Motto

Mesaj Gönder

0850 532 80 76

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Motto Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Motto Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
5 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Motto Sık Sorulan Sorular

Motto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Motto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Motto hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Motto aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, trashday, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, katalog çekimi, stüdyo / plato çekimi, konsept çekim".


Motto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Motto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Motto ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çeşitli platolar tarihi alanlar düğün salonları konsept mekanlar ve çiftlerimizin tercih ettiği mekanlarda çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz "


Motto şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Motto şehir dışında hizmet veriyor.


Motto ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Motto ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 5 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Motto Hakkında

2000 senesinde temelden yetişerek bu işe başladım.Ufak yaşlardan itibaren çalışmaya başladığım bir stüdyoya 23 sene hizmet ettim ve 2023 senesinde ise kendi markamı oluşturarak değerli çiftlere hizmet vermeye devam etmekteyim. Keyifle sürdürdüğüm bu mesleği çiftlerin en mutlu anlarını bir ömür saklamaları için en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Deneyim

23 senedir çeşitli çekimlerde asistanlık ve fotoğrafçı olarak görev aldım düğün fotoğrafı ağırlıklı çalışmaktayım başka sektörlere fotoğraf ve video hizmeti sağlamaktayım yıl içinde ortalama 200 çift ile çalışmaktayım. Yaptığımız çekimlerin kalitesi dışında öğrendiğimiz en önemli unsur insan ilişkilerimiz ve bu doğrultuda kendimizi geliştirmekteyiz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Çekim türlerimizi daha çok çiftlerimizin daha rahat ve doğal pozlarıyla şekillendirmekteyiz. Çiftlerimizin isteklerini en ön planda tutarak onların hem mutlu bir çekim geçirmelerini ve yapılan çekimlerin albümlerin onların zevklerine göre uyarlamaktayız.Deniz kenarları Özel izinlerle girilebilecek antik kentler Çeşitli platolar ve çiftimizin balayı programına uyabilecek şekilde şehir dışı çekimleri yapmaktayız

Ekipman

Yenilikleri takip ederek son teknoloji ekipmanlarımız ile sorunsuz bir çekim sağlamaktayız. Drone çekimlerimiz ve video klip çekimlerimizi bu cihazlarımızla gerçekleştirmekteyiz.Daha etkileyici çekimler gerçekleştirmek için çeşitli objektiflerle çekimler yapmaktayız. Gerektiği takdirde her türlü ekipmanı temin etme olanaklarına sahibiz.

Baskı Hizmetleri

Albüm kalitemiz bir çok firmaya göre en üst düzeyde olup daha özel va daha dayanıklı fotoğraf kağıdı ayrıca canvas kumaşları kullanmaktayız. Baskılarımızda çiftlerimize güven vermek açısından albümlerde yaşanacak bir sorunu en hızlı şekilde telafi etme imkanı sağlamaktayız bizden kaynaklı olabilecek bir hatayı hemen çözümleyebiliriz.

Çiftlerimiz bizi tercih ettikleri zaman daha doğal ve eğleceli bir havada geçtiği için düğün günü stresini olabildiğince üzerlerinden atmaktadır daha keyifli zaman geçirerek günün mutlulukla daha iyi fotoğraflar elde etmekteyiz ve her zaman çiftlerimizin isteklerini ön planda tutmaktayız. Samimiyet ile yürüttüğümüz işimizde her zaman güleryüzlü şekilde hizmet vermekteyiz.

İletişim

  • Telefon: 0850 532 80 76
  • Adres:

    75.yıl mahallesi 5342 sokak no14/b Yunusemre Manisa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Motto Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.