Düğün Fotoğrafçıları Manisa

Metin Otu Photography

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Metin Otu Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Metin Otu Photography Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Hayır

Metin Otu Photography Sıkça Sorulan Sorular

Metin Otu Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Metin Otu Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Metin Otu Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Metin Otu Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Metin Otu Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Metin Otu Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Metin Otu Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Metin Otu Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Metin Otu Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Metin Otu Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, trashday, konsept çekim, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Saat

Metin Otu Photography Hakkında

Doğanın kendine hayran bırakan tüm güzelliğinin kusursuz biçimde fotoğraflarınızın arka planında olduğunu hayal edin! Unutulmaz fotoğraflara sahip olabilmeniz için en özel gününüzde ya da dilediğiniz zamanda sizinle birlikte çalışmak istiyorum.

Kendi ismimi verdiğim Metin Otu Photography markamla yaklaşık 10 yıl önce görsel sanatlara ilgim doğrultusunda gerekli eğitimleri alarak fotoğrafçılığa başladım. Daha sonra ise ikinci üniversite olarak fotoğrafçılık ve kameramanlık okuyarak kendimi geliştirdim. Hem düğün fotoğrafçılığı hem de moda sektöründe birçok defile, katalog ve kurumsal etkinliklerde çeşitli çalışmalara imza attım. Şu anda daha çok butik ve kişiye özel çalışmalarımla ön plandayım. Ekip çalışması yapmayarak, her şeyle bizzat kendim ilgileniyorum.

Çekim planlamasını yaparken ilk olarak fotoğraf çekimi yapabileceğimiz mekana karar veriyoruz. Çekim öncesi olmazsa olmaz çalışmam en az bir defa yüz yüze görüşmek. Birbirimizi tanımak, görmek ve fikir alışverişinde bulunmak çekim günü ekstra avantaj sağlıyor. Düğün ve dış çekim fotoğraflarında esas amacım yaşadığınız güzel anları hayatınızın her gününde tekrar yaşatacak şekilde sizlere sunabilmek olduğu için önceliği daima isteklerinize veriyorum. İstediğiniz tüm konseptlerde rahatlıkla çekim yapabiliyorum ancak daha çok tüm gün süren mekan ve lokasyon fark etmeyen düğün hikayesi ile belgeseli hizmetlerine öncelik vermekteyim.

Manisa dış çekim mekanları arasında yer alan doğa güzelliklerinin ön plana çıktığı alanlarda, yakın mesafede bulunan İzmir’de ya da başka şehirlerde çekimlerinizi yapabiliyoruz. Çekimler sırasında her zaman kaliteli ekipmanlar kullanarak görüntü kalitesi yüksek veriler elde ediyorum. Fotoğrafları ve videoları düzenlerken belgesel özelliklerini kaybetmeyecek şekilde yani özellikle doğallığa odaklanıyorum. Çekim sırasında içinizden geldiği gibi davranmanız ve rahat olmanız konusunda size deneyimlerim doğrultusunda yardımcı oluyorum.

Siz de Manisa düğün fotoğrafçıları arasında yer alan markamla iş birliği yapmak isterseniz önceden benimle iletişime geçmeli ve müsaitlik durumum hakkında bilgi almalısınız. Sayfada yer alan iletişim formunu doldurarak, telefon numarasını arayarak ya da mail adresine posta göndererek bana kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Manisa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.