Düğün Fotoğrafçıları Manisa

Dream Ajans Manisa

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Dream Ajans Manisa Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Dream Ajans Manisa Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Dream Ajans Manisa Sıkça Sorulan Sorular

Dream Ajans Manisa düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Dream Ajans Manisa düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Dream Ajans Manisa ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Dream Ajans Manisa ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Dream Ajans Manisa şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Dream Ajans Manisa şehir dışında hizmet veriyor.

Dream Ajans Manisa düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Dream Ajans Manisa düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Dream Ajans Manisa hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Dream Ajans Manisa aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Dream Ajans Manisa Hakkında

En özel gününüzün, en güzel anlarının profesyonel ellerde muhteşem anılara dönüşmesini ister misiniz? Cevabınız “evet” ise sizi Dream Ajans Manisa’da bekliyoruz.

Bizi diğer manisa düğün fotoğrafçılarından ayıran nedir diye merak edecek olursanız; biz çiftlerin en doğal hallerini, en güzel duygularını sınırların dışında karelerle ölümsüzleştiriyoruz. Bazen güneş gözlüklerinizi takıp bir kumsalda müstakbel eşinizle kahkahalar attığınız anları ölümsüzleştiriyor, bazen de yel değirmenlerinin arasında birbirinizle anlamlı bakışlarınızı fotoğraflıyoruz. Üstelik bunları son teknoloji ekipmanlarımız ve profesyonel ekibimizle yapıyoruz.

Fotoğraflarınızı yemyeşil manisa manzaraları eşliğinde çekebildiğimiz gibi, şehir dışında da hizmet verebiliyoruz. Fotoğraflarınızın çekileceği mekana size ve zevklerinize göre karar veriyoruz. İster bir sahil kenarında, ister bir çiçek bahçesinde çekimlerimizi yapabiliyoruz. Hatta bazen motosikletle çılgın çekimler bile gerçekleştiriyoruz. Eğer dilerseniz stüdyo çekimleri de yapabiliyoruz. Böylece hava koşullarını da önemsemden çekimlerimizi gerçekleştirebiliyoruz.

Çekim türlerimizden de bahsedecek olursak; düğün klibi, düğün belgeseli, düğün hikayesi gibi her türde çekim yapabiliyoruz. Son zamanlarda çiftler tarafından çok tercih edilen bu çekim türleriyle hiçbir anını unutmak istemediğiniz düğününüzü hazırlıktan, bitişe kadar kaydedebiliyoruz. Bunu yaparken de tatlı telaşınızı anlıyor, sizi hiç rahatsız etmeden çekimlerimizi yapıyoruz. Kıyafetlerinizin kirlenmesini umursamadan, dilediğiniz gibi fotoğraflar çekinmek isterseniz düğününüzden sonra trashday çekimleri de yapabiliyoruz. Böylece isterseniz siz denize girerken kameraya su attığınız eğlenceli karelerinizi bile çekebiliyoruz.

Bahsettiğimiz hizmetlerden faydalanmak ve hayallerinizdeki düğün fotoğraflarına ulaşmak için 4 hafta önceden bizimle iletişime geçmeniz yeterli. 4 hafta içerisinde de orjinal kopyalarıyla beraber düğün fotoğraflarınızı size teslim ediyoruz. Biz Dream Ajans Manisa olarak size muhteşem anılar bırakmak için sabırsızlanıyoruz. Siz de hakkımızda daha fazlasını öğrenmek ve fiyat teklifi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Şehzadeler Manisa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.