Düğün Fotoğrafçıları Manisa

Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı Sıkça Sorulan Sorular

Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Çekimler için sık sık seyahat ediyoruz, yurt içi ve yurt dışında da hizmet verebiliyoruz. Tecrübeli ekibimizle en yeni ekipmanları kullanıyoruz. Albüm ve baskı çeşitlerimiz için zevkinize ve bütçenize uygun seçenekler sunuyoruz. Büyük boy panoramik, aile albümü, büyük boy fotoğraf baskıları ve posterler sunduğumuz bazı baskı çeşitlerinden. Ayrıca görsellerinizi orijinal kopya olarak dijital ortamda size teslim ediyoruz."

Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı şehir dışında hizmet veriyor.

Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, stüdyo / plato çekimi, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı Hakkında

Mutlu günlerinizden geriye sonsuza dek saklanacak anılar bırakmak için yola çıktık. Bu yüzden adımıza Mutlu Gün Fotoğrafçısı dedik. 15 yılı aşkın süredir sayısız çiftin hayatına dokunan ekibimiz, bu özel günü daha da güzel bir hale getirmeyi kendine görev ediniyor. Kaliteli ve samimi hizmet anlayışlıyla Manisa düğün fotoğrafçıları arasında öne çıkıyoruz. Siz de şanslı çiftlerimizden olmak için bize ulaşabilirsiniz.

Deneyim

Ben Sibel Alan, 2007 yılından beri fotoğrafla iç içeyim. 2 yıl boyunca konsept çekimler yaptıktan sonra tecrübelerimi derinleştirmek ve kurumsallaştırmak için Mutlu Gün Fotoğrafçısı’nı kurdum. 2013 yılında Anadolu Üniversitesi "Fotoğrafçılık ve Kameramanlık" bölümünden mezun oldum. Aynı yıl Ustalık ve Usta Öğreticilik belgemi de alarak alanında uzman ve donanımlı bir fotoğrafçı oldum.

Çekim Türleri / Mekanlar

Çekim formatımızı ve detayları belirlemeden önce sizinle keyifli bir sohbet yapıyoruz. Tarzınızı ve beklentilerinizi öğreniyor, size en uygun konsepti birlikte belirliyoruz. Dilerseniz düğün hikayesi, düğün klibi veya düğün belgeseli gibi türlerde çekimlerinizi yapıyoruz. Ya da farklı yaratıcı konsept çekimleri veya katalog çekimleri gerçekleştiriyoruz. Hareketli ve farklı bir Save The Date çekimi veya Trash Day çekimi için de bize güvenebilirsiniz.

Stüdyo veya plato çekimlerinin yanı sıra Manisa düğün dış çekim mekanları konusunda size rehberlik ederek, en doğal ve güzel kareleri yakalayabiliriz. Doğanın içinde özgün mekanları kullanmayı ve fotoğraflarınıza en iyi şekilde yansıtmayı seviyoruz. Yeşil kır bahçeleri, orman alanları, nehir ve göl kenarları veya tarihi turistik dokularda size unutulmaz bir çekim günü vadediyoruz.

Ek Hizmetler

Çekimler için sık sık seyahat ediyoruz, yurt içi ve yurt dışında da hizmet verebiliyoruz. Tecrübeli ekibimizle en yeni ekipmanları kullanıyoruz. Albüm ve baskı çeşitlerimiz için zevkinize ve bütçenize uygun seçenekler sunuyoruz. Büyük boy panoramik, aile albümü, büyük boy fotoğraf baskıları ve posterler sunduğumuz bazı baskı çeşitlerinden. Ayrıca görsellerinizi orijinal kopya olarak dijital ortamda size teslim ediyoruz.

Farklı ve dikkat çeken düğün çekimleriyle öne çıkan markamız, işini çok seven ve her defasında çiftlerimizle aynı heyecanı taşıyan ekibiyle dikkat çekiyor. Sayısız çiftin hayatına ve özel gününe dokunan markamız çatısı altında, gün sonunda mutlu yüzleri görmek en büyük motivasyonumuz. Siz de bizimle tanışmak ve ışıltınızı paylaşmak isterseniz sayfadaki iletişim numaralarında arayabilir veya düğün fotoğraf paket fiyatlarımız için formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Manisa, Merkez

  • Haritadaki Konumu

    Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.