Düğün Fotoğrafçıları Manisa

Cihan Ataç Fotoğraf

0850 532 16 49
Mesaj Gönder
 • Min. Paket Fiyatı
  5.000-10.000 TL

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Cihan Ataç Fotoğraf Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Cihan Ataç Fotoğraf Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Cihan Ataç Fotoğraf Sıkça Sorulan Sorular

Cihan Ataç Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Cihan Ataç Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Cihan Ataç Fotoğraf hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Şehir dışına da hizmet veren Cihan Ataç Fotoğraf Manisa dışındaki çekimlere kendi araçlarıyla ulaşım sağlıyor ve çiftlerle buluşuyor. Hızlı teslimat özelliğiyle dikkat çeken firma çekim paketi kapsamında el çiçeği temini ve kuaför hizmeti sunuyor. Bununla beraber davetiye baskısı da Cihan Ataç Fotoğraf tarafından yapılabiliyor. Böylece çiftler düğünleri için gereken pek çok hizmeti tek bir yerden karşılayabiliyor."

Cihan Ataç Fotoğraf ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Cihan Ataç Fotoğraf ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 6 haftadan fazla olarak öne çıkmaktadır.

Cihan Ataç Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Cihan Ataç Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor.

Cihan Ataç Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Cihan Ataç Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Cihan Ataç Fotoğraf hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Cihan Ataç Fotoğraf aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, stüdyo / plato çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Lokasyon

Cihan Ataç Fotoğraf Hakkında

Manisa, Yunusemre’de hizmet veren Cihan Ataç Fotoğraf 10 yıllık deneyimiyle çiftlerle buluşuyor. Çiftlerin düğün fotoğrafı çekimi sırasında gereksinim duyabileceği ihtiyaçları temin eden firma bütünsel bir bakış açısıyla hizmete devam ediyor.Sadece Manisa içinde değil, şehir dışında çeşitli lokasyonlarda da düğün fotoğrafları çeken Cihan Ataç Manisa düğün fotoğrafçıları arasında geniş hizmet yelpazesiyle öne çıkıyor.

Deneyim

Profesyonel bir ekiple çalışan Cihan Ataç Fotoğraf’ın kısa film sektöründe edindiği deneyimlere ek olarak gazete ve televizyon alanında 5 yıllık tecrübesi bulunuyor. Fotoğraf çekiminden sonra ‘paket hizmet’ vizyonuyla hareket eden firma çiftin tüm ihtiyaçlarını kendi bünyesinde karşılıyor. Tüm konsepti kendisi hazırlayan Cihan Ataç Fotoğraf medya uzmanlarından oluşan 4 kişilik bir ekibe sahip.

Çekim Türleri / Mekanlar

Cihan Ataç Fotoğraf Manisa’da ve Kapadokya, Karaburun, Selçuklu gibi konumlarda plato çekimlerine imza atıyor. Buna ek olarak stüdyo ortamında da çekimler gerçekleştirilebiliyor. Sunulan çekim türleri arasındaysa düğün hikayesi/klibi, düğün belgeseli, ‘Save The Date’ konseptli çekimler yer alıyor. Ayrıca söz, nişan ve kına çekimleri de Cihan Ataç Fotoğraf tarafından yapılabiliyor. Firma 1.5 saatlik bir çekimde 1.000 kare çıkarabiliyor.

Ekipman

Kaliteli ekipmanlarla hizmet veren bir Manisa düğün fotoğrafçısı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Canon Eos 4 model fotoğraf makinesiyle çekimleri tamamlayan firma ortaya profesyonel sonuçlar çıkarıyor. Çekimlerde kullanılan yardımcı ekipmanlar arasında drone ve gro pro da bulunuyor. Ayrıca farklı çekim türlerinde kullanılabilen yarış drone’u da Cihan Ataç Fotoğraf’ın ekipmanları arasındaki yerini alıyor.

Baskı Hizmetleri

Cihan Ataç Fotoğraf baskı noktasında çiftlere çeşitli baskı türleriyle yardımcı oluyor. Kaliteli basım teknikleriyle baskısı gerçekleştirilen fotoğraflarınıza uzun yıllar mutlulukla bakacaksınız. Sunulan baskı hizmetleri arasında cep albüm de mevcut. Albüm noktasında bir sorun yaşandığında firma yeni bir albüm hazırlayabiliyor. Kanvas tablo baskısı da evini en mutlu anlarıyla süslemek isteyen çiftleri bekliyor.

Ek Hizmetler

Şehir dışına da hizmet veren Cihan Ataç Fotoğraf Manisa dışındaki çekimlere kendi araçlarıyla ulaşım sağlıyor ve çiftlerle buluşuyor. Hızlı teslimat özelliğiyle dikkat çeken firma çekim paketi kapsamında el çiçeği temini ve kuaför hizmeti sunuyor. Bununla beraber davetiye baskısı da Cihan Ataç Fotoğraf tarafından yapılabiliyor. Böylece çiftler düğünleri için gereken pek çok hizmeti tek bir yerden karşılayabiliyor.

Fiyatlandırma noktasında çiftlere yardımcı olabilen firma peşin ödemelerde bazı kolaylıklar sunuyor. ‘’Sevginin Gücünü Hisset’’ sloganıyla çekimlere devam eden Cihan Ataç Fotoğraf sahip olduğu ek hizmetlerle adından söz ettiriyor. Manisa düğün fotoğrafı çekimleriniz için Cihan Ataç Fotoğraf’la çalışmak ve fiyat teklifi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz. ‘’Ücretsiz Teklif Al!’’ formu aracılığıyla da bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon::

  0850 532 16 49

 • Adres::

  keçiliköy mahallesi 5609 sokak no:2/A Tarık Almış Villaları

 • Haritadaki Konumu

  Cihan Ataç Fotoğraf Yol Haritası

Cihan Ataç Fotoğraf Yorumları (2)

Asiye & Cihan

Düğün Tarihi: 14.08.2022

Manisa düğün fotoğrafçısı denince akla ilk gelmesi gereken Cihan Ataç olmalı hem ham fotoğrafları, hemde albümü elinize aldığınızda kalitenin ne demek olduğunu çok iyi anlıyorsunuz. Bütün çekim boyunca hem enerjinizi yükseltip en iyi fotoğraflar çekilmenizi sağlıyor hemde sonuç harika her özel... devam 

Nazlıcan & Gökhan

Düğün Tarihi: 27.08.2020

Manisa'da dış çekim için en iyisi diyebilirim, çektiği her fotoğrafı kullanabildim. Fotoğrafların ham hali bile harika. Müthiş enerjisi yüksek birisi, bizim gibi biraz çekingen çiftlere özellikle tavsiye ederim. Biz çok memnun kaldık

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.