İlker Coşkun Just Wedding

E-posta Gönder

  • Merkez, Manisa.

Ekiple Tanışın

İlker Coşkun Just Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

İlker Coşkun Just Wedding Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

İlker Coşkun Just Wedding Sıkça Sorulan Sorular

İlker Coşkun Just Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

İlker Coşkun Just Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


İlker Coşkun Just Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

İlker Coşkun Just Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, trashday, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli".


İlker Coşkun Just Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

İlker Coşkun Just Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


İlker Coşkun Just Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, İlker Coşkun Just Wedding şehir dışında hizmet vermiyor.


İlker Coşkun Just Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

İlker Coşkun Just Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

İlker Coşkun Just Wedding Hakkında

Mutluluğunuzu fotoğraflar ve düğün hikayeleriyle ölümsüzleştirmek ister misiniz? Üstelik İlker Coşkun Wedding Story ailesiyle Türkiye’nin her yerinde birbirinden özel dış mekan düğün çekimleri ve konseptler tasarlama şansınız var. Nasıl mı? Anlatalım:

Bilmenizi isteriz ki Manisa’da çekimler tasarlamaya başlayan ekibimizin, kalite anlayışıyla kısa zamanda marka haline geldik. Elbette size en iyi hizmeti sunmak ve özel çekimler tasarlamak için pek çok eğitime katıldık. Bu sayede geliştirdiğimiz estetik algımız ve fotoğraf sanatına olan merakımız sayesinde çiftlerimizin isteklerini de göz önünde bulundurarak çekimler tasarladık. Sizin için hazırlıklara başladığımızda da isteklerinizi öğrendiğimiz görüşmeler düzenliyoruz. İstekleriniz doğrultusunda düğün öncesi, evlilik seremonisi esnasında ve sonrasında pek çok çekim türü gerçekleştirebiliyoruz. Her biri için farklı bir mekan, konsept ve ekipmanlar tercih edebiliyoruz.

İlk olarak çekim türlerini belirliyoruz. Sosyal medya hesaplarınızdan düğün tarihinizi ilan edebileceğiniz fotoğraf kareleri için ‘save the date’ tasarlayabiliyoruz. Böylece düğün öncesi ilk çekimler ile başlıyor, evlilik seremonisini de kapsayan çekimler için düğün hazırlıkları boyunca yanınızda oluyor ve düğün hikayenizi de oluşturuyoruz. Dilerseniz, düğün hikayesi çekimleri için kaydettiğimiz videolar sayesinde; kısa filmler, sinematik videolar ve klipler hazırlıyoruz. Bir de düğün sonrası trash day çekimleri var. Tüm çekim türlerini gerçekleştirmek isterseniz, büyük bir düğün arşivi ile en güzel anlarınızı unutulmaz anılara dönüştürebiliyoruz.

Çekim türlerini belirlediniz mi? Geriye mekan seçimi kalıyor. Ayvalık, Muğla, Antalya, İzmir, Kapadokya’da sıklıkla çekimler tasarlıyoruz. Elbette Manisa düğün fotoğrafçısı olarak da hizmet vermeye devam ediyoruz. Ancak bizim için en önemlisi kendinizi rahat hissedeceğiniz bir adreste olmak. Bu yüzden dünyanın her yerinde profesyonel çekimler için gerekli teknik ekipmanlarımız bulunuyor!

Siz de İlker Coşkun Wedding Story iletişim formunu doldurarak düğün anılarınızı ve mutluluğunuzu belgelemek için hazırlıklara başlayabilirsiniz. Capcanlı renkleriyle dikkat çeken ve fark yaratan fotoğraf kareleriyle benzersiz bir arşiviniz olacağından artık emin olabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.