BeşTaksimBir

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

BeşTaksimBir Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

BeşTaksimBir Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

BeşTaksimBir Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

BeşTaksimBir Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

BeşTaksimBir Hakkında

Mutlu anlarınızı kaliteli bir ekip eşliğinde yapılacak çekimlerle ölümsüzleştirmek ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise BeşTaksimBir ailesi olarak Manisa’da size hizmet vermek için hazırız.

2014 yılından beri hizmet veren bir markayız. Konya merkezli olmamıza karşın Türkiye’nin tüm illerinde hizmet verebiliyoruz. BeşTaksimBir olarak amacımız markamızın adını başarıyla tanıtmak. Bu nedenle de fotoğrafçılık alanında ilklere imza atıyoruz. Yaptığımız en önemli yenilik fotoğraf platosu kurmak. 2015 yılında kurulan platomuz içerisinde 20 farklı ton ve çok sayıda konsept bulunuyor. Burada çekimlerinizi yapıyor, hayal ettiğiniz kareleri yakalıyoruz. Üstelik platomuz sadece bizim çiftlerimize özel.

Çalışmalarımızı yaparken dikkat ettiğimiz bir diğer husus ise geniş bir ekibe sahip olarak Türkiye’nin tamamında hizmet verebilmek. Elbette bunu da başardık. Ekibimiz oldukça profesyonel ve eğitimli kişilerden oluşuyor. Ekip arkadaşlarımız Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu. Okullarda öğrendikleri bilgileri yaratıcılıklarıyla harmanlayarak ortaya güzel işler çıkarıyorlar. Kendinizi ve özel günlerinizi güvenle ekibimize teslim edebilirsiniz.

Çekim yapmadan önce sizinle mutlaka tanışıyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Yaptığımız işler hakkında size bilgi veriyoruz. Konsept konusunda yardımcı oluyor, farklı fikirlerle size örnekler sunuyoruz. Manisa fotoğraf çekilecek yerler açısından farklı alternatifleri bize sunuyor. Beğendiğiniz çekim mekanlarında istediğiniz kareleri yakalayabiliriz. Çekimlerinizi yaparken teknolojik ekipmanlar kullanıyor, siz farklı açılardan kayıt altına alıyoruz. Çekim bittiğinde görselleri size gösteriyor, içlerinden en beğendiklerinizi albümünüzün içerisine ekliyoruz.

Bizim işimiz mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmek. Fotoğraflarınıza her baktığınızda sizi o özel günlere götürmek istiyoruz. Eğlenceli bir çekim süreci yaşatıyor, albüm hazırlıklarınızı kısa sürede tamamlıyoruz. Eğer siz de kaliteli bir ekipten hizmet almak isterseniz, bizimle iletişime geçmelisiniz.

Manisa fotoğrafçıları arasında yer aldığımız BeşTaksimBir’in kıymetli çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan firma bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.