Foto Rasim

1 Yorum

E-posta Gönder

Foto Rasim Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Foto Rasim Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Rasim Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Rasim Hakkında

Düğün günlerinin en merak edilen ve heyecan duyulan kısımlarından biri şüphesiz fotoğraf çekimleridir. Her ayrıntısına titizlikle hazırlandığınız ve mükemmel olmasını istediğiniz düğün gününüzde, sizi en iyi şekilde yansıtacak Manisa düğün fotoğrafçısı için doğru yerdesiniz. Foto Rasim, tecrübeli ekibi ve profesyonel çalışma anlayışıyla şu ana kadar pek çok çiftin hayatına dokundu.

Deneyim

Manisa’da uzun yıllardır fotoğrafçılığa dair her konuda özenle hizmet veren Foto Rasim; bünyesindeki yetenekli ve titiz ekibiyle de dikkat çekiyor. Özel günleriniz veya diğer fotoğraf talepleriniz için Manisa Akhisar’daki stüdyomuzda dakik ve yüksek kalitede hizmet veriyoruz. Düğün yanında söz, nişan, nikah ve kına geceleri gibi davetleriniz için de fotoğraf ve video hizmetleri sunuyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Düğün tarihinizden üç hafta kadar önce bizimle iletişime geçerseniz, sizinle tanışır size en uygun çekim planını yapabiliriz. Düğün hikayesi, düğün klibi veya düğün belgeseli çekiminizi zevkle organize edebiliriz. Hayalinizde bir konsept varsa veya katalog çekimi düşünüyorsanız yine size keyifle destek verebiliriz. Dış mekan Save the Date veya Trash Day çekimleriniz için de bize güvenebilirsiniz.

Oldukça şık ve modern stüdyomuzda yılın her zamanı keyifli çekimler yapabiliyoruz. Bunun yanında Manisa dış çekim mekanları içinde farklı güzellikte eşsiz yerleri biliyor ve size sunuyoruz. Kır bahçeleri, özel coğrafi güzellikler, orman alanları veya ekili tarlaları kullanabiliyoruz. Dilerseniz gün batımlarında upuzun kumsallarda romantik anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Tarihi doku ve renkleri de ayrıca seviyor ve sıklıkla çiftlerimize öneriyoruz.

Ek Hizmetler

Foto Rasim markamızla ülkemizde istediğiniz bölgede veya yurt dışında çekim planlaması yapabiliyoruz. Deneyimli ve dinamik ekibimizle istediğiniz her yerde aynı kalitede hizmet veriyoruz. Son teknolojileri takip ediyor ve ekipmanlarımızı güncelliyoruz. Son derece şık ve modern baskılarımızı ve albümlerimizi sizin beğeninize sunuyoruz. Çekilen fotoğraflarınızı orijinal kopya olarak dijital ortamda size iletiyoruz.

Foto Rasim markamızla; yıllar içinde sayısız çiftimizin en mutlu gününe şahitlik ve eşlik ettik. Her çiftin kendine özgü hikayesini dinledik ve aşkla bakan gözleri elimizden geldiğince fotoğraf karelerine yansıttık. Pek çok teşekkür ve övgü alan ekibimizle tanışmak için bize sayfadaki numaralardan ulaşabilirsiniz. Manisa dış çekim fiyatlarımız için sayfadaki formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Foto Rasim Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

G&İ

Gaye & İnanç

Düğün Tarihi 10.09.2020Sizinle çalıştığımız için çok memnun kaldım bu özel ve güzel günümüzde bize unutlmaz bir albüm bıraktınız samimitiniz için ve ekininize teşekkür ederiz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.