Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı

E-posta Gönder

Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı Hakkında

Mutlu günlerinizden geriye sonsuza dek saklanacak anılar bırakmak için yola çıktık. Bu yüzden adımıza Mutlu Gün Fotoğrafçısı dedik. 15 yılı aşkın süredir sayısız çiftin hayatına dokunan ekibimiz, bu özel günü daha da güzel bir hale getirmeyi kendine görev ediniyor. Kaliteli ve samimi hizmet anlayışlıyla Manisa düğün fotoğrafçıları arasında öne çıkıyoruz. Siz de şanslı çiftlerimizden olmak için bize ulaşabilirsiniz.

Deneyim

Ben Sibel Alan, 2007 yılından beri fotoğrafla iç içeyim. 2 yıl boyunca konsept çekimler yaptıktan sonra tecrübelerimi derinleştirmek ve kurumsallaştırmak için Mutlu Gün Fotoğrafçısı’nı kurdum. 2013 yılında Anadolu Üniversitesi "Fotoğrafçılık ve Kameramanlık" bölümünden mezun oldum. Aynı yıl Ustalık ve Usta Öğreticilik belgemi de alarak alanında uzman ve donanımlı bir fotoğrafçı oldum.

Çekim Türleri / Mekanlar

Çekim formatımızı ve detayları belirlemeden önce sizinle keyifli bir sohbet yapıyoruz. Tarzınızı ve beklentilerinizi öğreniyor, size en uygun konsepti birlikte belirliyoruz. Dilerseniz düğün hikayesi, düğün klibi veya düğün belgeseli gibi türlerde çekimlerinizi yapıyoruz. Ya da farklı yaratıcı konsept çekimleri veya katalog çekimleri gerçekleştiriyoruz. Hareketli ve farklı bir Save The Date çekimi veya Trash Day çekimi için de bize güvenebilirsiniz.

Stüdyo veya plato çekimlerinin yanı sıra Manisa düğün dış çekim mekanları konusunda size rehberlik ederek, en doğal ve güzel kareleri yakalayabiliriz. Doğanın içinde özgün mekanları kullanmayı ve fotoğraflarınıza en iyi şekilde yansıtmayı seviyoruz. Yeşil kır bahçeleri, orman alanları, nehir ve göl kenarları veya tarihi turistik dokularda size unutulmaz bir çekim günü vadediyoruz.

Ek Hizmetler

Çekimler için sık sık seyahat ediyoruz, yurt içi ve yurt dışında da hizmet verebiliyoruz. Tecrübeli ekibimizle en yeni ekipmanları kullanıyoruz. Albüm ve baskı çeşitlerimiz için zevkinize ve bütçenize uygun seçenekler sunuyoruz. Büyük boy panoramik, aile albümü, büyük boy fotoğraf baskıları ve posterler sunduğumuz bazı baskı çeşitlerinden. Ayrıca görsellerinizi orijinal kopya olarak dijital ortamda size teslim ediyoruz.

Farklı ve dikkat çeken düğün çekimleriyle öne çıkan markamız, işini çok seven ve her defasında çiftlerimizle aynı heyecanı taşıyan ekibiyle dikkat çekiyor. Sayısız çiftin hayatına ve özel gününe dokunan markamız çatısı altında, gün sonunda mutlu yüzleri görmek en büyük motivasyonumuz. Siz de bizimle tanışmak ve ışıltınızı paylaşmak isterseniz sayfadaki iletişim numaralarında arayabilir veya düğün fotoğraf paket fiyatlarımız için formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.