İlker Coşkun Just Wedding

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Konsept çekim

Çekim Türleri

Merkez, Manisa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday

Önerilen Firmalar

Foto Rasim
27 1 1

Akhisar

Foto Rasim

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Stüdyo Sıtkı
15

Ahmetli

Stüdyo Sıtkı

Ahmet Nihat Photography
15

Salihli

Ahmet Nihat Photography

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Mutluluğunuzu fotoğraflar ve düğün hikayeleriyle ölümsüzleştirmek ister misiniz? Üstelik İlker Coşkun Wedding Story ailesiyle Türkiye’nin her yerinde birbirinden özel dış mekan düğün çekimleri ve konseptler tasarlama şansınız var. Nasıl mı? Anlatalım:

Bilmenizi isteriz ki Manisa’da çekimler tasarlamaya başlayan ekibimizin, kalite anlayışıyla kısa zamanda marka haline geldik. Elbette size en iyi hizmeti sunmak ve özel çekimler tasarlamak için pek çok eğitime katıldık. Bu sayede geliştirdiğimiz estetik algımız ve fotoğraf sanatına olan merakımız sayesinde çiftlerimizin isteklerini de göz önünde bulundurarak çekimler tasarladık. Sizin için hazırlıklara başladığımızda da isteklerinizi öğrendiğimiz görüşmeler düzenliyoruz. İstekleriniz doğrultusunda düğün öncesi, evlilik seremonisi esnasında ve sonrasında pek çok çekim türü gerçekleştirebiliyoruz. Her biri için farklı bir mekan, konsept ve ekipmanlar tercih edebiliyoruz.

İlk olarak çekim türlerini belirliyoruz. Sosyal medya hesaplarınızdan düğün tarihinizi ilan edebileceğiniz fotoğraf kareleri için ‘save the date’ tasarlayabiliyoruz. Böylece düğün öncesi ilk çekimler ile başlıyor, evlilik seremonisini de kapsayan çekimler için düğün hazırlıkları boyunca yanınızda oluyor ve düğün hikayenizi de oluşturuyoruz. Dilerseniz, düğün hikayesi çekimleri için kaydettiğimiz videolar sayesinde; kısa filmler, sinematik videolar ve klipler hazırlıyoruz. Bir de düğün sonrası trash day çekimleri var. Tüm çekim türlerini gerçekleştirmek isterseniz, büyük bir düğün arşivi ile en güzel anlarınızı unutulmaz anılara dönüştürebiliyoruz.

Çekim türlerini belirlediniz mi? Geriye mekan seçimi kalıyor. Ayvalık, Muğla, Antalya, İzmir, Kapadokya’da sıklıkla çekimler tasarlıyoruz. Elbette Manisa düğün fotoğrafçısı olarak da hizmet vermeye devam ediyoruz. Ancak bizim için en önemlisi kendinizi rahat hissedeceğiniz bir adreste olmak. Bu yüzden dünyanın her yerinde profesyonel çekimler için gerekli teknik ekipmanlarımız bulunuyor!

Siz de İlker Coşkun Wedding Story iletişim formunu doldurarak düğün anılarınızı ve mutluluğunuzu belgelemek için hazırlıklara başlayabilirsiniz. Capcanlı renkleriyle dikkat çeken ve fark yaratan fotoğraf kareleriyle benzersiz bir arşiviniz olacağından artık emin olabilirsiniz.

İletişim

İlker Coşkun

 • Adres: Merkez/ManisaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!