Dream Ajans Manisa

E-posta Gönder

 • Şehzadeler, Manisa.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Dream Ajans Manisa Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Dream Ajans Manisa Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Dream Ajans Manisa Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Dream Ajans Manisa Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Dream Ajans Manisa Hakkında

En özel gününüzün, en güzel anlarının profesyonel ellerde muhteşem anılara dönüşmesini ister misiniz? Cevabınız “evet” ise sizi Dream Ajans Manisa’da bekliyoruz.

Bizi diğer manisa düğün fotoğrafçılarından ayıran nedir diye merak edecek olursanız; biz çiftlerin en doğal hallerini, en güzel duygularını sınırların dışında karelerle ölümsüzleştiriyoruz. Bazen güneş gözlüklerinizi takıp bir kumsalda müstakbel eşinizle kahkahalar attığınız anları ölümsüzleştiriyor, bazen de yel değirmenlerinin arasında birbirinizle anlamlı bakışlarınızı fotoğraflıyoruz. Üstelik bunları son teknoloji ekipmanlarımız ve profesyonel ekibimizle yapıyoruz.

Fotoğraflarınızı yemyeşil manisa manzaraları eşliğinde çekebildiğimiz gibi, şehir dışında da hizmet verebiliyoruz. Fotoğraflarınızın çekileceği mekana size ve zevklerinize göre karar veriyoruz. İster bir sahil kenarında, ister bir çiçek bahçesinde çekimlerimizi yapabiliyoruz. Hatta bazen motosikletle çılgın çekimler bile gerçekleştiriyoruz. Eğer dilerseniz stüdyo çekimleri de yapabiliyoruz. Böylece hava koşullarını da önemsemden çekimlerimizi gerçekleştirebiliyoruz.

Çekim türlerimizden de bahsedecek olursak; düğün klibi, düğün belgeseli, düğün hikayesi gibi her türde çekim yapabiliyoruz. Son zamanlarda çiftler tarafından çok tercih edilen bu çekim türleriyle hiçbir anını unutmak istemediğiniz düğününüzü hazırlıktan, bitişe kadar kaydedebiliyoruz. Bunu yaparken de tatlı telaşınızı anlıyor, sizi hiç rahatsız etmeden çekimlerimizi yapıyoruz. Kıyafetlerinizin kirlenmesini umursamadan, dilediğiniz gibi fotoğraflar çekinmek isterseniz düğününüzden sonra trashday çekimleri de yapabiliyoruz. Böylece isterseniz siz denize girerken kameraya su attığınız eğlenceli karelerinizi bile çekebiliyoruz.

Bahsettiğimiz hizmetlerden faydalanmak ve hayallerinizdeki düğün fotoğraflarına ulaşmak için 4 hafta önceden bizimle iletişime geçmeniz yeterli. 4 hafta içerisinde de orjinal kopyalarıyla beraber düğün fotoğraflarınızı size teslim ediyoruz. Biz Dream Ajans Manisa olarak size muhteşem anılar bırakmak için sabırsızlanıyoruz. Siz de hakkımızda daha fazlasını öğrenmek ve fiyat teklifi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.