş bir anı olsun!”, diyorsanız: Save the date çekimleri tam size göre! Düğün sonrası deniz kenarında ve sahilde çekimler de gerçekleştirebilir, istekleriniz doğrultusunda birbirinde farklı konseptlerle kendinizi adeta katalog çekimlerinde hissetmenizi sağlayabiliriz.

Çekimler tamamlandığında dijital baskı ve albümleriniz için hazırlıklar da yapıyoruz. Dilediğiniz fotoğrafları evinizde saklayabileceğiniz baskılara dönüştürürken orijinal kopyaları teslim etmeyi ihmal etmiyoruz. Seçtiğiniz düğün paketlerimizde yer alan albümleri ve USB bellekte video kayıtlarınızı teslim etmek için ise hem acele ediyor hem de kaliteden ödün vermiyoruz. Bu yüzden yaklaşık 4 hafta içerisinde mutlu anılarınızın belgelerini hazırlamış oluyoruz.

Dilediğiniz mekânda en özel çekimleri Vural Kaya Photography / Videography ekibi ile gerçekleştirmek isterseniz, Manisa düğün fotoğrafçısı olarak biz hazırız! Yapmanız gereken yalnızca sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurmak! Formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın.

İletişim

Vural Kaya Photography / Videography Yorumları (3)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

d&v

Didem & Volkan

Düğün Tarihi: 03.01.2016


her iki şehirdede mükemmel çekimlerimizi yapan vural kaya photograpy ve ekibine teşekkür ederiz..

s&e

Simge & Erdi

Düğün Tarihi: 01.08.2015


vural kaya photography ve ekibine çok çok teşekkür ederiz harika bir iş çıkardılar herkese tavsiye ederiz ..

o&s

Olcay & Serkan

Düğün Tarihi: 27.05.2015


vural kaya photography ile çalıştığımız için çok mutluyuz ve herkese tavsiye ediyoruz :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.